Ahoj, můžu poprosit o radu? Chci vzít manželku v půlce června do Říma, přiletíme z Norimberka na CIA. Nechceme být ubytováni v centru Říma, ale raději bychom někde poblíž pláže a do Říma bychom dojeli. Jakou část zvolit pro ubytování, které by nebylo od pláže daleko a pláž a voda aby nebyla špinavá . Zatím se mi asi nejvíce zamlouvá Ostia.  .

Na tři dny do Říma

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

Ahoj, můžu poprosit o radu? Chci vzít manželku v půlce června do Říma, přiletíme z Norimberka na CIA. Nechceme být ubytováni v centru Říma, ale raději bychom někde poblíž pláže a do Říma bychom dojeli. Jakou část zvolit pro ubytování, které by nebylo od pláže daleko a pláž a voda aby nebyla špinavá . Zatím se mi asi nejvíce zamlouvá Ostia. 



0

Doporučuji Ostii, dobrá dostupnost MHD do centra. Jinak si tam dejte pozor jak daleko bude veřejná pláž. Pamatuji, když jsme se tam jeli po 3 denním courání po pomátkách okoupat, tak jsme chvíli hledali kde by se dalo...

0 Citovat

Díky, taky jsem na tu Ostii myslel

0 Citovat

V případě zájmu o levné ubytování v Římě i v Lido di Ostia mě kontaktujte-ubytovani.rim@seznam.cz

0
3 reakce