Fischer nabízí týden (5.–12.6.) v Ras Al Khaimah za 7.690 Kč se snídaní (4* hotel Acacia by Bin Majid). Poloha cca 7 km od pláže s hotelovým shuttlem: http://affil.travelportal.cz/red...8&cid=3361 .

Akční zájezdy s cestovkou

Založil ve fóru Zájezdy s CK

10 reakcí

Fischer nabízí týden (5.–12.6.) v Ras Al Khaimah za 7.690 Kč se snídaní (4* hotel Acacia by Bin Majid). Poloha cca 7 km od pláže s hotelovým shuttlem: http://affil.travelportal.cz/red...8&cid=3361

0

Kde vsude hledat (super) lastminuty? Vyplati se treba i jit fyzicky na pobocku s tim, ze kdyz reknu, ze muzu letet za par hodin, ze mi najdou neco, co ani nedaji ma web uz? Diky

0 Citovat

Typicky jsou to všechny 3 české agregátory:

- invia.cz (největší CZ zájezdy)

- dovolena.cz (kombinace s německými CK)

- travelportal.cz (zahrnuje Fischera)

- airstop.cz (německé CK)

Jinak asi další varianty nemají smysl. Vše funguje stejně – poptáš, někdo koukne do inventáře a řekne zda je nebo není volno. Na pobočkách mají to stejné, co na webu. S příchodem internetu vymizely možnosti přijít na letiště a někam levně letět. To vypráví cestovatelští senioři :)

1 Citovat

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste někdy řešili jednolůžák u zájezdu s CK. Když je z nějakého důvodu nutné objednat dva single pokoje místo dvoulůžáku, tak ty doplatky jsou šílené- nejméně cca 3000 za pokoj, ale také mnohem víc. Nemáte někdo nějaký tip?

0 Citovat

Ono to ani jinak nejde. Je to stejné, jako by sis měla koupit pokoj v hotelu – buď náklady dělíš dvěma nebo ti dají slevu 20% z dvoulůžka, ale musíš prostě připlatit.

0 Citovat

K tem agregatorum bych mozna jeste priradil Zajezdy.cz . jinak stejne dneska musi agentura ( coz se tyka treba i Invie a dalsich), zverejnit kdo je organizatorem zajezdu a tam zase pak zvazim ., nakolik se mi vyplati to koupit pres agenturu a nakolik radeji primo u poradatele ( z hlediska pripadnych reklamaci ) ,osobne se domnivam ,. ze na ceskem trhu je stale nadbytek cestovnich kancelari i agentur a nektere proste musi casem zkrachovat , nebo dobrovolne cinnost ukoncit , navic kdyz cim dal vic lidi co uz koupi zajezd u cestovky , vybere radeji nemeckou CK

Jinak souhlasim s nazorem, ze cas toho , kdy se dalo prijit na letiste a koupit neco super levne je uz minulosti , ale porad jeste na nekterych letistich takova moznost je , v tomhle tydnu jsem treba koukal v Charleroi na nabidku na letisti a pak ve meste na TUI a Thomas Cook a bylo to v podstate na stejno a nic me vlastne nezaujalo

Osobne jsem nebyl s cestovkou nikde asi 12 let naposledy jsem prisel do cestovky s tim ze koupim zajezd ,co odlital druhy den , byli jsme tam s zenou pred zavirackou a vedoucimu jsem rovnou rekl za jakou cenu jsem to ochoten koupit s argumentem, ze za vyssi cenu si to umim sestavit sam , sice se kroutil ,ze to je bez jeho provize cena , ale nakonec jsme se dohodli

0 Citovat

Tak jsem nasel Karpathos z Prahy za 7k na 11noci, odlet v utery, levneji bych to nesestavil a tak to berem. Jen me zajima, zda u letu s cestovkou tez plati odskodneni za 3h+ zpozdeni? Pripadne je rozdil, zda je to pravidelna linka ci charter? Jen se informuji, docela mi zalezi na case priletu, ale za kompenzaci jsem ochotny prekousnout zpozdeni. Diky!

0 Citovat

Ano, samozřejmě platí. I proto se nedává čas letu předem, ale až pár dní před odletem z důvodu změn :)

0 Citovat

Když už tu diskutujeme o cestovkách a zájezdech. Kde se vám z vlastní zkušenosti nevyplatilo all inclusive? Zajímalo by mě hlavně Řecko, Kypr, Malta, Kapverdy, Mallorca a Kanáry.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Typicky jsou to všechny 3 české agregátory:

- invia.cz (největší CZ zájezdy)

- dovolena.cz (kombinace s německými CK)

- travelportal.cz (zahrnuje Fischera)

 

- airstop.cz (německé CK)

 

Jinak asi další varianty nemají smysl. Vše funguje stejně – poptáš, někdo koukne do inventáře a řekne zda je nebo není volno. Na pobočkách mají to stejné, co na webu. S příchodem internetu vymizely možnosti přijít na letiště a někam levně letět. To vypráví cestovatelští senioři :)

Platí tato doporučení na odkazy stále? 

Zajímá mě ten AIRSTOP.CZ ..... objednáváte (platíte) přímo u nich na webu nebo si tu dovolenou pak najdete u konkrétní CK a platíte u CK. Díky

0 Citovat

Airstop funguje přesně tak - vyhledáváte a platíte u nich, ale smlouva je uzavřená přímo s německou cestovkou.

Airstop je tam nicméně nějak veden jako zprostředkovatel, takže když třeba došlo ze změně linkových letů, se kterými byla cesta, tak email s informaci o nových časech přišel z Airstopu.

0
10 reakcí