Aktuální chybička na bookingu - pokoj pro 8 lidí v hostelu na kraji centra za 336 Kč (42 Kč na osobu!)  .

Amsterdam - ubytování

Založil ve fóru Tipy na ubytování

10 reakcí

Aktuální chybička na bookingu - pokoj pro 8 lidí v hostelu na kraji centra za 336 Kč (42 Kč na osobu!) smiley
Rezervace zde - termínů je vícero.

0

Prosím ťa, odporúčaš tam pre istotu zavolať a potvrdiť rezerváciu/cenu alebo keď mám z bookingu potvrdenie tak to už nemôžu zmeniť? A nejaké lacné spôsoby dopravy z Prahy? Ďakujem smiley

0 Citovat

Nikam volat nemusíš, uzavřenou smlouvu máš s bookingem. Oni by se ti ozvali (možná ještě ozvou?). Každopádně s bookingem mám tu zkušenost, že mi vždy tu cenu potvrdili a nikdy nezrušili. Vytiskni si tu rezervaci a měj jí s sebou pro případ, že by na hotelu něco zkoušeli - ale nezkusí smiley

Z Prahy lze letět do Rotterdamu s Transavií nebo rovnou Amster s easyJet, ČSA, KLM.. Je toho hodně, záleží, jaký termín hledáš. Napadá mě taky Brno - Eindhoven s Wizzairem.

0 Citovat

já to zkusila objednat hned po vyhlášení akce.Pak jsem napsala meil do hotelu,zda je vše OK a oni hned odepsali,že né,že je chyba booking.Dali mi slevu na os 15 euro,ale to není zajímavé...

0 Citovat

Ano, chyba to je, ale pracovníků hostelu, neboť oni zadávají cenu do systému.

Moje osobní zkušenost je taková, že den po rezervaci mi volali z Bookingu, vysvětlili problém a nabídli poloviční cenu nebo ponechání té současné. Takže bych opravdu na hostel nepsal a čekal na booking!

0 Citovat

Ano,
více méně jsem takto postupovala.Napsala jsem i na Booking.Oni reagovali ihned,moc se omlouvali,ale...
Ještě,že takto,protože jsem chtěla koupit letenky na akci Wizz .Tím pádem,nic z toho nebylo.

0 Citovat

Dle mě si neměla nikam psát a vše by bylo v poho smiley poučení pro příště. Ale chápu tě, ne každý má to srdce někomu odmítnout slušné chování smiley

0 Citovat

Takže vravíš, že tam natutovku ísť? Booking ani hostel ma zatiaľ nekontaktovali (už je to skoro týždeň), takže prísť tam a ak by robili problémy odvolávať sa na booking? Majú nejaké právo ma odmietnúť? Čo v tom prípade je možné robiť?

0 Citovat

Vždy řeš všechno s bookingem, s nimi jsi uzavřel obchod. A hoteliér si je moc dobře vědom toho, že je lepší prodat pokoj za 1€ než řešit problém s bookingem smiley. Ty máš jasnou rezervaci, která je normálně platná. Nevidím v tom problém smiley

0 Citovat

Takže myslíš, že mám pre istotu napísať na booking, alebo čakať či sa ozvú oni, a ak sa neozvú tak to považovať za platné?

0 Citovat

Nikam nepiš ani nevolej, vidíš svou rezervaci po přihlášení na booking? Pokud je vše v pořádku, není důvod se strachovat. Třeba prostě nemají důvod to řešit a ty je tím jen vyburcuješ smiley

0
10 reakcí