Od poláků se šíří zajímavá chybička - luxusní 5* hotel na Kanárech (Gran Canaria) za 10€ na noc se snídaní. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů na Kanárech (správná cena je 100€ / osoba  .

Gran Canaria - ubytování

Založil ve fóru Tipy na ubytování

8 reakcí

Od poláků se šíří zajímavá chybička - luxusní 5* hotel na Kanárech (Gran Canaria) za 10€ na noc se snídaní. Jedná se o jeden z nejluxusnějších hotelů na Kanárech (správná cena je 100€ / osoba smiley )
Rezervujte zde

0

Letenky na Las Palmas zakoupíte z Blavy od 3.200 Kč smiley http://azair.me/10YTvAb

0 Citovat

Je rezervacia avsak zavazna? T.j., ak zaplatim, nemoze sa stat ze budu pytat doplatok na plnu cenu?

0 Citovat

Požadovat doplatit rozdíl mohou, avšak ty můžeš odmítnout - tzn., vrátí ti peníze. Nejde něco koupit za 10€ a oni ti pak řeknou, že musíš zaplatit 100€. smiley Buď to zruší nebo uznají. Jiné východisko z těchto chyb zatím nebylo.

0 Citovat

Jak si prosím zarezervuji pokoj na více dnů ?

0 Citovat

A co když si koupím ubytování na víc dní a oni mi prostě vrátí peníze,tak spat někde na pláži se mi taky nechce...ale mělo by to vyjít,bavil jsem se s kámoškou,která pracovala v UK v hotelech a to samé se stalo jim,a prostě ty hotely je musely ubytovat za tu cenu,kterou tehdy zveřejnily

0 Citovat

Tohle je vždy na postoji daného prodejce.

Najdeme mnoho příkladů (Alitalia vs. ČSA). Zatím musím zaklepat, více jak 90% těchto chybných tarifů bývá uznáno - nejedná se jen o cestovní ruch, nedávno Alza prodávala LEDkovou TV v akci 1+1 zdarma smiley

Kanáry jsou místem, kde lze sehnat levné ubytování téměř kdykoliv. Rozhodně však platí, že využíváš-li chybného tarifu, s nákupem dalších věcí počkej aspoň do vyprchání extáze / kapacit atd. Reakce přichází během několika hodin, proto stačí počkat 5 dní a víš, zda se někdo ozve nebo ne.

U ČSA rušili do 2 hodin, stejně tak tomu bylo v případě jiných nabídek. Nejdelší odezvu jsem měl snad jen u bookingu, kde volali třeba za 2 dny - ale tam mi jasně řekli, buďto si nechám současnou chybnou nabídku nebo přijmu slevu od hotelu. No samozřejmě jsme bydleli v 4*hotelu za 16€ smiley

0 Citovat

V moznostiach rezervacie vsak pri vybere krajiny (totoznost objednavajuceho) mate na vyber iba nemecky hovoriace krajiny (Nemecko, Belgicko, Rakusko...) - chyba medzi nimi Cesko ci Slovensko.

Overili sme si to aj telefonicky priamo u cestovnej kancelarie, vraj operuju iba v ramci tychto krajin.

0 Citovat

Nejak me nenapada, kde by chteli adresu overovat smiley DE je taky fajn. U arkefly take nelze zadat jinou adresu nez z Nizozemi.

0
8 reakcí