Zdravím cestovatelé,přítulka mě nakonec ukecala na LM do Albánie, na Dračskou riviéru. Mám poměrně obavy snad ohledně všeho, ale už je pozdě, protože je zaplaceno :DNerad bych se válel celou dovču na pláži - otázkou proto je, kam se dál vydat. Pokud někdo z Vás náhodou tuto zem navštívil a byl by ochoten podělit se s námi o své postřehy co se výletů, zvyků atd. týče, byl bych velmi vděčný.Díky. .

Albánie - Postřehy a tipy?

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Právě :)) mají tam být 2 lokality, ale nic mě nepřesvědčilo. Budeme se teda soustředit na průzkum :)

0 Citovat

No podle toho kde budeš je možný zajet do Makedonie, kde Mavrovo i Popova Šapka jsou oba na dobrý úrovni a lyžařský terény lepší než v ČR. Navíc ski pass za pakatel.

0 Citovat

Mrknu na podmínky autopůjčovny a na ty střediska pro případ, že Albánii zvládneme do 10 dní celou. Díky. 

0 Citovat

Pokud by ses ještě pohyboval na jihu Albánie, tak 2 pěkný lyžařský střediska jsou kousek od hranice v Řecku: Vasilitsa a Pisoderi. Nicméně předpokládám, že jet s albánským autem do EU bude složitější, než do Makedonie a navíc to Mavrovo je stejně nejlepší. Jinak dobrá střediska jsou i v Kosovu (Brezovica) a Černý Hoře (Kolašin). Taky nejsou daleko od Albánie. V samotné Albánii je lyžování úplně zabitý. 

0