Ahoj,prosím nemáte někdo zkušenosti s tím, když se v hotelu v Kataru (přímo Doha) chce ubytovat nesezdaný pár? Rezervace hotelu nám prošla, v podmínkách nebo zvláštních upozorněních daného hotelu o tom nic není. Díky .

Katar- ubytování nesezdaného páru?

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

14 reakcí

Ahoj,

prosím nemáte někdo zkušenosti s tím, když se v hotelu v Kataru (přímo Doha) chce ubytovat nesezdaný pár? Rezervace hotelu nám prošla, v podmínkách nebo zvláštních upozorněních daného hotelu o tom nic není. Díky

0

Ahoj, máte někdo aktuální zkušenost, prosím? 

0 Citovat

V říjnu jsme byli s mnaželkou ubytovaní v Mariott Marquis (v rámci stopover programu) a nebyl problém. Příjmení jsme si po svatbě nechali každej svoje, takže nemohli vědět jestli jsme manželé nebo ne...


Celkově je to tam přísnější než třeba v Dubai, ale z tohoto bych strach neměl.

0 Citovat

STA86 napsal(a):

V říjnu jsme byli s mnaželkou ubytovaní v Mariott Marquis (v rámci stopover programu) a nebyl problém. Příjmení jsme si po svatbě nechali každej svoje, takže nemohli vědět jestli jsme manželé nebo ne...


Celkově je to tam přísnější než třeba v Dubai, ale z tohoto bych strach neměl.


Tohle mají na Bookingu, tak mě to mírně znejistilo .)


doha.jpg

0 Citovat

A co je to za hotel ? Spíš bych vzal něco přes Qatar Airways / Discover Qatar (stopover program), pokud je ta možnost.


Samozřejmě, problém asi někde nastat může, to nepopírám... Nicméně v Kataru jsem byl dvakrát a kdybych tam letěl potřetí třeba s milenkou, tak bych nad tímhle asi ani nepřemýšlel... :-)


Třeba v Dubai prý taky v některejch hotelech chtějí vidět oddací list a přitom z toho místa mám rok od roku silnější dojem, že si tam turisti a expati ze západu s nějakýma pravidlama (vycházející z jeijch náboženství) čím dál tím víc vytírají prdel a nikdo to nijak zvlášť neřeší :-)

0 Citovat

STA86 napsal(a):

A co je to za hotel ? 

Třeba v Dubai prý taky v některejch hotelech chtějí vidět oddací list a přitom z toho místa mám rok od roku silnější dojem, že si tam turisti a expati ze západu s nějakýma pravidlama (vycházející z jeijch náboženství) čím dál tím víc vytírají prdel a nikdo to nijak zvlášť neřeší :-)


https://www.booking.com/hotel/qa...E#tab-main Klasická tříhvězda, při rezervaci jsme si toho ani jeden nevšimli.


Je to absurdní, bereme se v srpnu :) Vytvořila jsem v malování poměrně důvěryhodný oddací list, tak jim to kdyžtak musí stačit! :))

0 Citovat

Cvičně jsem mezi jejich hodnoceníma zkusil vyhledat "married / marriage" a nic mi to nevyhodilo, tak bych se toho asi nebál. Kdyžtak bych jim ukázal třeba ten upravenej oddací list, ale pochybuju, že se v tom expat na recepci bude chtít nějak šťourat. Pokud se na to vůbec zeptá.

0 Citovat

STA86 napsal(a):

Cvičně jsem mezi jejich hodnoceníma zkusil vyhledat "married / marriage" a nic mi to nevyhodilo, tak bych se toho asi nebál. Kdyžtak bych jim ukázal třeba ten upravenej oddací list, ale pochybuju, že se v tom expat na recepci bude chtít nějak šťourat. Pokud se na to vůbec zeptá.

Taky jsem zkusela vyhledavani a nic mi to nenaslo. Dekuju, uvidime v patek! :)) 

0 Citovat

Navaja: v Turecku jsem sice nikdy nebyl, ani neplánuju, ale tuhle záležitost bych přičítal spíš aktuální situaci v zemi + faktu, že v menších městech na východě budou asi větší nadšenci ? Nebo vás chtěli prostě jen vyprudit (v kombinaci s tím co píšu v předch. větě) :-) Těžko říct...


Sarah: Tak není zač + hodně štěstí a pak dej vědět :-)

0 Citovat

Navaja napsal(a):

@STA86

Určitě nás nechtěli prudit, taky to nebylo kvůli situaci tam , ale říkali,  že je kontrolují z policie, neb tam.jezdi nesezdané páry z SA.

Jinak,  že by se tam něco dělo, nemá vůbec vliv na cestovani. Absolutně nic. A to jsme v té době byli v kritických místech. 


Sice trochu offtopic, ale tohle mi vypravelo uz nekolik lidi v Istanbulu - ze tam jezdi mladez autobusama z okolnich Arabskych zemi a nezrizene nekolik dnu fetuje, chlasta a soulozi a pak zase jedou autobusem zpatky, pry to je celkem bezna zalezitost, asi jako kdyz Anglani litaj chlastat levny pivo na vychod :D

0 Citovat

Navaja napsal(a):

@kickass1

Sice ani jedno nedělám, ale  bude to zřejmě ten důvod... 


Důvod k čemu ;-) :-))

IMHO to spíše vypadá na osvědčený způsob, jak z turistů vytáhnout nějaký bakšiš, turecký národní sport.

Na nějakou sexuální AUTOBUSOVOU turistiku moc nevěřím, zejména z arabských zemí. Turci jezdí šukat na Ukrajinu a do Moldávie to ano, ale nějak nevidím moc důvodů proč by měl Arab jet několik dní autobusem do Istanbulu za sexem (když letadla lítají skoro furt a nestojí o moc víc než).

Navíc když už chytit nějaký chlamošky, tak raději od slovanských typů než rozkydnutých tureckých beček :-)


0 Citovat

Navaja napsal(a):

@kickass1

Sice ani jedno nedělám, ale  bude to zřejmě ten důvod... 

To musí být smutný život! :(

0 Citovat

Tak aj chudobnejší Arabi sa chcú zabaviť a v buse už môžu začať

0 Citovat

Sarah napsal(a):

To musí být smutný život! :(

Ona to byla byla nejspíše VSP (velmi sofistikovaná prdel). Nedovedu si představit, že by mohl žít člověk, který by výše uvedné činnosti nevykonával déle než 24 hodin a přesto přežil. Jediné, co lze upřesnit, je zahrnutí kávy mezi fet.



0 Citovat

Nikdo nic nevyzadoval, i presto, ze s tim na webu strasili, viz vyse :) 

0
14 reakcí