Ukrajina

Napsal jFr_ 2017-09-21 17:13:01 ve fóru Co vidět a navštívit
7 odpovědí

Ahoj všem, 12.10. 2017 letím na Ukrajinu - zde budu týden. Moje první město je LVOV, poté chci směr KYJEV a možná návštěva ČERNOBYLU. Doporučujete na této trase něco, kde je odchylka maximálně 200km ? Byl jste někdo v Černobylu za nižší částku než jsou 2000,- a jak ? Pohybovat se budu vlakem, busem nebo stopem. Je něco co se dle Vás absolutně nesmí vynechat ? Základní info mám vyhledané - bohužel detailní itineráře cest nejsou nikdy vypsány tak jako je u ostatních zemí. Chci hlavně zažít město jak přes den tak večer, kdybych na aspon na jeden den zažil venkov byl bych štastný. Díky všem za jakoukoliv informaci.

O tohle nemůžeš přijít - je to v Kyjevě, Rajdužna 11a

https://www.google.cz/search?q=b...BBgQsAQIJQ

Must see je Černobyl a na agentuře zajišťujíc prohlídku bych fakt nešetřil, ceny kolem 100 USD (dá se ale od 79 USD) jsou běžný a jeď určitě s nějakou z nejlépe hodnocených (sám můžu vřele doporučit Solo East Travel), těch ušetřených pár stovek zrovna na tomhle zážitku za to nestojí.

jasný Černobyl to chce vidět (taky jsem byl se Solo East) , ale zajeď si nočním vlakem do Oděsy a zajdi na místní vyhlášený "Rynok"

tak ja by som to asi nedal priamo Lvov-Kyjev, ale sa mozno pomotal... Lvov-Stryj-Ivano Frankivsk-Vinica ... vlaky chodia a keby si fakt nemal co robit, tak to dat elektropojezdami az do Kyjeva:D

Super díky moc. Plán je zatím LVOV-KYJEV-ČERNOBYL - A možná nějaké menší město až vesnička někde na půl cesty... Co navštívit ve městech už tak nějak představu mám - všem díky za tipy i tady.. :). Ubytování budu řešit hostel-couchsurfing , byl někdo na týden tímto styl a věděl co utratil ? Celkem se chci vejit do 8 000,- + letenky, ty mám již zaplacené.

hostel rataj 10e max vsade na jeden den.. tam najdrahsie ta vyjde cernobyl. lvov kyjev je tiez 10euro cesta. Takze do 8000 CZK sa vojdes jedna radost.

Mna predlzeny vikendovy vylet po zakarpati + kluz s letenkami a leo expresom vysiel 100 euro.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!