Ahojte, planuji se podivat v breznu timto smerem, chtel bych letet s moji zenou a udelat stopku na ceste tam v helsinkach na kukandu mozna i na cestu zpet zalezi jak budou letenky casove.. kvuli cenne ubytovani ;)a chteli bychom letet do Rovaniemi a todle je otazka.. Byli jste tam uz nekdo a mel by jste ochotu a cas sdilet par info se mnou? Nasel jsem tu ve foru nejake info ale nic moc... Zajimam se o ->- na jak dlouho tam jet ( to je asi podle toho co je tam k videni)- pujcit auto? ma to smysl... ci si na miste proste nekde domluvit na nejake vylety- kde se ubytovat.. primo v Rovaniemi nebo vyrazit a bydlet ve srubech a stim spojene ceny za ubytko a na co se pripravit.dekuji pokud by nekdo rad sdilel zkusenost. .

Laponsko - Rovaniemi - brezen 2018 se stopkou v helsinkach - co videt / pujcit auto? / bezky sebou... / ceny hotel / doprava...a

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

0 reakcí

Ahojte, planuji se podivat v breznu timto smerem, chtel bych letet s moji zenou a udelat stopku na ceste tam v helsinkach na kukandu mozna i na cestu zpet zalezi jak budou letenky casove.. kvuli cenne ubytovani ;)

a chteli bychom letet do Rovaniemi a todle je otazka.. Byli jste tam uz nekdo a mel by jste ochotu a cas sdilet par info se mnou? Nasel jsem tu ve foru nejake info ale nic moc...

Zajimam se o ->

- na jak dlouho tam jet ( to je asi podle toho co je tam k videni)

- pujcit auto? ma to smysl... ci si na miste proste nekde domluvit na nejake vylety

- kde se ubytovat.. primo v Rovaniemi nebo vyrazit a bydlet ve srubech a stim spojene ceny za ubytko a na co se pripravit.

dekuji pokud by nekdo rad sdilel zkusenost.

0
0 reakcí