vietnam

Napsal LenaZ 2017-10-25T21:13:12+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
7 odpovědí

Zdravím, momentálně jsem ve Vietnamu a ráda bych se zeptala jak je to s přepravou hadího vína do čr. Po pár minutách googlení jsem se dostala až k tomu, že můžu jít na rok do vězení nebo zaplatit pokutu ve výši až 200 000 - což samozřejmě nemám.. Tak bych se ráda zeptala, jak je to doopravdy, nějaké osobní zkušenosti?

Dále, nemáte nějaké další nápady co dovést domů? Hledala jsem na internetu, ale všechno se to týká různých sošek, náramků, ozdob, což v mé rodině zrovna neletí (prý je to jenom krám na kterým se usazuje prach - s čím souhlasím) proto z mých cest většinou vozím jídlo a nějaké nápoje. Zvlášť potřebuju radu co pro moji šesti letou sestru, předem díky

Ok, trošičku to poupravím, nemusí to být jenom jídlo. Jestli je něco opravdu typického pro Vietnam. Něco jako symbol Vietnamu, tak by se to asi taky hodilo koupit. Ale jídlo a praktické dárky mají přednost.

Někdo nějaké nápady? Děkuji za jakoukoli radu..

no tazko, vsak vsetko take zname uz sa da kupit, od kavy po pivo :) mozes kupit cervene tricka s hviezdou:)) mozno nejake kokosove cukriky, alebo nejake poriadne chilli?

Kup ovoce. Chuť tamního ovoce nemá vůbec nic společného s tím, co se dostane k nám.

Ovoce už mě také napadlo, problém je, že ještě před návratem do čr si beru týdenní dovolenou v Malaisii, takže se bojím, že ovoce týden v kufru nepřežije.. Ovoce pak asi spíš nakoupím v Malaisii. Potřebovala bych spíš vědět co je opravdu typického pro Vietnam. Škoda že už se tu nedá koupit Moon cake, ten mě příjde nejvíc typický pro Vietnam, ale ten se tu dá koupit pouze září/říjen :/

Čo je typické? Napalm a agent orange asi nekúpiš, ale slamene klobúky áno :)

Nech se tam zbouchnout. Bude to casem takovy hezky darecek.

Kokosové karamely a kávu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!