Zdravím, má tu někdo zkušenost s dovolenou v Maroku? Do jakého města případně jak je to tam s podvodním světem, co strava?Docela mě tato země láká.Co je potřeba, na co si dát pozor atd. Díky za info!  .

Maroko

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

tonic napsal(a): ale ban je na incoming ... a ako pozeram, stale nieco odlieta do zahranicia ... tak nejak sa bude dat .. aj ked asi lacne to nebude ak nahodou zrusia povodne lety

Taky proto jsem spekulativní letenku pořídil ve směru do Maroka. Jinak nikde jsem nenašel oficiálně rozepsané, jak to bude. 

Jedno prázdné letadlo by tam FR i W6 možná poslali v rámci dobrých vztahů. Stejně na tu linku určitě pobírá podpory. Ale nevěřím, že tam budou létat celých 14 dní prázdní.

Koukal jsem, že jim to letadlo nocuje v Agadiru, protože letí AGA-VIE-AGA. Posádku asi budou chtít dostat zpátky do Evropy.

0 Citovat

Všechny lety jsou dnes z Maroka už vyprodaný, tak asi zbývá jen možnost domluvit se s pašeráky a zabojovat o volné místo v bárce na Kanáry :-))

0 Citovat

Nam sa to " v klude" sleduje, ale taky co tam vcera neinformovany prileteli asi nas klud nezdielaju. 

0 Citovat

Nemůže se říct, že by na letišti o tom nic neslyšeli. 3 hodiny před letem jsem s dotazem na to trápil check-in agenta, handling a letištní informaci. Všichni si mě přehazovali jako horký brambor, že oni nic neví a mají to vědět ti druzí a handling jen potvrdil, že včerejší let má letět bez nějaké snahy něco dalšího zjišťovat. 

A pokud rakouská diplomacie v neděli zaspala a měla na palubě aspoň jednoho svého občana, bude toho nejspíš litovat, protože jí to jen přidělá práci...

0 Citovat

Vidis, aj ty si sa to dozvedel vselijak, len nie s oficialnych zdrojov. Na letisku nikto nic nevie. Marocke MZV ziadne info na strankach. A potom sa v tom vyznaj. Kazdopadne kope ludi sa asi ta dovolenka  minimalne dost predlzi, a asi aj predrazi.

0 Citovat

Tohle vypadá na oficiální zdroj.

https://twitter.com/Marocdiplo_E...9243191302

0 Citovat

Tak sice Ryanair si vesele prodává letenky, ale... Už o tom ví i naše MZV ČR.

V neděli 28. 11. 2021 marocké autority oznámily, že v reakci na nový kmen koronaviru budou od 29. 11. 2021 23:59 na 14 dnů přerušeny všechny lety do/ ze země. Přerušena je i dosud fungující námořní trajektová doprava z Francie a Itálie. Výjimkou budou zvláštní repatriační lety, jejich množství, organizace a další náležitosti (nákup letenek) dosud nejsou známé.

https://www.mzv.cz/rabat/cz/konz..._dobe.html

0 Citovat

Rosm napsal(a):

Všechny lety jsou dnes z Maroka už vyprodaný, tak asi zbývá jen možnost domluvit se s pašeráky a zabojovat o volné místo v bárce na Kanáry :-))

Ryanair stále prodává své lety z Agadiru do Vídně podle původního letového řádu, za 10e a méně...

0 Citovat

Treba nakupit este nieco spekulativne. V najhosom vratia peniaze ked nebude rozumna destinacia na rebooking.

0 Citovat

Wizz zrušil lety do 10.1.2022, aj s mojim Marrákešom. 

0 Citovat

Maroko uzavřeno so konce roku, včera jsme se vrátili. Sice odklonem přes Barcelonu, s AirArabia, za větší peníze ale jsme zpět. Snad už tam nikdo nezůstal.

0 Citovat

A chtěli jste zpět dřív a nešlo to? Nebo byla nabídka letů dejme tomu do týdne po uzavření už dostatečná? Já odletěl dle plánu poslední den před uzavřením (letadlo vyprodané, ale asi 15-20 % míst volných).

0 Citovat

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat zda někdo nebyl v poslední době v Maroku. Ideálně bych chtěl odcestovat na začátku dubna, ale když jsem teď procházel aktuální omezení kvůli COVIDu, dočetl jsem se, že na veřejných místech je stále potřeba nosit roušky. Neví někdo jak moc se to tam dodržuje, popřípadě jiné informace k tématu? 

Díky všem

0 Citovat

Vrátil jsem se před 14 dny, na místa s povinným nosením roušek jsem nenarazil. 

0 Citovat

Ahoj všem, má někdo tip na letenky v dubnu do Maroka? Nemůžu nic kloudného najít...

0 Citovat

Tak otázka je, co je pro vás kloudné .. :) Duben je za necele dva mesice, to uz nejake levne letenky necekejte.

Cena z Prahy kolem 9, z vidne pak obskurnejsi kombinace za sedm … levnejsi to nebude.

0 Citovat

Krakow kolem 6tis. 

0 Citovat

Nejaky konkretni pripad? i Krakow jsem projel a ceny pod 7-8 (za obskurní routingy) nejsou...

0 Citovat

Lukáš _7 napsal(a):

Ahoj všem, má někdo tip na letenky v dubnu do Maroka? Nemůžu nic kloudného najít...

Pokud napíšete, co je to "kloudné", tak se na to někdo možná koukne ... Ale takto nejasné přání nikdo nevyřeší.

0 Citovat

Zdravím, má někdo zkušenost s post-COVIDovém Maroku? Fungují turistická místa, jako před? 

0 Citovat

Naposledy jsem byl v lednu 2023 na severu Maroka, žádná covidová omezení jsem nepozoroval. 

0 Citovat

Já jsem tam byl za covidu (listopad 2021) a vše, co jsem potřeboval, normálně fungovalo, tak nevím, na co se ptáš.

0