Dobrý den, nedoporučil byste mi někdo opravdu romantický, ale i luxusní hotel v Brně? Ziju nyní v Kanadě, tak nemám moc přehled. Moc děkuji .

Doporučení na luxusní a romantický hotel v Brně

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

Asi už to není úplně nějaktuálnější, ale kvůli wellness doporučuji jednoznačně Infinit Maximus. Opravdu skvělý a jedinečný zážitek. Zatím nejlepší wellness, jaké jsme navštívili, a že už jich bylo smiley) Ostatní služby byly také na velice dobré úrovni.

0 Citovat

Ahoj, scháníme hotel pro dva v Brně na příští víkend, do 1500kč, může být i mín smiley za noc. Na netu je toho spoustu. Nemáte někdo vlastní zkušenost?

0 Citovat

Právě,že je toho spoustu,tak netuším,z čeho vybíráš...

0 Citovat

Chcem si udělat romantiku, takže nějak relativně v centru, hlavně pěkný interier pokoje.

0 Citovat

Asi sem chce vrazit nějakou "nenápadnou" reklamu, tipnul bych si... smiley

0 Citovat

Ale kulový, fakt se ptám na zkušenost, chápu že tu většina lidí hledá co nejlevnější ubytko, ale napadlo mě že osobní zkušenost je nej.

0 Citovat

Díkas

0 Citovat

tak nam rozsirili linku do MUC, z 6 na 12x tyzdenne, po novom dve otocky Po-Pa a navyse jedna v sobotu .. nice smiley

0 Citovat

Sloučil jsem s podobným tématem, cenově je to +- ve stejné hladině, tak snad nevadí smiley

0 Citovat

Velmi příjemné zážitky máme s manželkou z penzionu Integrity v Brně http://www.penzionintegrity.eu/ Není to sice hotel, ale řekl bych že je to lepší jak hotel. Skvěle a luxusně vybavené pokoje, příjemný personál, no prostě super.

0