Za 14 dní mě to čeká a přemýšlím, co tam dělat aby to nebyl jen velký nápor na játra. Budu rád za všechny tipy. .

Kyjev - prodloužený víkend v březnu - co navštívit?

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

Díky low cost tarifům u UIA asi hodně lidí loni koupilo letenky do Kyjeva na velikonoční termín. Kdyby někdo chtěl dát "drink" tak se ozvěte do SZ nebo norbic@email.cz

0 Citovat

Prosim rekapituláciu toho, čo som zmeškal :D

0 Citovat

právě nás opustil cestovatel89... :-(   a s ním i jeho příspěvky, dobrá zpráva je, že byla ověřena funkčnost fóra CL v tomto směru

0 Citovat

já myslím, že jen smazal příspěvky v tomto vlákně...

0 Citovat

Asi to s tou svatbou mysli vazne.. :-D 

0 Citovat

Zmazal príspevky v tomto vlákne a už určite skusene ide bomby v SZ :D 

0 Citovat

To vypadá, že byl nějaký domácí hanig a možná i melta...

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Asi to s tou svatbou mysli vazne.. :-D 

Aby to ale myslela stále vážně i nastávající.... :)
0 Citovat

Pokud ne, tak o důvod více najít nevěstu v nějakém kyjevském binci:-)

0 Citovat

Příspěvky toho chudáka jsou tu stále k přečtení v citacích. Myslím, že to ale ještě nečetla. To by tu znovu hledal nějaký ukrajinský klub ;) 

0 Citovat

Bylo by vůči němu hezké ty příspěvky trochu anonymizovat. Nebo z jejího pohledu nechat jako důkaz :-)

0 Citovat

cali napsal(a):

Pokud ne, tak o důvod více najít nevěstu v nějakém kyjevském binci:-)

cali, tak asi sám dobře víš, že ty novomanželky jsou na jisté věci poněkud citlivější, takže bych pro to měl pochopení, že z toho není úplně nadšená :)
0 Citovat

Jojo, zželelo se mi ho... Chudák mazal i v jiných vláknech... Takže citace u mě anonymní :D

0 Citovat

A co ten Kyjev (tedy kromě prostitutek a obětavých ukrajinek co se vrhají do postelí osamělým cizincům)?

0 Citovat

eremi napsal(a):

cali, tak asi sám dobře víš, že ty novomanželky jsou na jisté věci poněkud citlivější, takže bych pro to měl pochopení, že z toho není úplně nadšená :)
No já už si na to novomanželství bohužel moc nepamatuji:-) Ale jasně, děláme si prdču tak trochu z cizího neštěstí. Na druhou stranu, některé věci se takto prostě veřejně neprezentují.

0 Citovat

Já předpokládám, že právě kvůli podobným věcem se v diskuzích používají nicky.

0 Citovat

cali napsal(a):

No já už si na to novomanželství bohužel moc nepamatuji:-) Ale jasně, děláme si prdču tak trochu z cizího neštěstí. Na druhou stranu, některé věci se takto prostě veřejně neprezentují.

Tak upřímně naběhl si pěkně sám a kdo chce kam.... Takže souhlas :)

Nicky fungují, pokud není znám i nastávající :)
0 Citovat

Přemýšlel jsem co by tak mohlo být zajímavé v tom Kyjevě a pak mě to napadlo.

 Jsou to děvčata ze skupiny Femen - musím říci, že až na pár výjimek (jako třeba to šílené obézní monstrum) to jsou většinou krásky.

Jejich způsob protestu je mi sympatický a taková zapálená aktivistka v chladném Kyjevě...

https://femen.org/

0 Citovat

Padrino, jak jsem si přečetl a zkontroloval s webem Ukrajinců, poletíme stejným letadlem a budu moct osobně obdivovat tvoji legendární kabelku.

Jinak já v Kyjevě plánuji nakupovat / aspoň to zkusit. Je šance, že tam seženu kvalitní nefakové boty za rozumnou cenu? + případně kde. 

Díky

0 Citovat

Chreščatyk 

0 Citovat

Dnes jsem se vrátil z Kyjeva a byl to obrovský nápor na játra jak jsem předpokládal. Posílám pár postřehů:

Nemá cenu popisovat běžné pamětihodnosti, ale dvě věci za vidění určitě stojí:

Barokní panelák - větší bizár jsem snad ještě neviděl a půl hodiny se řezal smíchy https://bydleni.idnes.cz/rekonst...stavba_web

A pak je to krása ukrajinských dívek - jsou elegantní, vysoké, hubené, mají dlouhé štíhlé nohy ve vysokých kozačkách a nosí kožíšky těsně pod zadek. Líbilo se mi tak 50%.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Chreščatyk 

Tam jsem byl, prošel jsem to a moc jsem z těch obchodů odvázaný nebyl a boty nesehnal.

0 Citovat

Padrino, ten panelák je super. To si o mesiac nenechám ujsť.  Toto si nevidel? :)

https://xman.idnes.cz/foto.aspx?...n-styl_fro

0 Citovat

tonic napsal(a):

Padrino, ten panelák je super. To si o mesiac nenechám ujsť. 

Adresa platí pro celý blok, ale je to hned první vchod (kvartira No 1 - 32) - hotové je 7. a 8. patro a umělec začal pracovat na 6.
0 Citovat

tonic napsal(a):

Padrino, ten panelák je super. To si o mesiac nenechám ujsť.  Toto si nevidel? :)

https://xman.idnes.cz/foto.aspx?...n-styl_fro

Asi bych preferoval tuto umělkyni nad panelákem.

0