Island do mobilní kapsy

Napsal classic 2018-03-05T16:20:39+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit
8 odpovědí

Dobrý den vespolek,

po pár sezónách na Islandu, kdy jsem jej párkrát projel dokola a fotil jak drak jsem udělal takový orientační web s těmito místy (ještě tam nejsou všechny, ale ono to celkem trvá..). Pro všechny co tam pojedou, aby se mohli zorientovat. Sám jsem několikrát spoustu zajímavostí cestou minul, protože jsem netušil, že jsou právě 100 metrů od cesty, jen nejsou za kopečkem vidět, nebo nejsou vůbec v google maps, případně info je jen v islandštině a francouzštině.

Co o tom myslíte tak jak to je, co by vám tam třeba chybělo, budu rád za všechny rady, tipy, poznatky?

Dík

krizemkrazemislandem.cz/

Dobrý nápad, to se bude za pár měsíců hodit! :) 

Pokud se ptáš na případná vylepšení, vyzkoušel jsem web na mobilu a mám technický poznatek. Když kliknu na mapě na bod a následně na odkaz na konkrétní místo, objeví se mi to vždy na další záložce. Ve výsledku pak mám otevřených mnoho záložek (prohlížel jsem si 7 míst = mám 8 záložek, které pak musím otravně zavírat).

Jinak teda fotky parádní!

Skvelá práca, ďakujem za zdieľanie skúseností a odporúčania. Na Island sa chystám o dva mesiace, takže určite sa bude hodiť :-)


Čo by podľa mňa bolo ešte fajn pridať : bolo by super, ak by sa dalo na mape spraviť filter, ktorý by zobrazoval iba miesta dostupné bežným autom bez pohonu na 4 kolesá. Viem, že sa to dá pozrieť na maps, ale takto by to zjednodušilo plánovanie (ale to je fakt iba detail ;-)) 

@Brim: Je to jednoduché. Běžným autem se dostanete všude, kam vede silnice, která není značená jako F.

@mirjur : To viem :)

Akurát to je trocha sklamanie, keď si vyhliadnem nejaký zaujímavý bod na mape a potom na google maps zistím, že sa tam nemôžem dostať... Takto by som rovno videla, kam sa mi oplatí kliknúť. 

Ale ako vravím, je to iba malý detail ;-)

můžeš mi poslat odkaz mapy? uložil bych si to do svých google maps. Děkuji

Dobrý zdroj inspirace. Díky.

@ Jan: Opraveno, už se vše otvírá v tom samém okně.

@ Brim: pozdě ale přece. Zatím vše, co je v té mapě (a za poslední dny jsem zas dost věcí přidal, např. parkoviště se záchodama - fakt užitečná věc) je dosažitelné normální dvoukolkou. U mě to byla Toyota Corolla.

Super, ďakujem za odpoveď :-) 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!