Benátky - 4 dny. Jen Benátky nebo i jiná města ?

Založil(a) před 5 lety bobo.robin ve fóru Co vidět a navštívit

6 reakcí

Zdravím.. Máme na Benátky celkem 4 dny - od ČT do PO. Myslíte, že je to akorát pro návštěvu Benátek, nebo by bylo dobré zahrnout návštěvu i nějakého jiného města např. Verona ? Popřípadě jak tyto 4 dny v Benátkách nejlépe strávit ? Děkuji moc

0

nazdar, 4 dni je az vela na Benatky, teda aspon podla mojej poslednej navstevy. Kludne 2.  Pozriet vlaky na stranke Trenitalie a kupit nejake lacne listky  presne do tej Verony, alebo Bologne. Do 20 euro to otocis.

0 Citovat

My byli v Benátkách 2,5 dne. První den s hlavním proudem, druhý den toulky po zastrčenějších místech a půlden před odletem okolo hotelu (můžu doporučit Hotel Guerrini nedaleko nádraží, zastrčená ulice bez davů pod okny) + co jsme chtěli vidět znovu. A řekl bych, že čtvrtý den bychom jistě měli co dělat, třeba jet vaporetem na ostrovy, které jsme nestihli. Ale nejsme žádní rychlíci, chtěli jsme si místo nejen proběhnout, ale i užít :) Jo fantastická večeře byla v Casa Bonita ;) - mimo "hlavní proud".

0 Citovat

4 dni sú pre niekoho málo, pre iného veľa alebo akurát. Stará cestovateľská škola :-) radí: pozrite si v nejakom sprievodcovi čo chcete vidieť, spočítajte časy na presun, jedlo, odpočinok a pod., a podľa toho zistíte, koľko času budete potrebovať.

0 Citovat

Taky záleží na tom,  jak tam máte ty 4 dny - jestli to znamená přílet první den odpoledne, odlet čtvrtý den před polednem, tak bych asi nic neřešil a zůstal v Benátkách ;-)

0 Citovat

pokud nechcete jezdit do ostrovech tak si nedokážu přestavit, co bych v Benátkách dělal víc jak jeden den

připrav se opravdu na "masový turismus"

okolo Verona, Bologna mě moc nechytla, ale překvapivě příjemná města byly Padova a Treviso... 

nebo lodí po Lago di Garda


samozřejmě někdo se tam bude toulat týden a pak řekne, že to bylo ještě málo.. :D

0 Citovat

stran Benátek souhlas s norbic, dva celý dny jsou i za mě max a masový turismus je to opravdu totálně - všude neskutečné mraky lidí

0
6 reakcí