USA trip - květen

Založil před 6 lety hxnek ve fóru Hledám spolucestujícího

1 reakce

Zdravím všechny,


přemýšlím kam se vydat na další cestu a napadlo mě USA. Zatím nemám konkrétní plán, ale dle informací co mám je půjčení auta více než doporučené :) Cesta v jednom/dvou není příliš ekonomická, hledám tedy někoho kdo by se přidal. 


Délka: Rád bych se vydal na cca 8 - 12 dní. Já vím, není to mnoho a určitě to nebude pro každého. Věřím, že se zde ale nejsou i takoví, kteří nemají času nazbyt :) 

Termín: rád bych stihl cca v rozmezí 4.5. až 13.5 (dřív asi ne, později se přizpůsobím :)).

Místo: Trip po západě USA, projet nejznámější místa. Spíše vidět více, nejsem moc na poflakování se celý den na jednom místě. Rozumný kompromis low-cost s tím vidět/zažít co nejvíce.

Kdo?: Kdokoliv kdo má  aspoň podobnou myšlenku. Je mě 25 let, takže kdokoliv  kdo má energii a chuť. Jelo by se v partě, takže ať jsi kluk/holka o bezpečí netřeba se bát. Nikdo nemá rád anonymní povaleče :), takže můj IG: instagram.com/hynek.p/  Kdyžtak taky něco napiš o sobě, pošli link na nějakou síť :)


Takže kdo má zájem dejte vědět a zkusíme něco vymyslet. Buď to výjde nebo ne. Pokud nevyjde toto hold budu muset najít nějakou jednodušší variantu, takže napiš i pokuď máš v květnu jiný plán a hledáš někoho k sobě :-D


Toď vše ... a když ne v USA, tak někdy někde ve světě :-D0

Ráda bych se přidala, západ USA je můj sen, i když jsou to imperialisti.

0
1 reakce