Ahojte,  hladam dobrodruhov na cestovanie po Afrike .. konrektne by som chcel ist na SAFARI .. Co som zatial zistoval info tak najlepsie a najkrajsie safari je v Keni, takze siel by som tam ale samozrejme prichadza do uvahy aj ina krajina (tanzania, …) zalezi od dohody ) Trip by som chcel ukoncit niekde na plazi .. bud Zanzibar alebo Kena (ta ma tiez nadherne plaze) Trip by som urcite chcel zrealizovat niekedy v priebehu tohto roka (som dost flexibilny cize zalezi na dohode) .. urcite by som to chcel riesit lowcost-ovo .. Ak by sme nazbierali 4 ludia .. by to bolo viac nez skvele. V pripade, ze by ste mali zaujem tak ma kludne kontaktujte na cik.martin@gmail.com .. Prosim skor mi napiste email ako napisat tu koment. Dakujem .

SAFARI + ZANZIBAR

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahojte, 

hladam dobrodruhov na cestovanie po Afrike .. konrektne by som chcel ist na SAFARI ..

Co som zatial zistoval info tak najlepsie a najkrajsie safari je v Keni, takze siel by som tam ale samozrejme prichadza do uvahy aj ina krajina (tanzania, …) zalezi od dohody )

Trip by som chcel ukoncit niekde na plazi .. bud Zanzibar alebo Kena (ta ma tiez nadherne plaze)

Trip by som urcite chcel zrealizovat niekedy v priebehu tohto roka (som dost flexibilny cize zalezi na dohode) .. urcite by som to chcel riesit lowcost-ovo ..

Ak by sme nazbierali 4 ludia .. by to bolo viac nez skvele.

V pripade, ze by ste mali zaujem tak ma kludne kontaktujte na cik.martin@gmail.com ..

Prosim skor mi napiste email ako napisat tu koment.

Dakujem

0
0 reakcí