Ahoj, pokud by to někoho zajímalo, napsala jsem malé povídání o našem loňském treku okolo Mont Blancu. Při plánování jsem zjistila, že českých cestopisů ohledně tohoto treku moc není, tak přispívám do mlýna :) Každopádně moc doporučuju, skvělá zábava skoro za humny!http://blog.antonindanek.cz/clan...lanc-2017/ .

Cestopis Tour du Mont Blanc 2017

Založila ve fóru Cestopisy

7 reakcí

Ahoj, pokud by to někoho zajímalo, napsala jsem malé povídání o našem loňském treku okolo Mont Blancu. Při plánování jsem zjistila, že českých cestopisů ohledně tohoto treku moc není, tak přispívám do mlýna :) Každopádně moc doporučuju, skvělá zábava skoro za humny!


http://blog.antonindanek.cz/clan...lanc-2017/

0

velmi pekna turicka a super fotky! a inak opat si neodpustim...nezapriete ze ste z Ceskej Republiky :D



t3qdrql-1.png

0 Citovat

Tonic, já jako sládek mám destinace kde jedu vyloženě kvůli pivu, pak je to i součást rozpisu ( což mě při počítání vždycky trochu vyděsí ), u jiných to zase neuvádím. 

U ostatních mě ta informace vždycky potěší, že nejsem jediný al-koholik :)

0 Citovat

tak je to narodny napoj a vypijete ho najviac, co dodat :) no ale to nic nemeni na tom, ze tour du mont blanc vyzera ako paradna turicka

0 Citovat

jakob napsal(a):

Tonic, já jako sládek mám destinace kde jedu vyloženě kvůli pivu, pak je to i součást rozpisu ( což mě při počítání vždycky trochu vyděsí ), u jiných to zase neuvádím. 

U ostatních mě ta informace vždycky potěší, že nejsem jediný al-koholik :)

Tak pak chápu ty invektivy k Matuškovi. Když sem přijedeš, vezmu tě do Broum na špionáž:-)

0 Citovat

Fakt pěkný cestopis, poslední dobou mě ty "chozecí" baví nejvíc. Měli jste štěstí na počasí a před maminou smekám.

0 Citovat

Cenu piva už uvádím u každého cestopisu standardně, jinak se mne pak na to každý furt ptá :) Trek moc doporučuju, obzvlášť když vyjde počasí. Mezi Čechy to asi moc známé není, žádného jsme tam nepotkaly!

Díky moc za reakce ;)

0 Citovat

Nádherný cestopis.

K tomu pivu:Mňa sa tiež pýtajú na cenu piva v zahraničí, keď pri pive vykladám zážitky z ciest :-).

Teressa napsal(a): Mezi Čechy to asi moc známé není, žádného jsme tam nepotkaly!

To ma dosť prekvapuje, lebo tento trek je medzi horskými turistami všeobecne dosť známy. Chystám sa naňho už niekoľko rokov, ale vždy dostala prednosť iná akcia.

0
7 reakcí