Zdravim, sme dvaja ( dievca 23r. a chlapec 31r.) radi by sme spoznali dalsich dvoch najlepsie tiez chlapca a dievca na trip po zapade USA a New York. Na zapade najma velke mesta a narodne parky. Slo by sa niekedy v polovici Augusta (srpna) aspon na 25 dni. budeme velmi radi ked sa na nam ozvete chovanec87@gmail.com .

USA TRIP

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

11 reakcí

Zdravim,

sme dvaja ( dievca 23r. a chlapec 31r.) radi by sme spoznali dalsich dvoch najlepsie tiez chlapca a dievca na trip po zapade USA a New York. Na zapade najma velke mesta a narodne parky.

Slo by sa niekedy v polovici Augusta (srpna) aspon na 25 dni.

budeme velmi radi ked sa na nam ozvete

chovanec87@gmail.com

0

To je jako vyrazit do Maroka a udělat si při té příležitosti výlet do Moskvy.

0 Citovat

my jsme takovej trip udělali loni akorát jsme si mezi západem a východem USA odskočili na dva měsíce do Peru a Bolívie :D

0 Citovat

Noo ono kamoska chce vidiet new york, takze tam by to rada zavrsila (preletom)

zacalo by sa na zapade asi v SF 


dva mesiace v juznej amerike len tak ako fakultativny vylet musi byt fajn :D

0 Citovat

A už máte letenky?

0 Citovat

Má prd.

0 Citovat

nie, letenky su minimum.

najprv ludia, vsetko naplanovat popritom sa dohodnut odkial kam presne aby to kazdemu vyhovovalo a proste vyrazit.

minuly rok som absolvoval tu cestu, chcem si ju este raz zopakovat. Takze vsetko je v podstate pripravene, skusenosti su

0 Citovat

Dievča máš, tak proč k tomu potřebujes další křeny? Vyražte a užívejte si spolu.

0 Citovat

Dievča ma, ale treba potrebuje chalana.

0 Citovat

hej hej som vyberavy a priebercivy.

to dievca nie je moje, spoznali sme sa tiez na podobnej stranke a hladame dalsich dvoch.


dik za pomoc a napady

0 Citovat

Tak se mnou nepočítejte, já už jsem na grupáče stará.

0 Citovat

...my sa uz nejak zariadime

0
11 reakcí