Ahoj, jsem mladý cestoval, který má letenky do Shanghaje a zpět. Původně jsme měli cestovat dva, ale kamarád musel letenku stornovat. Můj plán je letět 11.10. do Shanghaje, tam strávím 4 až 5 dní a poté se letecky přesunu na ostrov cebu na Filipínách. Na Filipínách chci být zbývajících zhruba 14 dní, kde chci procestovat ostrov Cebu a Bohol. :)) .

Hledám spolucestujícího: Čína, Filipíny (11.10. - 29.10. 2018)

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj, jsem mladý cestoval, který má letenky do Shanghaje a zpět. Původně jsme měli cestovat dva, ale kamarád musel letenku stornovat. Můj plán je letět 11.10. do Shanghaje, tam strávím 4 až 5 dní a poté se letecky přesunu na ostrov cebu na Filipínách. Na Filipínách chci být zbývajících zhruba 14 dní, kde chci procestovat ostrov Cebu a Bohol. :))

0

Tak to už jsi prosvihl.

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, ale ten termín mi přijde příliš ambiciozní.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak to už jsi prosvihl.

Už je to opraveno ;)

0 Citovat

Abys neměl problémy na Čínské ambasádě, až budeš žádat o vícevstupový vízum. Už u jednovstupovýho můžou mít pindy.  Nebo se pak vracíš normálně z Filipín do ČR? Z toho co si napsal, jsem pochopil, že jedeš ČR-Šanghaj-Filipíny-Šanghaj-ČR

0 Citovat

filip.proch napsal(a):

Abys neměl problémy na Čínské ambasádě, až budeš žádat o vícevstupový vízum. Už u jednovstupovýho můžou mít pindy.  Nebo se pak vracíš normálně z Filipín do ČR? Z toho co si napsal, jsem pochopil, že jedeš ČR-Šanghaj-Filipíny-Šanghaj-ČR

Ano mám to v plánu, jak ty říkáš, žádat tady v ČR o viza nebudu, až přiletím na letiště v Číně, tak bych si tam udělal bezvízový tranzit, nebo tak nějak se to jmenuje :) V Shanghaii je to až na 140 hodin, což mě bohatě stačí. 

0
5 reakcí