Čaute! Abych dál neplevelila fórum o letenkách na Bali, zakládám tady tohle. Kamarádi chtějí cestovat a mít hezký fotky na  IG, ale když mají dát i pár stovek za letenky, nebo plánovat dál jak dva měsíce dopředu, je to problém a nikdo se mnou nikam nechce. K věci. Hledám někoho, kdo se ke mě přidá na mou první cestu do Asie. V cestopisech narážím na Bali, Srí Lanku, Laos, a to se mi vcelku líbí, ale nemám jedno konkrétní místo, kam bych chtěla a nic jiného nepřipadá v úvahu. Chci jet lowcost s příručákem. Žádný kraviny s sebou a poplatky za odbavený kufr. A protože je to celoroční předsevzetí, je mi jedno kdy, ale protože mám přísně hlídanou docházku do školy, tak nejlepší samozřejmě o prázdninách. Ano, bohužel vím, jak fungují ceny v hlavní sezóně, co se s lowcost moc nepotkávají. Něco o mně. Taky chci mít hezký fotky na instagram, takže klidně pojedu s jedním náhradním trikem (kecám), ale můj foťák jede prostě taky. Klidně budu vstávat na východ Slunce pro hezký fotky. Je mi 19, v květnu ale už budu CETka! Jsem v prváku na vysoký. Funguju především v krajích: Královehradecký, Pardubický a Zlínský. Moje přezdívka Antiplasťák je sice všeříkající, ale vím, co se děje v Asii. Plasty všude, a přesto (proto?) tam chci jet. Přijdu si nekonfliktní do chvíle, než dostanu hlad. To jde do tuhýho. Jsem zadaná, tudíž nehledám vztah, bokovku, nebo příležitostné povyražení, to fakt ne.  (Ve skupinách na fb se to občas zvrhne v trochu jinou seznamku. Tak jen pro ujasnění, že opravdu hledám člověka (lidi) s VÁŠNÍ pro CESTOVÁNÍ.)Myslím, že je to v tuhle chvíli vše. Pokud jsi dočetl/a až sem, zanech prosím komentář, kam jsi/bys odjel na svou veeeelkou první cestu do Asie.Díky!Edit, díky za připomínky niemandos. :) Pokud by to mělo být během školy, můžu maximálně na dva kalendářní týdny + třeba víkend. V létě nám zkouškové končí v půlce června, takže to bych klidně letěla na měsíc... sice červenec není nic moc, ale škola je vymodlená a vyhodit se nenechám. A k mému příteli. Hledám parťáka na cestování, toho na život už doma mám. Věříme si a respektujeme se, já s jeho bandou kamarádů a kamarádek nemám problém, stejně jako on chápe a respektuje můj tvrdohlavý nápad s cestou do Asie.  V tuhle chvíli má ale jiné priority, do Asie chce taky, ale ne letos (narozdíl ode mě.) A nejsem jeho majetek, jsme si rovnocenní, takže jsem se nemusela ptát, jestli mě pustí. Stejně tak, jako parťák nemusí být chlap, ale i holka.  .

Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

Ahoj Anet,  jestli ještě hledáš parťačku do Asie tak pojedu moc ráda. Mohu v období 21.12.2019 - 5.1.2020 + - nějaký ten den, nějakou dovču bych si mohla vzít. Koukala jsem že máš v plánu i Island, tam se chystáme v létě když by jsi se chtěla přidat. Jela jsem takto s partou lidí z netu po Norsku, bylo to moc fajn, super lidičky.Vzala jsem si do hlavy že letos vyrazím do Asie a za svým snem si jdu, myslím to vážně a cítím z tvých řádků stejné odhodlání. Budu ráda když se ozveš.Monča 

0 Citovat

polesna.monika"]

Ahoj Anet,  jestli ještě hledáš parťačku do Asie tak pojedu moc ráda...

Moc se omlouvám, na konci semestru a během zkoušek nebyl čas sem chodit, ale pokud jsi někde byla, snad sis to užila a vrátila se v pořádku. :) Já bych stejně musela být na Vánoce doma. :) 


0 Citovat

Kdyby to náhodou ještě někdo sledoval, po roce se to pohlo. 

Za týden odlítáme. 
0 Citovat

Tak to je super. Doufám, že z toho bude hezký cestopis.

0 Citovat

Mně furt sakra drží to céčko do BKK. Asi také pomalu začnu házet udičku... Snad to ještě zruší😆

0 Citovat

Marku, díky. :) Taky doufám. :D

0 Citovat

Ahoj,chystám se v říjnu do Vietnamu,je tady někdo kdo by se chtěl přidat?Andrea (42)

0 Citovat

Kateřino,každý je tak starý na kolik se cítí,a  nikde jsem nenašla žádnou věkovou hranici pro cestování😉

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

Kateřino,každý je tak starý na kolik se cítí,a  nikde jsem nenašla žádnou věkovou hranici pro cestování😉

Jasan, jsou tu i starší ;-) Přeji, ať někoho schopného a odpovídajícího najdete.  Věřím, to nebude problém. 

0 Citovat

:-) twe, got me...

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

Ahoj,chystám se v říjnu do Vietnamu,je tady někdo kdo by se chtěl přidat?Andrea (42)

Andreo, já myslím, že jste docela kus. Já bych s Vámi hned někam jel, ale do toho Vietnamu odlétám dříve - už za měsíc.

0 Citovat

padrino11 Díky😁,já se v prosinci vrátila z Taiwanu,takže další delší dovča bohužel až v říjnu...práce no...

0 Citovat

Kateřina Ostrá napsal(a):

Já se omlouvám, já to tak nemyslela, jsem dnes úplně zmatlaná.

No ty pěkně jedeš dneska

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Andreo, já myslím, že jste docela kus. Já bych s Vámi hned někam jel, ale do toho Vietnamu odlétám dříve - už za měsíc.

Ja myslel že už jedeš se soudružkou Krupskou? 

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

Kateřino,každý je tak starý na kolik se cítí,a  nikde jsem nenašla žádnou věkovou hranici pro cestování😉

To je falešná Kateřina, pravá je tahle https://www.cestujlevne.com/cestovatele/39943

Řekl bych, že už to tady začíná zabíhat do trapnosti... 😡 

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Ja myslel že už jedeš se soudružkou Krupskou? 

Ano to souhlasí, nejen se soudružkou Krupskou, ale i se s. Rudou Martou. Jsme stranická delegace a letíme na pozvání vietnamské strany (KSV). Po cestě ještě uspořádáme pietní akt - kladení rudých karafiátů k mauzoleu velkého Maa v Pekingu.

0 Citovat

ajaaaaj, no tak to asi bolo len otazkou casu, ked toto je asi jedine forum, kde mozu mat uzivatelia rovnake nicky

0 Citovat

tonic napsal(a):

ajaaaaj, no tak to asi bolo len otazkou casu, ked toto je asi jedine forum, kde mozu mat uzivatelia rovnake nicky

... a kde nikdo nic nemoderuje a krom občasných spammerů žádné notorické kaziče atmosféry a diskuzí nezabanuje...

0 Citovat

Ano,to tady ještě chybí,aby tady někdo kadroval ostatní a banoval uživatele....

0 Citovat

Jo Jox. Asi má hlad. Zřejmě nestihl oběd. Nebo se jen tak rozohnil, protože se někdo vydává za jeho favoritku. To by mě zajímalo, kdo by rozhodoval, kdo je kazič atmosféry a kdo ne. Myslím, že si můžeš Joxi udělat svůj projekt a tam s Katkou a jejími přivrženci všechny ostatní , kteří nebudou dostatečně nadšení z jejích cestopisů a dovolí si napsat nějaké nehorázné poznámky, nekompromisně vyhazovat. No na to vlastně stačí i ten FB.

A Tonicu nemáš pravdu. Já odešel po spoustě let z Hedvábné stezky, protože právě tento nešvar, že se neustále někdo za někoho vydával a ostatní urážel, tam narostl do obludných rozměrů. Bylo jen otázkou času, kdy se to objeví i tady, když je tu umožněno mít stejné nicky. Doufám, že to není Padrino, protože to už je opravdu za hranou. Aspon z mého pohledu.

0 Citovat

Falešný účet smazán... a něco s tímhle vyřešíme.

0 Citovat

No počkej, jak falešný - Kateřina tady včera podle svých slov skončila, tak mám za to, že je teď volný. Je potřeba zrušit ten druhý.

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Jo Jox. Asi má hlad. Zřejmě nestihl oběd. Nebo se jen tak rozohnil, protože se někdo vydává za jeho favoritku. To by mě zajímalo, kdo by rozhodoval, kdo je kazič atmosféry a kdo ne. Myslím, že si můžeš Joxi udělat svůj projekt a tam s Katkou a jejími přivrženci všechny ostatní , kteří nebudou dostatečně nadšení z jejích cestopisů a dovolí si napsat nějaké nehorázné poznámky, nekompromisně vyhazovat. No na to vlastně stačí i ten FB.

Jo, niemandos a eremi. Někdy užiteční, jindy až otravní, hlavně ale vlastní křišťálovou kouli, ve které vidí, kdy kdo jedl nebo pil, kdo je čí favoritka apod. Mimochodem, sám jsem Katku několikrát kritizoval a ne vždy uznala, že oprávněně. 😊
Samozřejmě jsem neměl na mysli banování ve stylu Pitomia, ale odstranění občasného extrémního případu, ale určitě právě lžu, protože křišťálová koule říká něco jiného. Nechtějte, abych si vzpomněl, který z vás sem občas píše blbosti, protože zrovna pil, případně ještě nepil, a pak se za to omlouvá. 😉 

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

No počkej, jak falešný - Kateřina tady včera podle svých slov skončila, tak mám za to, že je teď volný. 

Nejdřív bych si na tvém místě pro jistotu zjistil, co říká zákon na vydávání se za někoho jiného (a tím nemyslím zrovna Leninovu manželku 🤣).

0 Citovat

@niemandos: Jojo byl to jeden z nicků Padrina, dříve Vladimír Uljanov. Podle mě to taky už přehnal. Na Hedvábné stezce už je klid, protože tam skoro nikdo oproti minulosti nediskutuje a toho (nebo ty) narušitele to přestalo bavit.

Možnost dát si stejný nick není vhodná už jen kvůli tomu, že je to matoucí jako u Michala, kteří jsou min. 2.

0