Čaute! Abych dál neplevelila fórum o letenkách na Bali, zakládám tady tohle. Kamarádi chtějí cestovat a mít hezký fotky na  IG, ale když mají dát i pár stovek za letenky, nebo plánovat dál jak dva měsíce dopředu, je to problém a nikdo se mnou nikam nechce. K věci. Hledám někoho, kdo se ke mě přidá na mou první cestu do Asie. V cestopisech narážím na Bali, Srí Lanku, Laos, a to se mi vcelku líbí, ale nemám jedno konkrétní místo, kam bych chtěla a nic jiného nepřipadá v úvahu. Chci jet lowcost s příručákem. Žádný kraviny s sebou a poplatky za odbavený kufr. A protože je to celoroční předsevzetí, je mi jedno kdy, ale protože mám přísně hlídanou docházku do školy, tak nejlepší samozřejmě o prázdninách. Ano, bohužel vím, jak fungují ceny v hlavní sezóně, co se s lowcost moc nepotkávají. Něco o mně. Taky chci mít hezký fotky na instagram, takže klidně pojedu s jedním náhradním trikem (kecám), ale můj foťák jede prostě taky. Klidně budu vstávat na východ Slunce pro hezký fotky. Je mi 19, v květnu ale už budu CETka! Jsem v prváku na vysoký. Funguju především v krajích: Královehradecký, Pardubický a Zlínský. Moje přezdívka Antiplasťák je sice všeříkající, ale vím, co se děje v Asii. Plasty všude, a přesto (proto?) tam chci jet. Přijdu si nekonfliktní do chvíle, než dostanu hlad. To jde do tuhýho. Jsem zadaná, tudíž nehledám vztah, bokovku, nebo příležitostné povyražení, to fakt ne.  (Ve skupinách na fb se to občas zvrhne v trochu jinou seznamku. Tak jen pro ujasnění, že opravdu hledám člověka (lidi) s VÁŠNÍ pro CESTOVÁNÍ.)Myslím, že je to v tuhle chvíli vše. Pokud jsi dočetl/a až sem, zanech prosím komentář, kam jsi/bys odjel na svou veeeelkou první cestu do Asie.Díky!Edit, díky za připomínky niemandos. :) Pokud by to mělo být během školy, můžu maximálně na dva kalendářní týdny + třeba víkend. V létě nám zkouškové končí v půlce června, takže to bych klidně letěla na měsíc... sice červenec není nic moc, ale škola je vymodlená a vyhodit se nenechám. A k mému příteli. Hledám parťáka na cestování, toho na život už doma mám. Věříme si a respektujeme se, já s jeho bandou kamarádů a kamarádek nemám problém, stejně jako on chápe a respektuje můj tvrdohlavý nápad s cestou do Asie.  V tuhle chvíli má ale jiné priority, do Asie chce taky, ale ne letos (narozdíl ode mě.) A nejsem jeho majetek, jsme si rovnocenní, takže jsem se nemusela ptát, jestli mě pustí. Stejně tak, jako parťák nemusí být chlap, ale i holka.  .

Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

Jox: ok, koukám, že zrovna Ty asi máš v sobě toho kádrováka. Mně třeba přijdeš taky občas otravný s některými věcmi, třeba tím Katčiným roztleskávačstvím, ale je to Tvoje věc a nekádruju Tě kvůli tomu a nevykládám tu, jak tu kazíš atmosféru. Poprosil bych Tě, aby ses ve vztahu k ostatním kádrování zdržel a staral se o sebe.

0 Citovat

S Katkou jsme si to přes sz vysvětlily,teda,jsem tady den i s cestou,a mazec😁

0 Citovat

J0x napsal(a):

Nejdřív bych si na tvém místě pro jistotu zjistil, co říká zákon na vydávání se za někoho jiného (a tím nemyslím zrovna Leninovu manželku 🤣).


To nás teda pouč, co říká zákon o tom, že někdo v internetové diskuzi použije cizího jména, navíc když je za chvíli jasné, jak se věci mají a k žádné újmě dojít nemohlo.

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

S Katkou jsme si to přes sz vysvětlily,teda,jsem tady den i s cestou,a mazec😁

No vidíte Andreo, na Vás je hned vidět, že s Vámi bude legrace. To Kateřina se bere příliš vážně a začíná s ní být nuda.

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

S Katkou jsme si to přes sz vysvětlily,teda,jsem tady den i s cestou,a mazec😁


Andreo, Vy jste v tomto zcela náhodou, neznáte souvislosti. Hlavně nezanevřete, byla to legrace, ne zrovna ideální na začátek na tomto fóru, ale neberte si to osobně :)

0 Citovat

eremi napsal(a):

Jox: ok, koukám, že zrovna Ty asi máš v sobě toho kádrováka. Mně třeba přijdeš taky občas otravný s některými věcmi, třeba tím Katčiným roztleskávačstvím, ale je to Tvoje věc a nekádruju Tě kvůli tomu a nevykládám tu, jak tu kazíš atmosféru. Poprosil bych Tě, aby ses ve vztahu k ostatním kádrování zdržel a staral se o sebe.

Kádruji prosím kde? Ohledně tebe a niemandose jsem popsal jen osobní zkušenost. Navíc to od tebe vyzní blbě, když právě teď kádruješ mě za údajné roztleskávačství, které ani nemůžeš nijak dokázat, a Katku taky, nemyslíš?  Krom toho jsem při zmínce o kažení atmosféry ani nejmenoval, ani nemyslel tvou osobu, ale klidně můžu na přání začít. 🤣 Jinak prosit mě můžeš o cokoli, ale bude ti to nejspíš houby platné. 😊

0 Citovat

Andrea Polaskova napsal(a):

S Katkou jsme si to přes sz vysvětlily,teda,jsem tady den i s cestou,a mazec😁

Já jsem si dokonce říkal, jestli i Váš profil nezaložil účelově padrino... tady si člověk nemůže být ničím jistý :-(

0 Citovat

eremi napsal(a):


To nás teda pouč, co říká zákon o tom, že někdo v internetové diskuzi použije cizího jména, navíc když je za chvíli jasné, jak se věci mají a k žádné újmě dojít nemohlo.

Můžu na přání zjistit, není problém. Jinak si můj komentář můžeš zkusit přečíst ještě jednou a zjistíš, že nepíšu, co na to zákon říká, ale že bych si to na Padrinově místě radši pro jistotu ověřil. Třeba by zjistil, že si může dělat, co chce, co já vím. 😂
Jasné, že to byl falešný profil, už je, ale klidně na to nemusel dlouho nikdo upozornit a hrát s autorem tu jeho nepříliš vtipnou hru, víme? A že k žádné újmě dojít nemohlo, je jenom tvůj názor.

0 Citovat

Já tady nevykřikuji o banech diskutujícím, o Katce pořád dokola mluvíš jen Ty, já jsem pouze napsal, že jí děláš roztleskávače. Jinak jsem rád, že vím, že Tě nemá cenu žádat slušně.


0 Citovat

mirjur napsal(a):

Já jsem si dokonce říkal, jestli i Váš profil nezaložil účelově padrino... tady si člověk nemůže být ničím jistý :-(

Slušná paranoia :-)))

Zásahy majitelů/provozovatelů ovšem plně chápu. 



0 Citovat

mirjur napsal(a):

Já jsem si dokonce říkal, jestli i Váš profil nezaložil účelově padrino... tady si člověk nemůže být ničím jistý :-(

🤣🤣 Po pravdě řečeno, moc bych se tomu nedivil...

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Slušná paranoia :-)))

Zásahy majitelů/provozovatelů ovšem plně chápu. 



Aby se nakonec nezjistilo, že Padrino se ve skutečnosti jmenuje Oliver a že jsi jeho podřízený. 🤣🤣  

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Já jsem si dokonce říkal, jestli i Váš profil nezaložil účelově padrino... tady si člověk nemůže být ničím jistý :-(


Když jsem si ten profil teď rozklikl, tak si myslím, že máš člověče pravdu, že i toto je padrino

0 Citovat

eremi napsal(a):

Já tady nevykřikuji o banech diskutujícím, o Katce pořád dokola mluvíš jen Ty, já jsem pouze napsal, že jí děláš roztleskávače. Jinak jsem rád, že Tě nemá cenu žádat slušně.


Děkuji, že jsi mi vysvětlil, že "vykřikuji". Doteď jsem o tom neměl tušení. A o tom, že tu pořád dokola mluvím jen o Katce, taky ne. Zrovna před chvílí jsem si například myslel, že hlásím chyby v průvodci, ale asi jsem taky zase jen mluvil o Katce... 🤣 Já tobě například nic nenařizuji, ani za pomoci slova "prosit", ani "žádat", ani slušně, ani neslušně, dokonce ani to, abys mi s těmi svými výmysly, které nemůžeš dokázat, dal pokoj. Nakonec, tohle není můj web (a domnívám se, že ani tvůj, ale kdyžtak mě oprav). Dělej si co chceš, je to tvoje vizitka. 😉 
0 Citovat

Lidi, to měl být jen malý vtípek, který se přímo nabízel, ale dopadlo to stejně jako s Kateřinou (která lidi rozděluje na dvě nesmiřitelné poloviny). Půlka lidí se pobavila a půlka naštvala a pak se pár lidí ještě pohádalo. Kateřina mě nikam za KAČKU nevezme a z plánovaného projektu "Bez promile není míle" také nic nebude. No tak snad jen známý citát: "Myslel jsem to dobře a dopadlo to jako vždycky".

0 Citovat

Padrino, vtip to byl v pohodě, pobavil jsem se, navíc jsem Ti ze začátku naletěl a hádka k tomu patří, naštěstí tady ještě nejde banovat, takže to přežijeme bez ztráty kytičky zatím oba, byť jsme kaziči atmosféry a ze mě ještě navíc je cítit zlo :)

0 Citovat

padrino, jestli tě tady není škoda... možná bys mohl tu svou invenci využít někde jinde, užitečněji

0 Citovat

Ne ,opravdu nejsem padrino,i na svém fb profilu mám stejnou fotku...😁a předpokládám že padrino je muž,a to já tedy fakt nejsem😂😂

0 Citovat

A Eremi,podle ceho na mém profilu soudíš že jsem i já ten váš padrino?A jak tak koukám,parťáka na cesty tady asi člověk nenajde,ale aspoň se zasměje😂

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Lidi, to měl být jen malý vtípek, který se přímo nabízel, ale dopadlo to stejně jako s Kateřinou (která lidi rozděluje na dvě nesmiřitelné poloviny). Půlka lidí se pobavila a půlka naštvala a pak se pár lidí ještě pohádalo. Kateřina mě nikam za KAČKU nevezme a z plánovaného projektu "Bez promile není míle" také nic nebude. No tak snad jen známý citát: "Myslel jsem to dobře a dopadlo to jako vždycky".


Ja moc nepisu, ale obcas ve volne chvilce projedu co je novyho. No a aby se ti pouze nenadavalo, tak tohle byl docela dobrej vtipek, celkem jsem se zasmal, kdyz jsem si uvedomil jak to je :D Jsem zvedavy na priste. 

0 Citovat

Ahoj všem. Narazila jsem na tuto rok starou diskuzi a nedá mi to, nepřidat se.  Jen na okraj, 8x Thajsko + Barma. Když se tady probírá, sehnat  spolucestujícího, měla bych pár poznatků. K té manželské posteli v Thajsku - pokaždé cestuji s někým cizím,  dvakrát to byl i chlap, vždy jsem dokázala sehnat oddělené postele. Před cestou jsem ho na to upozorňovala, že ne vždy se to podaří, taky to tak bylo občas, ale spíš vyjímečně.  A všechno, včetně letenek, itineráře zařizuji já, jako ženská.  A můžu říct, že už mě to docela štve, když si nikdo není ochoten aspoň minimum přečíst, zjistit něco o zemi, kam cestuje.  Kamarádky nemůžou letět, vždy to byli lidi jednou z cest. seznamek, jednou nějaká stará známá, ze které se vyklubala těžká alkoholička, která začínala den tím, že před snídaní do sebe hodila 2 panáky, a tak dále. Vždy jsem si říkala, klídek, nevšímej si, užij si to. A dopadlo to tak, že letos jsem se rozhodla, že letím do Malajsie sama a těším se na to. A taky mám trochu obavy, žejo. Když mě okradou, tak jsem v pr...... Ale na cestách jsem potkala i pár žen, které cestovaly samy, tak pevně věřím, že na nějakou někde na místě narazím, bude samozřejmě samostatná, zcestovalá a domluvíme se na sdílení bungalowu.  Jo, a ještě k tomu placení - vždy platíme každý zvlášť  za sebe a nikdy to nikomu nevadilo.  

Letím v půlce února s Qatarem z Prahy na Langkawi, tam se zdržím asi týden, pak se přesunu na thajské jižní ostrovy, na kterých jsem ještě nebyla, vždy to bylo od Ko Mooku nahoru, pak měsíc po ostrovech po Phuket,  odlet do Bangkoku a odtud do Prahy. 

Jo, a jsem důchodkyně, tak mě nekamenujte 🤣 

0 Citovat

Já byl v Thajsku, Malajsii a Singapuru loni a bylo tam tolik Čechů, že jsem je potkával i několikrát za den, připadal jsem si tam jako na Slapech - určitě tam někoho na spolucestování najdete.

S tím alkoholem to chce více tolerance a obzvlášť opatrně na místním fóru. Dva panáky po ránu ještě nemusí znamenat těžký alkoholismus, někdo na to může být zvyklý a třeba pak lépe funguje.


0 Citovat

Já si ten účet rozkliknul hned odpoledne, takže jsem věděl o co jde, ale zajímalo mě, kam až to dospěje a nechtěl jsem to kazit :) mě to za hranou nepřijde a pokud z toho někoho vinit, tak určitě ne padrina, ale provozovatele fóra, že to umožňují a to dokonce i nadále.

0 Citovat

O co sem prisel ? :D :D :D

0 Citovat

to Padrino - já byla upozorněna už předem společnými známými, že to už je diagnoza, ale mávla jsem nad tím rukou, že si dám taky Changa a večer Mekonga s colou,  ale když má někdo každou noc delirium tremens a huláká sedíc na posteli  a volá policii, to už se tolerovat nedalo. 😂 Od 4. noci jsem si platila svůj bungalow, takže to bylo k ničemu.

0