Čaute! Abych dál neplevelila fórum o letenkách na Bali, zakládám tady tohle. Kamarádi chtějí cestovat a mít hezký fotky na  IG, ale když mají dát i pár stovek za letenky, nebo plánovat dál jak dva měsíce dopředu, je to problém a nikdo se mnou nikam nechce. K věci. Hledám někoho, kdo se ke mě přidá na mou první cestu do Asie. V cestopisech narážím na Bali, Srí Lanku, Laos, a to se mi vcelku líbí, ale nemám jedno konkrétní místo, kam bych chtěla a nic jiného nepřipadá v úvahu. Chci jet lowcost s příručákem. Žádný kraviny s sebou a poplatky za odbavený kufr. A protože je to celoroční předsevzetí, je mi jedno kdy, ale protože mám přísně hlídanou docházku do školy, tak nejlepší samozřejmě o prázdninách. Ano, bohužel vím, jak fungují ceny v hlavní sezóně, co se s lowcost moc nepotkávají. Něco o mně. Taky chci mít hezký fotky na instagram, takže klidně pojedu s jedním náhradním trikem (kecám), ale můj foťák jede prostě taky. Klidně budu vstávat na východ Slunce pro hezký fotky. Je mi 19, v květnu ale už budu CETka! Jsem v prváku na vysoký. Funguju především v krajích: Královehradecký, Pardubický a Zlínský. Moje přezdívka Antiplasťák je sice všeříkající, ale vím, co se děje v Asii. Plasty všude, a přesto (proto?) tam chci jet. Přijdu si nekonfliktní do chvíle, než dostanu hlad. To jde do tuhýho. Jsem zadaná, tudíž nehledám vztah, bokovku, nebo příležitostné povyražení, to fakt ne.  (Ve skupinách na fb se to občas zvrhne v trochu jinou seznamku. Tak jen pro ujasnění, že opravdu hledám člověka (lidi) s VÁŠNÍ pro CESTOVÁNÍ.)Myslím, že je to v tuhle chvíli vše. Pokud jsi dočetl/a až sem, zanech prosím komentář, kam jsi/bys odjel na svou veeeelkou první cestu do Asie.Díky!Edit, díky za připomínky niemandos. :) Pokud by to mělo být během školy, můžu maximálně na dva kalendářní týdny + třeba víkend. V létě nám zkouškové končí v půlce června, takže to bych klidně letěla na měsíc... sice červenec není nic moc, ale škola je vymodlená a vyhodit se nenechám. A k mému příteli. Hledám parťáka na cestování, toho na život už doma mám. Věříme si a respektujeme se, já s jeho bandou kamarádů a kamarádek nemám problém, stejně jako on chápe a respektuje můj tvrdohlavý nápad s cestou do Asie.  V tuhle chvíli má ale jiné priority, do Asie chce taky, ale ne letos (narozdíl ode mě.) A nejsem jeho majetek, jsme si rovnocenní, takže jsem se nemusela ptát, jestli mě pustí. Stejně tak, jako parťák nemusí být chlap, ale i holka.  .

Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

Ty Michale,!Já mám pocit, že jsi hrozně žárlivý. Nechápu, co do toho pleteš nějakou sebeúctu či že je země extrémně drahá nebo co.Ty si vůbec nedokážeš představit, že by nějaký chlap cestoval s mladou holkou a neočekával od toho sex. Zřejmě jsi ještě hoooodně mladý. Proto já píšu o stejně starém (okolo 20 let), protože tam je to nebezpečí větší než malé. Ale nebudeš tomu věřit, někteří starší chlapi už tu zábavu pro chudé (sex), jak to někdo přirovnává v nějakém vtipu, neberou jako to nejdůležitější na světě.

0 Citovat

Twe, to kazíš...:-)

0 Citovat

tak lebo starsim uz tolko nestoji :)

0 Citovat

baca12 napsal(a):

tak lebo starsim uz tolko nestoji :)

Nepovídej :-)

A cali ty se jen nevez a taky přispěj nějakou vtipnou historkou. Dneska je to fakt zábava. Škoda, že si nemůžu otevřít nějakou lahvinku vínka , páč nejsem doma :((

0 Citovat

Já jsem ráda za všechny názory.

Teď jsem příteli řekla, jaké reakce byly na to, že chci bez něj a hledám parťáka "místo" něj. Že jakto že mě pouští a všechno, co tu padlo. Smál se tomu. Ví, že čím víc se to bude oddalovat, tím víc s tím budu "otravovat" a viset na vyhledávačích levných letenek. Navíc by byl radši, pokud pojedu, kdyby aspoň s někým, než úplně sama - bezpečnost atd. 

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Ty Michale,!Já mám pocit, že jsi hrozně žárlivý. Nechápu, co do toho pleteš nějakou sebeúctu či že je země extrémně drahá nebo co.Ty si vůbec nedokážeš představit, že by nějaký chlap cestoval s mladou holkou a neočekával od toho sex. Zřejmě jsi ještě hoooodně mladý. Proto já píšu o stejně starém (okolo 20 let), protože tam je to nebezpečí větší než malé. Ale nebudeš tomu věřit, někteří starší chlapi už tu zábavu pro chudé (sex), jak to někdo přirovnává v nějakém vtipu, neberou jako to nejdůležitější na světě.

Já jsem jen realista. Nedělám si iluze, to nebezpečí je víceméně stejné u všech věkových skupin. Učebnice evoluční biologie v praxi...

0 Citovat

Já když někam jedu tak raději se dvěma mladými hřebci, než s jedním tlustým starým volem.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Já když někam jedu tak raději se dvěma mladými hřebci, než s jedním tlustým starým volem.

Ty se do toho Naděždo neplet!!
0 Citovat

Anet napsal(a):

Já jsem ráda za všechny názory.

Teď jsem příteli řekla, jaké reakce byly na to, že chci bez něj a hledám parťáka "místo" něj. Že jakto že mě pouští a všechno, co tu padlo. Smál se tomu. Ví, že čím víc se to bude oddalovat, tím víc s tím budu "otravovat" a viset na vyhledávačích levných letenek. Navíc by byl radši, pokud pojedu, kdyby aspoň s někým, než úplně sama - bezpečnost atd. 

Např. v Thajsku naprosto bez problémů. Sama bezpečnější než ve dvou v jednom pokoji se spolucestovatelem ze skupiny na FB ;)

0 Citovat

Michal napsal(a):

nebezpečí je víceméně stejné u všech věkových skupin


ty vole, na toto si musim nalat z medovice :)
0 Citovat

Michal napsal(a):

Já jsem jen realista. Nedělám si iluze, to nebezpečí je víceméně stejné u všech věkových skupin. Učebnice evoluční biologie v praxi...

Učebnice evoluční biologie!! :-)) A na které straně to tam píší, že "i starý chtěl by, kdyby mladou viděl"???
0 Citovat

baca12 napsal(a):


ty vole, na toto si musim nalat z medovice :)

Sak já už jsem si nalél pořádnou odměrku Captain Morgena, páč nic jiného v kanclu nemám. Chtěl jsem pracovat, ale toto je lepší jak navštěva divadla. Podařený večer. :)
0 Citovat

mam takeho jedneho kamarata, ten bol s jednou kamoskou na kratkom vylete. spali v dorme a hadajte co sa stalo ?

0 Citovat

baca12 napsal(a):

mam takeho jedneho kamarata, ten bol s jednou kamoskou na kratkom vylete. spali v dorme a hadajte co sa stalo ?

...nic?

0 Citovat

tonic napsal(a):

Čo ja viem, 2x som bol so zadnými dievčatami v cudzine na dlhšiu dobu a dvakrát sa rozišli. To len tak môj príspevok k téme:)) 

+1

Ja jednou… dodnes se nerozesli, ale klukovi narostly parohy. A to byla laska jako tram. 

Anet, vyraz sama a po ceste se vzdy na cestu k nekomu pridej. Kluka, co by na tebe nic nezkusil, stejne nenajdes. Leda by ses vyzrala na metrak.

0 Citovat

Dnes jsem vyměnila vodku ua Martini.

0 Citovat

Michal napsal(a):

...nic?


vymenili dorm za privat room :)
0 Citovat

Já to tady zpočátku četl podrobně, pak jen proletěl, ale pro případ, že to tu ještě nepadlo: pokud opravdu očekáváš, že kluk, který s tebou případně pojede, to na tebe nezkusí a že nemyslí na to, že by se s tebou vyspal a klidně případně časem začal vztah, tak se hodně v chlapech pleteš. Jen at s tím počítáš.

Nebo se možná pletu já a dneska kluci jsou jiní. 
0 Citovat

Mohla bych znovu připomenout, že mi nejde o sex, protože životního partnera mám? :D

0 Citovat

Ma mě to chlapi zkouší pořád a to nejsem žádná top modelka, no vlastně ani modelka.

0 Citovat

Anet napsal(a):

Mohla bych znovu připomenout, že mi nejde o sex, protože životního partnera mám? :D


sak tebe ne ale 95% chlapom v podvedomi ano, 3% su inak orientovany a 2 % su naruseny :)
0 Citovat

Ale hlavně, zvažte myšlenku "Proč bych jako zkušený cestovatel mužského pohlaví hledal po internetu (mladou) spolucestovatelku do JV Asie, když bych neočekával nic víc?" Otázka za pět bludišťáků...

Pokud šetří každý bath, jezdí stopem a spí po hostelech. Při přesunu do odlehlejších míst vezme sdílený mikrobus nebo najde na nádraží / v hostelu někoho se stejnou cestou a sharneme taxi. Zážitky stejně sdílí po VoIP, Skypu, Whatsappu a Facebooku a ví, že tamhle v KL je Pepa, tam na letišti Franta a támle vede potápečský klub jeho známý Jarda s Milunou...

0 Citovat

Já taky nejsem topmodelka, navíc dávám jasně najevo, že mé srdce je "obsazené." :D Pokud ten člověk není úplný idiot, tak to snad pochopí, ne? 

0 Citovat

Anet, už jenom pro ten nádherný úsměv na fb úvodce bych jel hned ;-) ale jinak souhlasím s ostatníma...hledat kluka, který by jel s tebou jen tak aniž by od toho něco očekával, je nadlidský úkol

0 Citovat

Karel napsal(a):

Já to tady zpočátku četl podrobně, pak jen proletěl, ale pro případ, že to tu ještě nepadlo: pokud opravdu očekáváš, že kluk, který s tebou případně pojede, to na tebe nezkusí a že nemyslí na to, že by se s tebou vyspal a klidně případně časem začal vztah, tak se hodně v chlapech pleteš. Jen at s tím počítáš.

Nebo se možná pletu já a dneska kluci jsou jiní. 

Karle pleteš se. Právě že ti ženáči středního veku s dětma na krku už určitě nemají absolutně žádnou chut začínat nějaký nový vztah nebo co. Samozřejmě, že máš pravdu v tom, že to kluk většinou zkusí. Ale třeba já to zkouším na své kolegyně na služebních cestách jen proto, že se to jaksi očekává, jinak by tě mohli pomluvit, že jsi na kluky :))) A to bych nechtěl.
0