Čaute! Abych dál neplevelila fórum o letenkách na Bali, zakládám tady tohle. Kamarádi chtějí cestovat a mít hezký fotky na  IG, ale když mají dát i pár stovek za letenky, nebo plánovat dál jak dva měsíce dopředu, je to problém a nikdo se mnou nikam nechce. K věci. Hledám někoho, kdo se ke mě přidá na mou první cestu do Asie. V cestopisech narážím na Bali, Srí Lanku, Laos, a to se mi vcelku líbí, ale nemám jedno konkrétní místo, kam bych chtěla a nic jiného nepřipadá v úvahu. Chci jet lowcost s příručákem. Žádný kraviny s sebou a poplatky za odbavený kufr. A protože je to celoroční předsevzetí, je mi jedno kdy, ale protože mám přísně hlídanou docházku do školy, tak nejlepší samozřejmě o prázdninách. Ano, bohužel vím, jak fungují ceny v hlavní sezóně, co se s lowcost moc nepotkávají. Něco o mně. Taky chci mít hezký fotky na instagram, takže klidně pojedu s jedním náhradním trikem (kecám), ale můj foťák jede prostě taky. Klidně budu vstávat na východ Slunce pro hezký fotky. Je mi 19, v květnu ale už budu CETka! Jsem v prváku na vysoký. Funguju především v krajích: Královehradecký, Pardubický a Zlínský. Moje přezdívka Antiplasťák je sice všeříkající, ale vím, co se děje v Asii. Plasty všude, a přesto (proto?) tam chci jet. Přijdu si nekonfliktní do chvíle, než dostanu hlad. To jde do tuhýho. Jsem zadaná, tudíž nehledám vztah, bokovku, nebo příležitostné povyražení, to fakt ne.  (Ve skupinách na fb se to občas zvrhne v trochu jinou seznamku. Tak jen pro ujasnění, že opravdu hledám člověka (lidi) s VÁŠNÍ pro CESTOVÁNÍ.)Myslím, že je to v tuhle chvíli vše. Pokud jsi dočetl/a až sem, zanech prosím komentář, kam jsi/bys odjel na svou veeeelkou první cestu do Asie.Díky!Edit, díky za připomínky niemandos. :) Pokud by to mělo být během školy, můžu maximálně na dva kalendářní týdny + třeba víkend. V létě nám zkouškové končí v půlce června, takže to bych klidně letěla na měsíc... sice červenec není nic moc, ale škola je vymodlená a vyhodit se nenechám. A k mému příteli. Hledám parťáka na cestování, toho na život už doma mám. Věříme si a respektujeme se, já s jeho bandou kamarádů a kamarádek nemám problém, stejně jako on chápe a respektuje můj tvrdohlavý nápad s cestou do Asie.  V tuhle chvíli má ale jiné priority, do Asie chce taky, ale ne letos (narozdíl ode mě.) A nejsem jeho majetek, jsme si rovnocenní, takže jsem se nemusela ptát, jestli mě pustí. Stejně tak, jako parťák nemusí být chlap, ale i holka.  .

Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

Tak já jsem ten "tolerantní" přítel. Samozřejmě bych byl radši, kdyby jela s holkou, a věřím, že pokud pojede, navíc s klukem, tak nepojede hned s tím prvním, co se přihlásí, ale aspoň se sejdou. Nevím, jestli bych u toho chtěl být taky, jak tu někdo psal, to si musí domluvit spolu. A že bude přemýšlet, s kým pojede a bude opatrná. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Naše bojové plemeno...


Velmi slušivý kabátek :))
0 Citovat

Jano napsal(a):

Je ešte len Január, ale myslím, že už tu máme víťazku o najlepšiu tému fóra :D  teším sa na pokračovanie, držím palce v hľadaní a dúfam, že sa potom aj dozvieme výsledok po návrate :)

Já ale opravdu chtěla založit "jen" další fórum, který bude buď mrtvý, nebo se jen ozve pár lidí jako v předchozím tématu. :D
Děkuju moc, sice budu muset založit další fórum, ale třeba to vyjde. 
Určitě. Napíšu cestopis a první věta bude. To jsem takhle rozpoutala 9. ledna 2019 diskuzi o seznamování s muži... :D 

0 Citovat


cjlbb-lveaa1hhc.jpg

0 Citovat

Tom napsal(a):

Tak já jsem ten "tolerantní" přítel. Samozřejmě bych byl radši, kdyby jela s holkou, a věřím, že pokud pojede, navíc s klukem, tak nepojede hned s tím prvním, co se přihlásí, ale aspoň se sejdou. Nevím, jestli bych u toho chtěl být taky, jak tu někdo psal, to si musí domluvit spolu. A že bude přemýšlet, s kým pojede a bude opatrná. 

Opatrnost začíná ve chvíli, kdy nepíšeš do skupiny na facebook, ale sem, aby se potvrdilo, že je lepší do skupin na fb vůbec nic nepsat. :D 

0 Citovat

Proč bys zakládala další téma.  Toto je perfektní. Myslím i majitel stránek David je nadšený, jak se to tu rozjelo :) Zaznělo tu spoustu rad, ale já jsem se pořád nedozvěděl, jakou že to studuješ vysokou školu, že jsou na vás tak přísní co se docházky týče?

0 Citovat

Anet napsal(a):

Já ale opravdu chtěla založit "jen" další fórum, který bude buď mrtvý, nebo se jen ozve pár lidí jako v předchozím tématu. :D
Děkuju moc, sice budu muset založit další fórum, ale třeba to vyjde. 
Určitě. Napíšu cestopis a první věta bude. To jsem takhle rozpoutala 9. ledna 2019 diskuzi o seznamování s muži... :D 

Ja myslím, že by si si mala založiť blog už počas tripu a budeš zarábať milióny lebo každý bude poctivo čítať jak do dopadlo :D 

0 Citovat

Já věřím, že Tvá víra je pevná a neotřesitelná, ale u chlapa, jak jde o něco s ženskou a ještě co jsem postřehl pohlednou, to jsou pudy:D Já se doma musím zeptat manželky co na to, ale mě by na 10000% nepustila:D

0 Citovat

Jano napsal(a):

Ja myslím, že by si si mala založiť blog už počas tripu a budeš zarábať milióny lebo každý bude poctivo čítať jak do dopadlo :D 


tak ale tam zas pravdu nemusi napisat, ja tez do svojho blogu nepisem vsetko :)
0 Citovat

@niemandos protože by někoho mohl odradit počet příspěvků, který v "hledám parťáka" kategorii několikrát převyšuje. :D
po tom, co se Kubovi povedlo najít mě na fb (ne že by to bylo nějak obtížný :D) se mi to sem úplně nechce psát, ale ve Zlínským kraji moc univerzit není, takže tak. :D :) 

0 Citovat

@Jano pokud to vyjde a někam odjedu, tak založím, nasdílím a dostanete hromadné poděkování. :D

0 Citovat

kubamlynar napsal(a):

Anet, už jenom pro ten nádherný úsměv na fb úvodce bych jel hned ;-)

Ty kráso, tady se to rozjíždí. Na začátku nevinný nápad a už tu projíždíme fíbíčko  :-D
0 Citovat

Anet, udělejme deal. Vezmi s sebou tu bloncku ze stužkováku a já se tě ani nedotknu! :) 

0 Citovat

Já bych to teda hned nezobecňoval na to, že každý kluk ji bude chtít hned do postele na sex. Samozřejmě 90% budou nadržení kluci, kteří uvidí příležitost. Na druhou stranu se může najít někdo, kdo bude chtít jet do Asie a nebude mít s kým a bude rád, že ušetří díky tomu, že se budou sdílet náklady. Když si lidi všechno domluví dopředu, tak to může fungovat. Prostě pokud si večer slečna bude chtít číst a kluk si zajde na pivo a nebude jim to vzájemně vadit, tak proč ne. Důležitý prostě je si před cestou ujasnit jak to je. I když se možná kluk o něco pokusí, tak prostě dopředu s tím počítat, říct mu že fakt ne a nedělat z toho vědu. Rozumný člověk bude rád, že má cestovatelského společníka a nebude řešit svoje ego, že jsi se s ním nevyspala.

Já bych se nenechal lidmi tady odradit, spíš bych si pečlivě vybíral a jak už tu někdo psal, tak by bylo dobré třeba o víkendu někam v létě jet a seznámit s tím člověkem více. Je dost pravděpodobné, že pokud to na tebe bude chtít zkoušet, tak to zkusí už v Čechách a nebude se trmácet do Asie :D 

0 Citovat

Anet napsal(a):

@niemandos protože by někoho mohl odradit počet příspěvků, který v "hledám parťáka" kategorii několikrát převyšuje. :D
po tom, co se Kubovi povedlo najít mě na fb (ne že by to bylo nějak obtížný :D) se mi to sem úplně nechce psát, ale ve Zlínským kraji moc univerzit není, takže tak. :D :) 

No šak já jen chtěl vědět, ve kterém z těch tří krajů studuješ? Myslím, že to nikoho neodradí. Právě naopak. Tady nejsme na FB. Vybírat si budeš ta , tak čím víc, tím líp :)
0 Citovat

Born2Win napsal(a):

Anet, udělejme deal. Vezmi s sebou tu bloncku ze stužkováku a já se tě ani nedotknu! :) 

To nejde, to je má bývalá nejlepší kamarádka, se kterou už spolu nemluvíme. A už nechte můj facebook být, nebo to tady celý smažu. (kecám :D) 

0 Citovat

Michael napsal(a):

Já bych to teda hned nezobecňoval na to, že každý kluk ji bude chtít hned do postele na sex. Samozřejmě 90% budou nadržení kluci, kteří uvidí příležitost. Na druhou stranu se může najít někdo, kdo bude chtít jet do Asie a nebude mít s kým a bude rád, že ušetří díky tomu, že se budou sdílet náklady. Když si lidi všechno domluví dopředu, tak to může fungovat. Prostě pokud si večer slečna bude chtít číst a kluk si zajde na pivo a nebude jim to vzájemně vadit, tak proč ne. Důležitý prostě je si před cestou ujasnit jak to je. I když se možná kluk o něco pokusí, tak prostě dopředu s tím počítat, říct mu že fakt ne a nedělat z toho vědu. Rozumný člověk bude rád, že má cestovatelského společníka a nebude řešit svoje ego, že jsi se s ním nevyspala.

Někoho takovýho přesně chci najít, i kdyby to měla být slečna. Však každý někdy potřebuje být sám, itinerář se nemusí shodovat 100%. 

0 Citovat

tom a ty co budes robit pokial bude tvoja priatelka v azii ?

0 Citovat

A mě byste sebou někam nevzali pánové?

0 Citovat

To jsem se chtěl taky zeptat... chce do Asie, ale ne teď....

K té univerzitě, jestli dobře hádám, tak si v Asii levné boty můžeš koupit:)

0 Citovat

@Jiný Michal Máš jiný Michale v mnohém pravdu. Taky to tu i zaznělo. Ale v těch posledních větách jsi úplně mimo. Proč by to na ni někdo zkoušel v Čechách, když by věděl, že by pak s ním nikam neletěla. A mezi námi, poznávačka na víkend je sice fajn, ale na krizové a vypjaté momenty, které se během podobné cesty mohou vyskytnout, tě stějně nepřipraví pobyt někde na horské chatě u svařáku nebo někde jinde.. Možná poznáš nějaké základní povahové vlastnosti, ale určitě nepoznáš, jak se dotyčný, dotyčná bude chovat v extrémních situacích. Samozřejmě je to takové minimim, ale není to záruka ničeho. Jen snad toho, že si nebudou dotyční lézt na nervy od první chvíle :)

0 Citovat

Marek napsal(a):

K té univerzitě, jestli dobře hádám, tak si v Asii levné boty můžeš koupit:)

Žabky mají od 29 - 49 Kč, jsem se dočetla v cestopise za Kačku. :D

0 Citovat

Ne tak jasný, že toho člověka nepoznáš tak dokonale, ale stále je to lepší než 2 hodiny někde na kafi.  Nevím jestli jsem úplně mimo, ale pokud by ten kluk tam jel za jediným účelem a vlastně by mu třeba tolik ani o tu Asii nešlo, tak nevidím důvod, proč by to nemohl zkusit už o tom víkendu. To už je pak hrozně moc námahy s nejistým výsledkem. :D To by právě mohlo někoho odradit. Ale nejspíš na to pohlížíme každý trochu jinak. 

0 Citovat

A ještě obor? Občas tam mám nějakou přednášku, ale na PI bych Tě netipnul:)

0 Citovat

ono je rozdiel ked si s niekym dva dni a dva tyzdne

pri dlhsom pobyte je viac pravdepodobne,ze sa na dotycneho namotas
0