Pojeď se mnou do (JV) Asie. (Stále hledám :D )

Napsal Anet 2019-01-09T17:17:30+01:00 ve fóru Hledám spolucestujícího

Leonard napsal(a):

podle mě je Anet padrino a tohle je jeho největší trollovací úspěch :)

jako ze se na tuto akci pripravoval ~6 let vytvarenim realnyho fb profilu a celyho pozadi uctu Anet na cestujlevne? To snad ne :) 

cali napsal(a):

Tak jsou kluci, holky a Feryna... A ten/ta/to  holky znásilnit uměl :-)

Jet s timto do JV Asie, tak bych hlasoval pro moznost, aby byla Anet ta, ktera to opusti nekde v dzungli 😃

Jak nepočítá, mně se to stává docela často, člověk se občas ne někoho usměje, občas podrží dveře, dá přednost a ty holky potom očekávají něco víc. A nemusím dodávat, že až na čestné výjimky jsou to většinou slečny a dámy o které zájem vůbec nemám. Není to potom mnohdy nic příjemného, zejména pokud jsme nuceni spolu z nějakých důvodů společně trávit čas.

LuckyB napsal(a):

Jen tak pro doplnění, protože to tu nezaznělo - to vážně nikoho nenapadlo, že i když pojede s holkou tak to není záruka toho, že to na ni taky nezkusí a pak to pojede podle scénáře standardizovaného chlapa by monca.cz ;) Jasně, mnozí namítnou že je ta šance je minimální, ale máme genderově korektní dobu takže si myslím, že by to tu mělo zaznít ;p

Baca12 tu genderově vyrovnaně zmínil tu indulonu. Jinak obávat se frustrace spolucestující ženy, že se jí její záměr nevydařil a že se proto během cesty rozejdou, nebo dokonce znásilnění od ní Anet nemusí.

Ano, jsem troll! :D 

Několikrát vypátraný fb profil  to jen potvrzuje. 

Uznávám, že je blbý nápad jet takhle daleko s cizím chlapem, ale já nikde nenapsala, že to musí být chlap. Sháním parťáka = holka, co s sebou nepotřebuje čtyři páry růžovoučkých sandálků na podpatečku... 

ale je fakt, že kdybych hned do úvodního příspěvku napsala, že sháním parťačku, asi by to bylo další mrtvý téma, který by rozhodně nemělo 200 příspěvků. 
Jinak - do zpráv se mi už pár lidí ozvalo, a hádejte co? Všichni jsou mužského pohlaví. :) 


No nevím, kde bereš tu jistotu...

Když si někdo říká Karel a tvrdí że má penis ještě neznamená že je to chlap.

Ještě jeden rychlý postřeh ze strany, která je tu tolikrát zmiňována a zatracována - mladý, nezadaný nadrženec :-D 

Na dovču pojedu s holkou jen za předpokladu, že počítám s tím, že něco bude. Pokud by nebylo, tak budu nasranej a neměl bych důvod trávit další večery společně, možná ještě tak přes ty dny na společné turistice.

Abych přidal jednu zkušenost - přes cestovatelskou seznamku jsem jednou s úplně cizí holkou vyrazil na eurovíkend - potkali jsme se na letišti. V reálu byla protivná, totálně introvertní a strašně divná. Po prvním večeru, kdy jsem ani neměl chuť nic zkoušet, jsme se rozdělili a další den a noc strávili sami, respektive já šel hledat holku "jinde". 

Jestli toho kluka přestaneš bavit a zapne si po pár dnech v JV Asii Tinder, tak už ho po zbytek pobytu neuvidíš - asiatky budou stejně zábavné a zajímavé jako ty a navíc po něm budou toužit i jinak.

Abych přinesl i slova útěchy - ano, existují i kluci, kteří by to na tebe nezkusili a možná by si to i užili, znám takové. Ale počítej s tím, že to bude stydlivej introvert, a ne rozjetej charismatickej vtipnej týpek, kterýho hledáš, aby to cestování bylo zábavnější. 

 

Draku, zapomnel jsi na to nejdulezitejsi info. Nasel jsi na tom eurovikendu holku “jinde”? 😅

Myslim, ze nas tady vsechny zajima, jestli Anet nakonec s nekym pojede, zda s klukem a hlavne jestli to na ni "zkusi" Dej vedet;) 

Když Martinovi stálo za to se zaregistrovat, aby mohl napsat tento příspěvek, napadlo mě, že cesta Anet má s ohledem na zájem vyvolaný pouhým inzerátem potenciál k tomu, aby vydělala i nějaké peníze, které se budou na cestách jistě hodit.

Anet, založ si blog a chlapsky se tu zavaž, že pojedeš s chlapem, ale ne s nějakým uťáplým týpkem, gayem nebo silně věřícím. Tam můžeš psát podrobnosti o probíhajících seznamovacích víkendech (tady akorát naznačíš, že tentokrát to opravdu stojí za přečtení). A hlavně se budeme všichni těšit na pravidelné zpravodajství z Bali nebo kam pojedete. Samozřejmě je třeba zvolit správný typ spolucestujícího tak, aby se s prominutím vlk nažral a koza zůstala celá (vlkem myslím čtenáře blogu). Když jsi na marketingu, určitě vymyslíš, jak rozšířit publikum i mimo tento web. Možná pak tuto zkušenost využiješ i v nějaké své seminární nebo bakalářské práci.


@Danla_D: "Rozjetej charismatickej vtipnej týpek" se hodí na balení holek, proti čemuž je teď Anet podle svých slov imunní. Naopak pro stydlivého introverta je pozvání od slečny do manželské postele situace, k jaké se jindy jen tak nedostane, takže právě proto by ji mohl zneužít.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!