Neprida sa niekto? 12,49 € + 10 € . Cesta tam sa poriesi neskor (pravdepodobne 29.6 z Ba alebo BUD) .

Cyprus zaciatok jula

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

7 reakcí

Neprida sa niekto? 12,49 € + 10 € . Cesta tam sa poriesi neskor (pravdepodobne 29.6 z Ba alebo BUD)




lca-skp.jpg
skp-bud.jpg

0

Aktualne 10+10 a smerom tam z Budapesti do Paphosu za cca 36 €


image-1.jpg

0 Citovat

Chystám se ale až v září nebo říjnu.

0 Citovat

My plánujeme taky září ( v nouzi říjen ). Kdy kupuješ letenky? Si říkám, že pokud bude nějaká slevička na letenky, tak max pár stovek a už nyní mi přijde, že ubytko třeba na bookingu docela řídne. Takže asi koupím letenky v dubnu, max během května, booknu bydlení  a bude klid.

0 Citovat

No čekám jestli se zase vyloupne nějaká akce. 19.5. má wizz narozeniny tak možná něco bude. Navíc mi v květnu končí členství tak bych to chtěl sfouknout do té doby.

Jsem z Ostravy tak řeším primárně Katowice a tam je to teda zatím velký špatný.

0 Citovat

Já spíš sleduju Blavu a lehce Vídeň.


0 Citovat

Ja som povodne planoval na September, ale tak 55 € RT v sezone nie je celkom bezna cena, takze nakupene. Hlavne, aby mi tam Wizz necachroval s letmi ako teraz Kosovo a v lete Podgoricu (Jedno posun o den a druhe posun z 8:15 na 20:15 ).

0 Citovat

To nasere. Taky nám teď posunuli let z Malagy do Vídně tak že nestíháme poslední vlak. Takže den dovolené a 50€ za ubytko v péči. Co už, to k tomu patří

0
7 reakcí