Ahoj,dala jsem dohromady cestopis z naší květnové (2018) dámské jízdy Izraelem a Palestinou, pokud to někomu pomůže v plánování nebo rozhodování... http://blog.antonindanek.cz/clan...-XtVilQbQs .

Dámská jízda Izraelem a Palestinou 2018

Založila ve fóru Cestopisy

10 reakcí

Ahoj,dala jsem dohromady cestopis z naší květnové (2018) dámské jízdy Izraelem a Palestinou, pokud to někomu pomůže v plánování nebo rozhodování... 


http://blog.antonindanek.cz/clan...-XtVilQbQs

0

"Auto jsme vrátit nestihly, přijely jsme hodinu po zavíračce. Nestihly jsme ani západ slunce. Přijely jsme minutu po zavíračce. Stihly jsme ale poslední večeři, což je v těchto končinách populární fenomén."


Já ty tvoje cestopisy miluju.  ;)

0 Citovat

Díky za tradičně skvělý cestopis. Už jsem se tam začala moooc těšit. 

Nepřestává mě fascinovat, jak se tatáž destinací mění podle toho, kdo ji navštíví. Nedávno jsem totiž četla pěkně negativní vylíčení zážitků. 

0 Citovat

Vždycky je všechno o lidech (a já měl štěstí na magory). Krom toho mě ta biblická tematika nechytla jako slečny.

V cestopisu mě dostala tato pasáž. Asi jsem byl v jiné zemi a za tyto ceny tam viděl i jídla v restauraci na pláži:

- hlavní jídlo v levném bistru na trhu: 400,-Kč
- izraelská snídaně v restauraci: 500,-Kč
- pivo: 130,-Kč

V levném bistru jsem na Chrámové hoře jedl za 20 šekelů :D

0 Citovat

Parádní cestopis.

Psala si O Vánocích asi netřeba mluvit. My byli 23.-26.12. a teda nikdo s nějakým štědrým dnem či 25.12. vůbec neprudil. Všechno otevřené. DOkonce 24.12 bylo staré centrum v Jeruzalémě "vcelku" poloprázdné.

0 Citovat

fakt pekny cestopis, aj ked Michalov hejt ma nieco do seba :D

inak zaujimave, ze Michala nechytala biblicka tematika a v kazdom jeho cestopise len po kostoloch beha :D

no ja to vidim tak, ze niekedy tam zoberiem mamu ...CK Tonic zajazd do Svatej zeme :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

inak zaujimave, ze Michala nechytala biblicka tematika a v kazdom jeho cestopise len po kostoloch beha :D

Trochu rozvířím OT - co se v raném středověku stavělo v Evropě a vydrželo to doteď? Hrady a kostely... ;)

0 Citovat

a mosty, tie vydrzia vsetko:)

0 Citovat

Vynikajuci cestopis. Ostatne, ako vsetky od teba :)

0 Citovat

pěkný

0 Citovat

Díky moc za reakce na cestopis, to jsem nečekala! 


P.S. Před pár dny jsem ukončila první fázi nově připravovaného cestopisu z Nepálu - fázi sběru dat v terénu :)

0
10 reakcí