Čaute :D som taký rád že existuje forum ako toto :D neviem kde inde by sa mi podarilo najst nejakeho partaka na nejake tie sialene dobrodruzstva :D no ale k veciTakže toto je Backpack turistika das si veci do vaku a cestujes ako stroj :D vidis vsetko za extremne kratky cas :)) v lete 2018 som to absolvoval s kamoskou boli sme vtedy v 17 mestach za 14 dni a myslí že nič lepšie som ešte nezazil vsetko letecky a vyslo to asi 300eur :D Toto je sice skratena verzia asi 8 miest za 6 dni ale za to precestujeme 2 staty extremne lacno :))Takze 1. 12.5 priletime do Aten z Bratislavy (25e) tam sa zdrzime cca den a pol2. Stamad ideme do thesalonik(solun) mesto na severe grecka vlakom na noc zdrzime sa asi 24 hodin 3. Thesaloniky-- Sofia hlavne mesto bulharska opat ideme na noc v sofii prespime jednu noc 4. Sofia-- Plovdiv tam budeme operacne5. Plovdiv--Burgas 6. Burgas- Sunny beach-Varna autobusom7. Vratime sa z do burgasu kde sme este den a vecer leti lietadlo do Ba 18.5. (18e)Cele cestovne je cca 100e (letenky,vlaky,autobusy) Tieto krajiny a mesta som vybral lebo su lacne a je tam vela co vidiet ale ratajte s tym ze spime v hotely mozno 1-2 noci inak spime bud vo vlaku alebo pripadne niekde v spacaku. VSetko som naplanoval a premyslel niekolkokrat. Verte ze to bude Uzaaasne. A btw mam 19 a je so mnou celkom sranda by som povedal takze si to spolu urcite uzijeme :Dak chcete piste na Fb Viliam Kubička alebo seem alebo na ig Buddy_viliam. Dufam ze sa niekto nájde :))) AA ja sa o vsetko postaram tak aby to bolo okej urcite sa nestratime :))https://www.google.cz/maps/dir/B...!3e0?hl=cs .

Celé Grécko a Bulharsko 12.5-18.5 cestovné do 100e Priatelia

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Čaute :D som taký rád že existuje forum ako toto :D neviem kde inde by sa mi podarilo najst nejakeho partaka na nejake tie sialene dobrodruzstva :D no ale k veci


Takže toto je Backpack turistika das si veci do vaku a cestujes ako stroj :D vidis vsetko za extremne kratky cas :)) v lete 2018 som to absolvoval s kamoskou boli sme vtedy v 17 mestach za 14 dni a myslí že nič lepšie som ešte nezazil vsetko letecky a vyslo to asi 300eur :D 


Toto je sice skratena verzia asi 8 miest za 6 dni ale za to precestujeme 2 staty extremne lacno :))


Takze 1. 12.5 priletime do Aten z Bratislavy (25e) tam sa zdrzime cca den a pol


2. Stamad ideme do thesalonik(solun) mesto na severe grecka vlakom na noc zdrzime sa asi 24 hodin 


3. Thesaloniky-- Sofia hlavne mesto bulharska opat ideme na noc v sofii prespime jednu noc 


4. Sofia-- Plovdiv tam budeme operacne


5. Plovdiv--Burgas 


6. Burgas- Sunny beach-Varna autobusom


7. Vratime sa z do burgasu kde sme este den a vecer leti lietadlo do Ba 18.5. (18e)




Cele cestovne je cca 100e (letenky,vlaky,autobusy) Tieto krajiny a mesta som vybral lebo su lacne a je tam vela co vidiet ale ratajte s tym ze spime v hotely mozno 1-2 noci inak spime bud vo vlaku alebo pripadne niekde v spacaku. VSetko som naplanoval a premyslel niekolkokrat. Verte ze to bude Uzaaasne. A btw mam 19 a je so mnou celkom sranda by som povedal takze si to spolu urcite uzijeme :D


ak chcete piste na Fb Viliam Kubička alebo seem alebo na ig Buddy_viliam. Dufam ze sa niekto nájde :))) AA ja sa o vsetko postaram tak aby to bolo okej urcite sa nestratime :))




https://www.google.cz/maps/dir/B...!3e0?hl=cs

0
0 reakcí