http://forum.airways.cz/viewtopic.php?f=42&t=8056 .

Mauricius na 9 dni

Založil ve fóru Cestopisy

http://forum.airways.cz/viewtopic.php?f=42&t=8056

0

Dalsi mimon smiley

0 Citovat

Proc mimon? Vypada to, ze je to jeho cestopis, ze je starsiho data vubec nevadi.

0 Citovat

Osobne mam teda jinou predstavu o cestopisech,roztiratelnost masla a mastny kroasant mam u p....le smiley info z ostrova za 0,ale proti gustu...

0 Citovat

No tak kazdy nejak zacina smiley

0 Citovat

Cestopis o destinaci by na Airways asi nikoho moc nezajímal, přeci jen je to letecký server

0 Citovat

A koho zajima tento cestopis tady smiley promin ale me prijde uplne trapne hodnotit roztiratelnost masla,kvalitu kroasantu,sedacek,kobercu na letistich...a dalsich stupidnich prkotin...hlavne mne unika podstata proc na tak krasny ostrov vubec jeli?ja byt takto "postizeny"zajdu si na skvelou veceri,do restaurace s pohodlnymi zidlemi a usetrim 40k. ktere si uziju treba cestovanim smiley jak jsem psal vyse,cestak o nicem,pridana hodnota 0,ale kdyz to ma takhle nekdo rad..?

0 Citovat

Tak z casovych duvodu jsem to tedy precetl v klidu az dnes a nezbyva nez souhlasit, tam je vazne hlavni tema vpodstate letadlo a o ostrove nic smiley

0 Citovat

On je totiz rozdil PROLETANO a PROCESTOVANO, smiley 500segmentu a tebe prekvapi ze v Dubaji na letisti je hodna lidi? smiley na mne pusobis spis jako amatersky cestovatel-jdes a koupis letenku od Emirates(pravdepodobne pres Student Ag.) na Mauricius tusim za 20-25 tisic z Prahy/opravdu Cestujlevne smiley /to neber jako urazku,nenapsal jsi jedinou cenu,treba letenky,auto,ubytko,jak se kam dostat,moznosti vyletu....NIC,o snaseni kritiky ani nemluve,mas asi zafixovano ze si za penize koupis i kvalitu-viz Alkron smiley Samozrejme ti nikdo nic nezakazuje,nenarizuje,pis si co chces ale pokud pises o NICEM pocitej ze ti to nekdo rekne smiley Loni jsem leteli za 9k.do HK(Hong Kong nikoli Hradec Kralove) a dali si Michelinske menu za 110Kc,ono totiz neni podstatne kolik utratis,ale jak si to dokazes uzit smiley Tvoje "Peklo"na lince Dubaj-Mauricius muselo byt fakt Peklem smiley

0 Citovat

Panove,
myslim ze Alesovi krivdite - ten report je super - neni to sice tripreport ktery znate z hedvabne stezky, nicmene ja si tyhle flight reporty casto sjizdim na zahranicnich serverech, treba kdyz se chystam na delsi let, tak me celkem zajima co mi ktera aerolinka da k jidlu a jak ma pohodlny sedacky.

Nenech se tim Alesi rozhodit - ja si od tebe dalsi post rad prectu. Posledni dobou se sem bohuzel stahuji "typicti Cesi" kteri misto toho aby ostatni podporili, se snazi kazdyho shodit, s tim se asi s rostouci popularitou cestujlevne neda nic delat. smiley

0 Citovat

Ja teda nevim, jestli se sem "stahuji typicti Cesi", ale na tehle vymene nazoru me zarazi spis elementarni neschopnost celit kritice. Pokud neco nekam pridavam, pak musim pocitat s tim, ze se nazory na me "dilo" mohou ruznit a ne ocekavat jen samou chvalu, duhu a jednorozcci mladata. Co se cestopisu tyce, myslim, ze sve ctenare si najde (asi jako vsechno). Mne osobne pripada roztiratelnost masla ponekud usmevna a radsi bych si pocetla vic o ostrove, ale to by snad autorovi nemelo vadit - je videt, ze se najdou i lide, ktere jeho cestopis zaujme.
PS: omlouvam se za absenci diakritiky, pisu ze zahranicniho PC.

0 Citovat

Videl jsem jednu pohadku - ucinkoval tam takovy brouk - jmenoval se pytel - vsechno znal a hlavne vsude byl a cestoval i letadlem - Kup si letenku do vesmiru a cestuj na jinou galaxii - vyrazne usetris a nebudes se mackat nekde v letadylku - ale pred startem nezapomen samozrejme na alcron - a hlavne aby ti tam udelali sebou peknou svacinu na tu dalekou cestu smiley
Pak zas nekdy muzes napsat jak to smakuje v bestizi.

0 Citovat

Na vsech ceskych diskuznich serverech, kam clovek vleze, je porad to same. Lide, co maji potrebu masirovat si ego a dokazovat/hanet ostatnim, jak je jejich nazor mimo. Stava se to teda i na zahranicnich, ale ten rozdil v techto manyrech tady a tam je propastny.
Alesi, proc vynakladat tolik usili na obhajobu pred lidma, kteri si o sobe mysli, jaci nejsou mazaci (coz jim dava autoritu soudit ostatni), nebo lidma, co tu jenom trollujou a clovek by skoro rekl, ze to tady maji za ukol sabotovat.
Radsi tu energii a cas venuj dalsim reportum smiley
A jinak teda maslo me taky nezajima, ale report neni jen o nem, takze diky za nej.

0 Citovat

mozna budu za blbca ale co znamena "Zakoupeno & neproleteno" ??? jako ze jsi koupil letenku a neletel nakonec? smiley

0 Citovat

Alesi ty jsi fakt brouk Pytlik smiley ty mne bavis,mam par dotazu a budu rad kdyz odpovis smiley kolik jsi dal za letenku na Mauricius?,pokud nevis SAgenci prodava letenky s Emirates za stejne ceny jako na jejich webu,kolik jsi toho videl treba z Turecka za ty dva dny a s 5i segmenty?vylezl jsi vubec z letiste?pochopil jsi slova PROLETEL vs PROCESTOVAL?,to forum airways znam,je to to same co jsem psal tobe-O NICEM smiley par vijimek tam je,s Jifem se znam dokonce osobne z Floridy,ale tihle "postizeni" z airways mi prijdou spis k smichu,je to pro mne uzavrena komunita,pro ne jiste kvalitni dizkuse.Tenhle web je nastesti plny typickych Cechu co se cestovanim bavi nez aby resili hovadiny typu maslo,neslana vejce,mastny kroasant a peklo v sedackach na exitu,vzpominam si na let pred par lety s Emirates do Johanesburgu kdy jsme s partou spolucestovatelu popijeli palubni 12i letou whisku (zdarma v economy tride)a bylo nam uplne jedno jak sedime,co jime...proste jsme se tesili na africke dobrodruzstvi pred nami,to ty bohuzel neumis("jen"rad letas) a osobne bych ti poradil drzet se sobe blizkych smiley Preji ti hodne naletanych mil do FlightMemory. To Pavel:nikoho nesoudim,cestak se mi nelibil(pro mne primo des) smiley a napsal jsem to,jestli to nechapes tak to nema ani vyznam dal rozebirat a souhlasim aby Ales ubral toho ega,ono chvastani se 500segmenty,Alcronem,letosnim planem na A4ce...celkove budi dojem "nosanek nahoru" smiley Neproleteno-druha polovina roku.

0 Citovat

Tak uz toho nechte smiley Sice sezeni v letadle neni pro me to prave orechove, ale dokazu pochopit, ze pro nekoho ano. Osobne, kdyz letim dlouho (naposledy 13 hodin mezi CAN a AMS) a neni to navic prelet jediny, tak z toho mam osypky a nepomuze ani krupavy croisant a pekne letadlo. Litam za ucelem poznani jine zeme a snazim se to proletet co 1. nejlevneji a 2. nejrychleji (presne v tomto poradi smiley ).
Tak alespon ted vim, na koho konkretne se muzu taky obratit, kdyz si nebudu vedet rady s nejakym slozitejsim letem a letistem smiley

0 Citovat

Tak to je zabava jak s... sedet nekde na sedacce a cumet hodiny nez se nekam dostanu smiley
Nejhorší co muže na cestování byt - a nepomohl by tomu ani concorde - fakt dobra uchylarna

0 Citovat

V každém druhém příspěvku od tvůrců tohoto webu čteme "i cesta je cíl" a alespesl to naplňuje dokonale. Fakt nechápu Truhliku, proč něco odsuzuješ jako úchylárnu jen proto, že zrovna tebe tohle nebaví. Asi sis chtěl pošimrat ego zesměšňováním někoho jiného, no shazuješ akorát sám sebe.

0 Citovat

Tak myslim ze mackat se nekde dlouho na sedacce - je jedno autobus letadlo vlak atd. - snad nemuze normalniho cloveka bavit - jedine nejkakeho .... - normalni clovek tohle trmaceni by nejradeji vynechal - litat z letiste na letiste je prosste uchylarna a sedet dele jak 2 hodiny pri cestovani je utrpeni.

0 Citovat

Alesi ty nemas o slovu cestovani ani sajnu smiley jses jen penezma rozmazlenej fracek,kteremu kdyz nekdo napise at ubere s tim machrovanim o segmentech a Alcronu,neschopnosti prijmout jakoukoli kritickou poznamku, tak ty pridas dalsi a vrcholem je tvoje hlaska ze mas zlatou kartu smiley ,skoda ze tu neni zvraceici smajlik,protoze z takovych lidi je mi fakt zle smiley jak pises,sbiras jen letiste a segmenty a najivne si myslis ze jses cestovate jak poleno a snazis se sirit ty sve letecke tripy na vsech tehle forech(Airways,CL,Akcniletenky...)mas v te hlave takovy chaos ze utratis 50litru(muj odhad byl temer presny)a cpes tento "namysleny"blabol o neslanych vejcich,sedackach a obsazenosti v Y na Cestujlevne o Mauriciu bez jedine informace.Asi jsi zvykly z Airways na pochvalne reakce,na servru o cestovani je ode mne necekej,aspon ne za tento cestak co jsi spachal.

0 Citovat

Dino, znám tě z hedvábné stezky z akcnichletenek a musím říci, že jsi mi udělal radost, konečně jsi se projevil a potvrdil, že jsi pouze zahleděný a namyšlený blb, který si nevidí na špičku nosu. Už se konečně prober a uvědom si, že taky spoustu lidí nezajímá to na jakého si hraješ všude cestovatele. Hraješ si na hrozného pána a jedné co děláš je, že se navážíš do lidí, kteří mají svůj koníček.
Sám nedokážeš nic jiného než se jen ohánět tím, že máš kamaráda na SEZ a zajistíš ubytování smiley

Ikdyby si Aleš za své peníze kupoval jen časopis o cestování a vytíral si s ním zadek, tak je to jen jeho věc. A to, že nedokážeš připustit a pochopit, že někdo může cestovat i jinak než ty jen potvrzuje fakt, že jsi sebestředný narcis a živoucí trapnost největšího kalibru.

Radši si přečtu tripreport z letadla než číst tvoje sálodlouhé splácaniny o ničem.. Konečně si uvědom si, že mince má dvě strany.

Jo a o tvoje ubytování na SEZ nestojím. Díky smiley smiley

0 Citovat

HMM tady je to samej mimon a uchyl - ja ti kdyztak popisu jakou prodavaji pastiku na hlavaci - to je taky moc dulezite pro cestovani . smiley smiley smiley

0 Citovat

To není nutné. smiley

Nicméně, po přečtení všech tvých příspěvků musím uznat, že jsi si zvolil velmi výstižnou přezdívku, která naprosto vystihuje tvůj charakter!

0 Citovat

Sakra kdo ted bude prispivat do diskusi na idnes.cz, kdyz se vsichni kvalitni diskuteri presunuli na cestujlevne ? smiley smiley smiley

0 Citovat

ToJenikD alias cestovatelm smiley jsem rad ze jsi se dnes registroval,obzvlast na tento servr ktery hanis kde muzes,snad se dockame nejakych pozitivnich prispevku.Nejdriv zacnu malou korekci-osobne si nehraju na cestovatele,jsem cestovatel smiley skromny,vzdy v nizkem rozpoctu s maximalnim vyuzitim vsech nabizenych zazitku a dobrodruzstvi danych zemi,ten celosvetovy rozsah beru jako celozivotni vyhru a stesti,ze mi bylo prano.Tve nazory na mou osobu beru s usmevem,protoze od trageda ktery neni schopen tri mesice se rozhodnout kolik dni na kterem ostrove zustane ,to proste ani jinak brat nejde. smiley Jsem i docela rad ze jsi z toho ubytka na Seychelech nakonec vycouval sam.To ubytko nezajistuju jak si myslis,kdyz ma nekdo zajem tak nasmeruju,vse si hradi zajemci sami az na ostrove,desitkam lidem to vyhovovalo,tobe ne,je to tva volba(stejne jako Alesuv styl poznavani letist) a bude cas se s tim uz srovnat smiley netusim jestli mas nejaky komplex smiley vsem rad pomuzu,kdyz muzu,ver mi, ze z toho nic nemam,jen dobry pocit smileyA asi zaverem ,jsem rad ze ctes me sahodlouhe splacaniny plne informaci(cen,odkazu,kudy a jak...) hlavne vsak narozdil od Alese nemam potrebu se ohanet zlatyma kartama a cpat sve vyplody kde kam smiley Ta pomyslna mince nema dve,ale tri strany zapomel jsi na hranu,tenhle styl prezentace je uz za tou moji.

0