Zdravím vospolok. Opäť si sem dovoľujem hodiť linka na moje zápisky - tentokrát z potuliek ukrajinským pohraničím a lesmi Užockého národného parku, ktorý sme pobehali vlakmi krížom-krážom. Naozaj krásny kus Zakarpatiahttps://tonicove.sk/od-uzhorodu-...zakarpati/Naklady:IC Trnava-Kosice - 22 euroUbytovanie Kosice - 54 euro apartmanVlak Kosice-Cop - 7 euroMarsrutka Cop - Uzhorod - 22 UAHUbytovanie Intourist - cca 800UAH izba pre dvoch s ranajkamiKibler - 39 UAH pol litraElektropojezd Uzhorod-Kostryna - cca 30 UAHUbytko Kostryna - cca 220 euro 4 noci 2 izby s ranajkamiJura a jeho Vivaro - 2000UAH pre 6 osobVodka v kafecku - 20 UAH / 100 gram 4-lozkove kupe Kostryna-Lvov - cca 6 euro osobaUber Lvov stanica - Letisko - 70 UAHWizzair LWO-BTS s Priority okolo 15 euro osoba  .

Uzocky narodny park, alebo vlakmi po Zakarpati

Založil ve fóru Cestopisy

4 reakce

Zdravím vospolok. Opäť si sem dovoľujem hodiť linka na moje zápisky - tentokrát z potuliek ukrajinským pohraničím a lesmi Užockého národného parku, ktorý sme pobehali vlakmi krížom-krážom. Naozaj krásny kus Zakarpatia


https://tonicove.sk/od-uzhorodu-...zakarpati/


Naklady:

IC Trnava-Kosice - 22 euro

Ubytovanie Kosice - 54 euro apartman

Vlak Kosice-Cop - 7 euro

Marsrutka Cop - Uzhorod - 22 UAH

Ubytovanie Intourist - cca 800UAH izba pre dvoch s ranajkami

Kibler - 39 UAH pol litra

Elektropojezd Uzhorod-Kostryna - cca 30 UAH

Ubytko Kostryna - cca 220 euro 4 noci 2 izby s ranajkami

Jura a jeho Vivaro - 2000UAH pre 6 osob

Vodka v kafecku - 20 UAH / 100 gram 

4-lozkove kupe Kostryna-Lvov - cca 6 euro osoba

Uber Lvov stanica - Letisko - 70 UAH

Wizzair LWO-BTS s Priority okolo 15 euro osoba 

0

Příště mě vezmi sebou:-)

0 Citovat

Na Kibler hneď:))

0 Citovat

Povodne som odkladal dovolenku na Thajsko, ale ... no nic, presvedcil si ma :) O 2 tyzdne idem do Kharkova, ale  idem sa poobzerat po nejakych letenkach Lvov - Cosi, Kosice-Mukacevo-Lvov vyzera na lepsiu zabavu ako Larnaca ...

0 Citovat

Tak tu sa dá zabaviť a ty to máš za rohom:) ešte by som rád niekedy navštívil aj poľskú stranu Sjanok, len teda to už jedine autom, tam to nevyzerá na normálne spojenie

0
4 reakce