Ahoj, hledam parťačku/parťáka, případně i skupinku nadšenců do horské turistiky.  Cíl je v italských dolomitech, konkrétně v Brixenu, kde bychom se vydali na 81 kilometrový trečík kolem tří sester a jiných místních úžasností. Prespávačka na divoko ve spacoši, samopříprava jídla. Doprava zatím busem/vlakem/stopem, když by se nás sešlo víc, tak možná autem, ale přijde mi to zbytečné pokud bychom jeli pouze ve dvou. Bylo by super, kdybys taky rád/a fotil/a, protože na to mě užije :)) Taky by bylo super kdyby ses pohyboval/a kolem stejného věku jako já :))) Budu se těšit a pokud Tě to alespoň trochu zaujalo, tak neváhej napsat. Případně můžeme poupravit plán výletu ať sedne oběma stranám :) .

Hledám parťačku/ka na Trek 12.8. - 18.8.

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahoj, hledam parťačku/parťáka, případně i skupinku nadšenců do horské turistiky.  Cíl je v italských dolomitech, konkrétně v Brixenu, kde bychom se vydali na 81 kilometrový trečík kolem tří sester a jiných místních úžasností. Prespávačka na divoko ve spacoši, samopříprava jídla. Doprava zatím busem/vlakem/stopem, když by se nás sešlo víc, tak možná autem, ale přijde mi to zbytečné pokud bychom jeli pouze ve dvou. Bylo by super, kdybys taky rád/a fotil/a, protože na to mě užije :)) Taky by bylo super kdyby ses pohyboval/a kolem stejného věku jako já :))) Budu se těšit a pokud Tě to alespoň trochu zaujalo, tak neváhej napsat.

Případně můžeme poupravit plán výletu ať sedne oběma stranám :)

0
0 reakcí