Vzhledem k T1 celkem málo spolucestujících a o to větší klid. Sedadla pohodlná dělená do soukromých koutků, výhled nezapomenutelný  .

Praha T1 - Master Card lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Nabízím vstupy v podobě doprovodu:

2x dne 19.4. (odlet mám 15:10 SAW)
2x dne 10.5. (odlet 19:10 IST)
3x dne 31.5. (odlet 19:10 IST)

0 Citovat

Předpokládám Gruzie + Tokio + Osaka....

0 Citovat

Přitvrzují. Děti neprošly kvůli věku. MasterCard world začíná být nepoužitelný. smiley

0 Citovat

Ahoj, koupím 1 nebo 2 vstupy do salonku Mastercard Lounge na T1 na červen, každý za 100,- (to je cena, kterou bych zaplatil s kartou Mastercard v kombinaci s Priceless Specials, ale raději to zaplatím někomu tady, kdo má relativně malý počet zbytečných mil, které se nedají využít lépe, než abych to platil jim). V případě zájmu napište SZ. Díky.

0 Citovat

Aktuálně není v salónku k hnutí, není divu, že vstup zdarma ruší.

Od 1.5. s MC World vstup za 100 Kč v případě přihlášení do programu pricelessspecials.cz.

0 Citovat

Prave tu sedim.

Lounge sa dostala na novy level, kde uz nepripravuju chlebicky, ale ladujete na tanier salam, prip. sunkovy salam.

Okolo mna sedia Rusaci, ktori nahlas zvatlaju a predomnou borec, ktory nevie zrat so zavretou hubou.

Zacinam si vraviet, ci to za to kilo po novom vlastne stoji.

0 Citovat

Zacinam vazne uvazovat, zda neodejit z CSOB do Erste ..

0 Citovat

Byl nekdo v salonku po 1.5. ? Vyplati se to za tech 100Kc? smiley

0 Citovat

No je to tam bida, ale to neni problem Master Card lounge ale obecne Prazskeho letiste.. smiley

0 Citovat

10.5. asi pět lidí.. Bohužel ta kola a oschlá bageta s plátkem salámu je hodna sotva 10 Kč. Takže si radši skoč do Billy nebo si vezmi mekáč či ještě lépe, za 100 Kč si zajdi do kantýny hned za salónkem smiley

0 Citovat

zrusili aj polievku? smiley

anyway, jedine, co nam ostava, je zapchat brucho cimkolvek co tam hodia, vyzrat par drinkov a zapit kavou .. potom sa to vyplati smiley

0 Citovat

6.5. polévka byla.

0 Citovat

Za 100 Kč to ještě jde, ale za 450 nikoli. Problém začal loni, kdy zamezili přechod mezi T2 a T1 a zpět, byť do té doby to bylo bez problémů. Řešení ale není, pokud se letí z T2, tak erste, ta ještě funguje, na T1 nic takového není. A platit 5000 mil od skyteamu za vstup není levné. Takže opravdu nakonec ta Billa a free shopy na T1. Na T2 jsou nesmyslně drahé.

0 Citovat

5.5 taky byla polívka, minimum lidi, odpoledne byl salonek skoro prázdný..

0 Citovat

Zdravím,

jen bych si to chtěl ujasnit, s přítelkyní máme MC Gold, MC salonek je na T1 kam se tedy již z T2 nedostanu?
Bývá tam narváno vždycky a opravdu se ta kvalita tolik zhoršila?

Děkuji a hezký den,
Adam

0 Citovat

Shrnutí: od zpoplatnění je salónek poloprázdný (EK, TK atd. odbavují Menzies) a kvalita se bohužel nezměnila. Housky s plátkem salámu, šunky nebo sýru, ředěný soft a kávo blé smiley
Posedět v pohodlí u výhledu na plochu zůstává k nezaplacení.

0 Citovat

A ano z T2 se do salonku už nedostaneš

0 Citovat

tak to je mi ta goldka k ničemu smiley každopádně děkuji za odpověď a snad to někdy využiju při jiném letu smiley

0 Citovat

Právě většinou postmix je nastaven tak, aby propouštěl méně sirupu. Alespoň v mekáči to je běžná praxe.

0 Citovat

Dnes jsou tu stripsy a grilovaná stehýnka smiley to kdybych věděl, ušetřím si návštěvu letištní restaurace... I bagetky vypadají mnohem vábněji, než jsem tu měl naposledy. Lidé poměrně ubylo a místo Rusů víc Asiatů. Jinak vše při starém.

0 Citovat

nema nekdo aktualni zkusenosti, jestli to stoji za tu stovku?

0 Citovat

Naposledy v září a nepatrně se zvětšil podél prosklené stěny. Jinak občerstvení stále při starém.

0 Citovat

pri starem znamena 'stripsy a grilovaná stehýnka' nebo 'Housky s plátkem salámu, šunky nebo sýru, ředěný soft a kávo blé'? nikdy jsem tam nebyl tak vubec nevim co ocekavat...

0 Citovat

Za kilo určitě stojí, jsou tam řízečky a stehna, housky tam budou taky :) Kafe v klidu.

0 Citovat

Ráno řízečky neměli, když jsem byl naposledy.

Dneska jsem měl let tak brzy, že měli ještě zavřeno. A v létě poletíme tak pozdě, že už bude zavřeno. Pech.

0