Co do občerstvení naprosto totožné jako s jinými lounge v PRG (viewtopic.php?f=54&t=1392). Za mne velmi pohodlná křesla. Jen pozor, že vzhledem k T2 je zde brzký úklid a čištění strojů na kávu, zaměstnanci pospíchají domů...  .

Praha T2 - Erste Premier Lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

V klidu, on to nikomu za víc neprodá a pražské salónky ani za více nestojí. Ještě rád prodá, případně další, kterým budou expirovat míle:-)

0 Citovat

Však jo. Já na to nijak extra netlačím. Letíme brzy ráno a stihnout snídani v salónku by bylo fajn, ale za plnou cenu nebo za 600 Kč mi to fakt nestojí, to si radši doma namažu chleba :)

0 Citovat

Tak si zařiď Mastercard World - v podstatě jakákoliv embosovaná karta MC v současné době a máš to za 100,- nebo Diners Pure zdarma a máš to za 490,-

0 Citovat

Mastercard Lounge je bohužel jen na T1.

0 Citovat

petr.hruza napsal(a):

Však jo. Já na to nijak extra netlačím. Letíme brzy ráno a stihnout snídani v salónku by bylo fajn, ale za plnou cenu nebo za 600 Kč mi to fakt nestojí, to si radši doma namažu chleba :)

Hned vedle salonku je restaurace Praha a kompletní snídaně tam bude určitě levnější, než platit za vstup do salonku, kde snídaně nebude stát za nic.
0 Citovat

MasterCard World mám, ale 350,- Kč zpátky do Priceless Specials je pro mě k ničemu (jsem tam registrovaný asi 2 roky a mám tam asi 25 Kč, protože netankuju u MOL a nekupuju nic v PetCenter, takže než bych se dohrabal alespoň na tu pětistovku, budu šedivej). A 490,- je poněkud víc než těch 200,-, za které se standardně prodávají vouchery za expirující míle. Jak říkám, může to být zpříjemnění ranního odletu, ale přežijeme to i bez toho...

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Hned vedle salonku je restaurace Praha a kompletní snídaně tam bude určitě levnější, než platit za vstup do salonku, kde snídaně nebude stát za nic.

Taky pravda. Nebyl jsem si jistý otevírací dobou restaurací na letišti (budeme odbavení někdy lehce před pátou), ale pokud se bavíme o té samé (https://www.prg.aero/restaurace-praha), tak koukám, že je otevřená nonstop, takže to asi náš problém řeší. Díky za tip!

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Mastercard Lounge je bohužel jen na T1.

Jo moje chyba, blbě jsem četl... Potom fakt Praha jak píše padrino.
0 Citovat

Má někdo aktuální zkušenost, jak to tam teď vypadá, jestli stojí za návštěvu? Dík.

0 Citovat

sali napsal(a):

Má někdo aktuální zkušenost, jak to tam teď vypadá, jestli stojí za návštěvu? Dík.

Tak asi záleží, kolik platíš za vstup a jestli nejsi abstinent 😂. Já tam budu v ponděli, tak se můžu před obědem podělit s aktuální zkušeností, ale byl jsem tam před  dvema měsíci a stálo to i tak za to. 2 piva, nějaký ten prcek, kafíčko, arašídy a klid v pohodlnému křesle. No ale mám neomezený PP.  Pokud bych měl platit, tak  víc jak 2-3 stovky bych nedal. 

0 Citovat

Pro klienty uz je otevrena i separatni bezpecnostni kontrola. Pred par dny se take rozsiril catering. Nasobne vice studeneho snacku, ale take uz i teple jidlo.

0 Citovat

Tak v Erste už jsou zase řízečky :-)

1 Citovat

A krémové polévka. Takže staré časy jsou zpět

0 Citovat

Tak dík za info příští týden využiji. Aspoň že letiště Praha je v tomhle normální protože co jsem koukal tak v Itálii některá menší letiště mají z důvodu covid-19 salonky zcela uzavřený

0 Citovat

S Lounge Key bez problému? 

0 Citovat

Šel jsem na PP. Ale v nabídce ho mají, takže by problém být neměl

0 Citovat

Ahoj všem, nemáte někdo aktuality ohledně tohoto salónku? Chystáme se tam s rodinou za týden před odletem do BRI. Diky

0 Citovat

Jake aktuality🤷??

0 Citovat

no četl jsem na tripadvisor dosti špatné recenze tak přemýšlím, jestli není lepší jít do té Plzeňské restaurace a uplatnit LK slevu Kč 550/1 x vstup

https://www.tripadvisor.com/Show...hemia.html

Jo a na google jsou recenze aktuální a velmi kritické. Moc to nechápu, kdysi jsem pracoval v salonku Czech Ogden pak Menzies a byl to skvělý začátek cesty, dle dostupných recenzí ale tento salonek za návštěvu nestojí

0 Citovat

záleží jestli se chcete najíst nebo napít. V salonku je jídlo opravdu nic moc, ale zase máte neomezené pití. Naopak v Plzenské restauraci si za 550 kč dáte max jedno pivo a jedno jídlo. 

0 Citovat

No za me je problem v tom, ze je tam opravdu dost plno, pomalu neni, kde sedet. Salonek kapacitne neodpovida. Takze klid tam nehledej. Daleko lepe je na T2. Jinak jidlo standard.

0 Citovat

Udělali kus práce, aby dohnali evropský standard neaerolinkových salónků... Tzn. alko, nealko, bufet s pečivem - teplé jídlo, polévka, pomazánky, zelenina, šunka, sýr...

Těžko soudit, co jsou zač lidi z TripAdv. a jestli byli v salonku před rokem :)

0 Citovat

V te Plzenske se da najist a uplatnit pritom LK?

0 Citovat

nee pivo stojí 99

0 Citovat

Mandre napsal(a):

V te Plzenske se da najist a uplatnit pritom LK?

Ano za jeden vstup dostanete kredit 550 Kč na útratu - podívejte se do aplikace

1