Co do občerstvení naprosto totožné jako s jinými lounge v PRG (viewtopic.php?f=54&t=1392). Za mne velmi pohodlná křesla. Jen pozor, že vzhledem k T2 je zde brzký úklid a čištění strojů na kávu, zaměstnanci pospíchají domů...  .

Praha T2 - Erste Premier Lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Jak říkáte, to se dá spekulovat donekonečna, ať to hodí na 60k místo 50k a musí to být čistý příjem, ale hlavně ať tam já a budu mít víc prostoru :D  Zrovna mají akci na doporučování nových klientů, tak je to pro ně evidentně pořád úspěšný produkt a majitelů bude asi čím dál víc.

Já teda zatím měl štěstí, za poslední 2 roky jsem byl asi 4x v MC salonku na T1 a vždy zaplněno max z poloviny, super jídlo, pivko, drinky, vše se hned doplňovalo, maximální spokojenost..
Zato v zahraničí na LK buď nesmyslně zavřeno, nebo 1-2 hodinové fronty, přičemž po příchodu je 3/4 stolů prázdných (hi Bristol). Takže češi nebudou jediní na světě s premium kreditkama. Ale je pravda, že příjem 2000€ na premium kreditku bude ve srovnání se západem asi unikát :-)

1 Citovat

Gigo15 napsal(a):

To video je super.

Bohužel to tam takhle vypadá. Neuklizené špinavé nádobí, narváno, člověk musí čekat, až doplní jídlo. 

Ale je to také realita na jiných letištích. Plno, podstav zaměstnanců, kdekdo má přístup. 

 

Prahu tenkrát kupodivu kritice ušetřil. Zato po návštěvě známé SkyLounge ve Vídni dosti vyváděl:

https://youtu.be/3UcieM3RJxY?si=...MxYedTisLz

0 Citovat

Poslouchají nás. 😁

 

Rozvoj Letiště Praha do roku 2030

10 500 m2 salonků (dnes 2100 m2)

https://zdopravy.cz/rozvoj-prazs...al-179173/

1 Citovat

Do té doby bude stát v Polsku Solidarita a Ruzyně bude provinční letiště.

Už se s tím smířili. Solidarita - rychlostní vlaky a dálnice k letišti, kapacita 50 mio a LOT....

4 Citovat

V pondělí Erste na T2 narváno, nepouštěli "cizí" klienty. Docela čára přes rozpočet. Dá se toto nějak předem ověřit? Předpokládám, že rezervovat ne. 

0 Citovat

V létě to bude ještě brutálnější.  Těch lounge key od CSOB je mezi lidma mraky a vsichni si to susi na letni dovolenou... T1+T2 to same. Tatik duchodce, si preposila jedny prachy mezi X kreditkama, aby mel vstup. A pak leti do Egypta a divi se, ze je zavreno :-)))

Prostě stejně s loungekey, dragonpass, prioritypass je porad clovek salonkach druhe az treti kategorie.

0 Citovat

Na T2 choďte do Fasttrack lounge. Tam není ani noha.

2 Citovat

@mxp - bodejť by tam nebylo prázdno, když tě tam nepustí ani s LK, ani PP;)

0 Citovat

Stačí zlatá visa RB (zdarma k exkluzivnímu účtu).

1 Citovat

hankaa napsal(a):

V pondělí Erste na T2 narváno, nepouštěli "cizí" klienty. Docela čára přes rozpočet. Dá se toto nějak předem ověřit? Předpokládám, že rezervovat ne. 

Neni se co divit. plno meli i v zime. natoz ted.

Je tech Pp/lk/dp mezi lidma moc. meli by to vyrazne omezit.

Rezervovat urcite ne - nikdy nevi, kolik tam budou mit klientu sporky a statusovych. Kreditkari jsou jen vypln volnych kapacit.

0 Citovat

Tak ono se to díky ruzným facebokovým radilům strašně rozšířilo. ČSOB začíná důsledně kontrolovat příjem. Přeposílání už fungovat nebude. Otázka je, kdy k tomu přistoupí RB.

0 Citovat

Už aby to bylo

2 Citovat

Mi to je už celkem fuk 😀. 

1 Citovat

Chceš říct, že jsi z kola ven? 😀. Ono ty snahy CSOB omezit přeposilače byly i dřív. Bylo to ale vždy na lokální úrovni. Nějaká pobočka se na to zaměřila. Ale nikdy celorepublikově. Kdyby tomu tak bylo teď, už tady pláče armáda podobných vykuků.

0 Citovat

S PP je mi to už fuk, tak jsem to myslel. Jinak podminky CSOB splnuji i bez přeposílání, ale zrovna jsem se nedávno bavil s bankéřem a říkal, že ten nárůst vstupů a žádosti na vydaní karty je neúmerný za poslední půl/ třičtvrtě roku. A přímo zmiňoval, že je to díky facebokovým cestovatelským radcům (a rádkyním), co to propagovali (přeposílání), takže se jim (CSOB) se to začalo nevyplácet...

0 Citovat

A taaak :-). No konečně. To je super zpráva. Protože v Praze už je to fakt masakr a vzhledem k tomu, kolik Čechů létá i z Vídně, tak i tam to může být znát čím dál víc. No ona i taková Katka na tom má jistě svůj nemalý podíl.
Není nic jednoduššího, když to banky zaříznou. Nějak jim to ale trvalo, když se to dostalo do takového stádia, že má jejich prémiovou kreditku s prominutím “každá socka”. Když srovnám třeba s Pobaltím, tak tam jsou salonky poloprázdné. Čím to asi bude. Smutné je, že o tom přemýšlí až v situaci, kdy prodělávají. Nějaký benefit pro klienty, kteří opravdu bance něco přináší, jim byl celou  dobu u prdele. Ale to je u nás normální. Klient až na posledním místě.

Já mám taky PP, takže kdyby to bylo zrušeno úplně, vůbec se nebudu zlobit. 

7 Citovat

Ty podmínky jsou moc nízké. Hypotéka za tři mega je dnes běžná. Pokud cíli na bonitní klienty, měli by tuto podmínku zvednout nejmíň na dvojnásobek.

0 Citovat

hankaa napsal(a):

V pondělí Erste na T2 narváno, nepouštěli "cizí" klienty. Docela čára přes rozpočet. Dá se toto nějak předem ověřit? Předpokládám, že rezervovat ne. 

Jednou jsem tam volala a rekli mi, ze Erste pusi vzdy. U LK musis cekat, az se uvolni misto. To neni nic noveho, v LIS jsme cekali pul hodiny, narvano bylo taky.

1 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Ty podmínky jsou moc nízké. Hypotéka za tři mega je dnes běžná. Pokud cíli na bonitní klienty, měli by tuto podmínku zvednout nejmíň na dvojnásobek.

Myslim, ze tam je 3,5… uz nelze jako za nasich casu, bez dolozeni prijmu. Stejne ale vetsinu tvori preposilaci, si myslim.

0 Citovat

Debilně si nastavili podmínky (nevylučujou přeposílání z vlastního účtu v jiné bance) a tohle je důsledek. Jestli to pak to zruší i těm, kdo nejsou přeposílači, tak jim ti klienti odejdou jinam, protože popravdě kromě těch salonku a cestovního pojištění není důvod mít účet u ČSOB.

0 Citovat

Nemyslim si, pro me daleko lepsi, nez jinde. A to mam Erste a dalsich asi 5 BU u jinych bank. Kde ti napr. daji hypo za tyden a kreditku na 100k bez dolozeni prijmu? (Kdyz nejsi zamestnanec) A mam dalsich x veci, co jinde neslo, tady ano. Kdyz pominu listky na ruzne akce zadarmo apod. 

0 Citovat

Tohle je pro banky vábnička na klienty - naslibují jim to zdarma k produktům a když je to začne stát moc peněz, tak to začnou omezovat a tak pořád dokola. Změna podmínek to nevyřeší, najde se jiná vstřícnější banka.

Kapacita salonků je na hraně. Ale to se týká minimálně celé Evropy. V UK si můžeš dokonce vstup rezervovat - za poplatek. Na druhou stranu opravdu bohatý klient se jim na salonek vyprdne, protože ta nabídka tam ho vůbec neosloví. 

1 Citovat

Mandre napsal(a):

[citace="hankaa"]

V pondělí Erste na T2 narváno, nepouštěli "cizí" klienty. Docela čára přes rozpočet. Dá se toto nějak předem ověřit? Předpokládám, že rezervovat ne. 

Jednou jsem tam volala a rekli mi, ze Erste pusi vzdy. U LK musis cekat, az se uvolni misto. To neni nic noveho, v LIS jsme cekali pul hodiny, narvano bylo taky.

[/citace

Takhle mě vyšoupli fakt poprvé, jo holt každý den premiéra. Souhlasím s @Sue - nalákají a pak postupně řežou. Možná by pak stálo za to zvážit PP, ale pro mě (socku, jak píší někteří) ne za cenu 459 Eček. 

0 Citovat

Když vidím varšavský LOT salónek,  kam se dostaneš pouze s letenkou do bussines,  ne na karty a LK a PP, tak tam není skoro místo, jak je pořád narvany... 

0 Citovat

To samé "veggie" SAS business lounge na Arlandě ve Stockholmu.

0