Xxx  .

Parťačka Tenerife prosinec 2019

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

15 reakcí

Xxx

0

To vyjde levnejs si zajit nekam do podniku...

0 Citovat

Tak úprimne, prečo parťačku? :)

0 Citovat

Tak potom sa nediv komentárom vyššie :) ja jazdím väčšinou s chalanmi a tiež nie som gay..

0 Citovat

Mám kamarádku, která s tebou pojede, když to všechno zaplatíš. 

0 Citovat

Ondřej Mikulaj napsal(a):

Odpovím protiotázkou, to mám jet na cesty  s klukem, když nejsem gay? :-)


Eh, než jsem si našel přítelkyni, tak jsem na výlety jezdil převážně s kamarádem. Ne, nejsem gay. Bylo mi tak nějak jedno, s kým jedu.

0 Citovat

Já bych ráda jela, Tenerife je můj sen.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Já bych ráda jela, Tenerife je můj sen.

No konečně. Už jsem si říkal, že je něco špatně...

0 Citovat

Ondro ,ne kazdy  kdo chce jet  s muzem musim byt zrovna gay  ,ne kazda  cestovatelka musi mit touhy  si vecer s partakem uzit ,ale je to  treba vyjasnit hned na zacatku , priznam, ze kdysi davno jsem taky mel zajem cestovat s holkou ,ale uvedl jsem to jasne ..podminka spolecny spacak -) reakce byly ruzne  od takove co napsala ze chlapu muze  mit kolik chce a ze ji jde o cestovani  az  po ctverici ze ktere jeden kluk vypadl a  byla odpoved ,ze na tom spacaku bychom se nejak domluvili ..

Valny vyznam nema , kdyz takovy zajem nespecifikujes jasne
0 Citovat

Já bych si ráda užila, ale Ondřej bude asi spíš na řeči než činy... 

0 Citovat

Ondřej Mikulaj napsal(a):

Odpovím protiotázkou, to mám jet na cesty  s klukem, když nejsem gay? :-)

Tak to myslim hovori za vsetko. Ako by to vyzeralo, keby sa prida zenska. Ondrej, myslim, ze si ani nemohol cakat nejake konstruktivne odpovede. Nabuduce skus inu stranku.

0 Citovat

Treba Tinder...

0 Citovat

Lui living😆

0 Citovat

Andrea_Pernik napsal(a):

Tak to myslim hovori za vsetko. Ako by to vyzeralo, keby sa prida zenska. Ondrej, myslim, ze si ani nemohol cakat nejake konstruktivne odpovede. Nabuduce skus inu stranku.



Ondra to rozjizdi paralelne vsude :D. Kazdopadne by mne zajimala uspesnost a pripadne  profil druhe strany. Ja si jen s obtizemi dokazi predstavit, ze na tohle nekdo kyvne.  Na druhou stranu zenska od zacatku vi do ceho leze :D



0 Citovat

Vyrazit na dovolenou dva kluci je homo. Ale holku s sebou chci úplně nezištně a o sex nejde. A jestli si někdo myslí, že ano, tak se urazím.. 😂 😁

To zní skoro jako vtip. Nepsal to padrino? 

0 Citovat

L_K napsal(a):



Ondra to rozjizdi paralelne vsude :D. Kazdopadne by mne zajimala uspesnost a pripadne  profil druhe strany. Ja si jen s obtizemi dokazi predstavit, ze na tohle nekdo kyvne.  Na druhou stranu zenska od zacatku vi do ceho leze :D




Já bych i kývla a lezla, ale když není interes, tak vyrazím za anakondami do Egypta.

0
15 reakcí