Ahoj, našel by se někdo, kdo by se rad vydal na Island na podzim, když to bude možné? Dnes má Wizzair akci a dají se koupit levne letenky z Vídně. Rád bych toho využil, ale z mého okolí není asi nikdo tak nadšen pro cestování jako já, nebot jejich hranice cestování končí v Chorvatsku. :-)  .

Island - hledam spolucestujiciho

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj, našel by se někdo, kdo by se rad vydal na Island na podzim, když to bude možné? Dnes má Wizzair akci a dají se koupit levne letenky z Vídně. Rád bych toho využil, ale z mého okolí není asi nikdo tak nadšen pro cestování jako já, nebot jejich hranice cestování končí v Chorvatsku. :-)

0

Ahoj, uvazuju o terminu 25.7 - 4.8 z Vidne s Wizz.

0 Citovat

taky jsem koukala, Island je můj sen, přemýšlela jsem o září/říjnu. Chtěla bych vidět polární záři :D 

0 Citovat

To uz je zima na kemp pro me :)

0 Citovat

Já můžu také jedině září/říjen. Otázka je, zda se vubec bude moct ještě v tu dobu někam vyjet ...

0 Citovat

Island jsem navstivil  pred vice lety prave v druhe polovine zari  ,kdy uz bylo  prakrticky po sezone , mohu doporucit  ,objel jsem tehdy  cely ostrov  dokola , s  odbockami  z hlavni cesty  na zajimava mista  behem tydne  ,jiste se za ty leta mnohe zmenilo .ale priroda asi zustala stejna 

0
5 reakcí