Prodloužený víkend pryč a cestopis žádný. Žije ještě?  .

Kateřina Ostrá a její cestopisy

Založil(a) ve fóru Cestopisy

Prodloužený víkend pryč a cestopis žádný. Žije ještě?

0

Pravděpodobně je stále v luftu na Giro d'Italia

0 Citovat

🤣🤣🤣🤣🔝


Jdu na to ✌😜

0 Citovat

Tak to se tedy dá očekávat italský opilecký román.

Prosecco, Campari, Cinzano, Lambrusco,...

0 Citovat

...a Fragolino! 🍸🇮🇹🔝

padrino11 napsal(a):

Tak to se tedy dá očekávat italský opilecký román.

Prosecco, Campari, Cinzano, Lambrusco,...

0 Citovat

Jahodový

0 Citovat

Já jsem očekával Portské...

0 Citovat

Portské mi zatrhl semafor a posléze i wizz... 🤷‍♀️


Tomáš Cibulka napsal(a):

Já jsem očekával Portské...

0 Citovat

Kde to zase vázne?

0 Citovat

Nemůže být každý týden posvícení.  🤣  

0 Citovat

:D :D 

0 Citovat

Kateřinu nic nezastaví.

0 Citovat

Nech ji taky vydechnout.

0 Citovat

Už je čtvrtek a pořád nic.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Už je čtvrtek a pořád nic.

Musí taky někdy souložit ne? Čtvrtek, šukal by i krtek. 


0 Citovat

A vcera bola 

streda, jebat treba

A zajtra je

Patek, kurvy maju svatek

0 Citovat

Snad v Portugalsku nechytla COVID anebo to nepřehnala v letadle s vínem a nezabásli ji... 😁

0 Citovat

Na svém webu už to má,  fakt nechápu, jak to stíhá, ale určitě to brzo hodí i  sem.:-) . . ..Pokud teda už zase někde necestuje, a to je s blížícím víkendem pravděpodobné..

Mimochodem, dnes  jsem viděl její knížku v knihkupectví, takže ji mám  doma, ještě mi tam chybí věnování, to musím nějak vyřešit,  jednou  to bude mít neskutečnou cenu! :-).


0 Citovat

Covid už mám jistojistě za sebou ✌🙈, nicméně nic černého na bílém nemám, to je jasný 😉 Covid testu se vyhýbám jak to jde, mandle si nechám vyšetřit dobrovolně jen na Santorini, kde to stejně nevyhodnocují 🔝😁



Každopádně moje první Portugalsko (Madeiru nepočítám) je již na světě a hned jak mi čas dovolí, překlopím i sem. Už proto, abyste se tu o mě, hoši, nebáli 😜😁 A fotka v plavkách coby úvodní je pojistka, aby klikl i muj fans club ..ahmad, baca12 a navaja 😁😁



0 Citovat

Neber si do úst boží jméno nadarmo:-) Jednou Tě možná spasím svými kontakty mezi věhlasnými tuzemskými adiktology.  

0 Citovat

Michale, buď to přeženeš nebo to chytneš 🍸😁😉

Michal napsal(a):

Snad v Portugalsku nechytla COVID anebo to nepřehnala v letadle s vínem a nezabásli ji... 😁

0 Citovat

@cali soryjako! Už jsem to opravila na Baca12 🙈😁 Tobě se opravdu ze 💛 omlouvám za dvanáct vteřin eroru!! Snad si toho nevšiml Padrino, Naděžda, Ahmad, zmíněný Baca12 a jiné místní celebrity!!🙈 Pokud jo, a poškodila jsem ti image, máš u mě panáka. 



….samozřejmě za kontakt na toho adiktologa✈🥂🍸


cali napsal(a):

Neber si do úst boží jméno nadarmo:-) Jednou Tě možná spasím svými kontakty mezi věhlasnými tuzemskými adiktology.  

0 Citovat

Neboj PADRINO, už brzy!! 😊✈💛


Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Už je čtvrtek a pořád nic.

0 Citovat

Baca12 je v pátek??? Tak hele ty, já si na tebe zejtra v tom vídeňským salónku ťuknuji jo?🍸 😊

A teď už šupky dupky do postýlky, vyčůrat (cos nezvládl sem), pomodlit a spát 😘



baca12 napsal(a):

A vcera bola 

streda, jebat treba

A zajtra je

Patek, kurvy maju svatek

0 Citovat

No Tondo...nevím, jak reagovat v téhle diskuzi, aby to mělo trochu úroveň 🙈😁


Ale zkusím to tak, jak jsem zvyklá… Tedy od 💛


Děkuji! 🙏 Za podporu skoro rok, za všechny rady zde, za přátelství, kterého si cením, za to, že jsi takový, jakého tě prostě "žeru". Tedy normální. Lidský. Přítel, v dobrém i zlém. Žádný pozér. Prostě mmůj..Ten podpis není třeba, jsi v poslední kapitole podepsán až až. Takže ještě touto formou DĚKUJI, žes mi pomohl domů 💛


A díky za to i Padrinovi, Joxovi, Evči, Mirjurovi, Martinovi V a Davidovi E…. 🙏



Tonda 2 napsal(a):

Na svém webu už to má,  fakt nechápu, jak to stíhá, ale určitě to brzo hodí i  sem.:-) . . ..Pokud teda už zase někde necestuje, a to je s blížícím víkendem pravděpodobné..

Mimochodem, dnes  jsem viděl její knížku v knihkupectví, takže ji mám  doma, ještě mi tam chybí věnování, to musím nějak vyřešit,  jednou  to bude mít neskutečnou cenu! :-).


0