Prodloužený víkend pryč a cestopis žádný. Žije ještě?  .

Kateřina Ostrá a její cestopisy

Založil(a) ve fóru Cestopisy

No vidíš, že jde psát i srozumitelně, když se chce...

0 Citovat

@ytrasaTy vole ani po pěti pivech nechápu co píšeš, takže to je buď Padrino na kaši a nebo někdo jiný tak po deseti pivech :-)

0 Citovat

Nemá smysl kopírovat celý tvůj příspěvek.

0 Citovat

Děkuji 🙏😉

 

Jinak ZA HUBIČKU určitě koupím! A ne v levných knihách, koupím to jako knižní novinku! Cítím v tom velký potenciál. Ostatně už teď od tebe dost čerpám. Líto je mi jen Libanonu, tam jsem tě chtěla vyloženě zkopírovat...Tak snad někdy...

 

tonic napsal(a):

ale Katke gratulujem ku knihe, som nevedel ze uz tako dava :)

musim vydat aj ja nieco, najlepsie pre cesky trh.. Za hubičku :)

0 Citovat

😁😁😁🙈😁🔝

 

...jenom to ne prosím 🙈😁

...ale jinak souhlas a jako vtípek 1A 🔝🙈😁

 

Ridder napsal(a):

padrino, nebylo by lepší napsat jí SZ, než tu psát pořád dokola stejný příspěvky?

0 Citovat

 

Moc děkuji za podporu,vážím si jí 🙏💛

 

Jen ta kniha ...nemá tvrdý obal, tak snad ho udrží a nezklame no.. 😁

 

Kdyžtak můžeš vytrhat listy a udělat podestýlku králíkům 🐰🐰

L_K napsal(a):

Na knizku se tesim, potrebuji podeprit monitor, doufam, ze v levnych knihach bude za par dnu. Jinak toto forum moc nechapu tak jako cestopisy kateriny :D

0 Citovat

Jsem mrtvá 🔝😁😁😁🙈😁

 

 

dzejna napsal(a):

Celý server by se mohl přejmenovat na cestujzakacku.com :D

0 Citovat

Pokud je to na mě, tak já jedu jen na víně ✌🍸🙈😁

 

Pokud na @ytrasa..... To je co? Zírám, co vše chodí po naší planetě, možná i s OP!!, a jen doufám, že to není letuška nebo pilot mého zítřejšího letu 🙈😁

 

eremi napsal(a):

Tvl ale ty už to fakt nehul.

0 Citovat

Ona nepostuje, kde pracuji, ale kde nepracuji 😁 Každopádně jí v tom stolkování ujel trošku vlak no...

A ty fotky... No pravdu má, byly veřejné. Každopádně když koukám na tu první, říkám si, že asi rostu do krásy 😁🍸

 

Jinými slovy - tobě děkuji za špetku normálna, ale i tak je to Sisyfovská práce..😉

 

T napsal(a):

Ytrasa: Nepřijde mi ok tady postovat fotky dalších uživatelů a snažit se zveřejňovat, kde pracují. Piš o sobě, jestli máš o čem. 

0 Citovat

Jsem nesmírně šťastná, že zde mám dalšího mega fanouška (samozřejmě Ahmad je lídr franklubu, o tom žádná 😍), který svůj osobní čas věnuje stolkování mé osoby až do minulého života... Ještě pár detailů vynesených na zemský povrch a budu si připadat jak Agáta Hanychává (čti celebrita 1A😁). A to si kvůli té slávě na sobě nemusím ani žehlit šaty a způsobit si popáleniny druhého stupně🙏🙏🔝😁

Jinak děkuji za retro okénko. Když vidím tu fotku č. 1, přestávám se cítit tlustá i po +3 ze Sicílie.

 

K ostatními textu - besedy určitě budou, jen nevím, zda tvůj materiál už není větší mantinel pro vstup jak absence roušky v supermarketu dnes... 

 

Ostatnímu úplně nerozumím, ale ráda bych tě ujistila, že se nadechuji a usmívám nonstop,  nejen do foťáku. Jednak nemám žábry, druhak - dokud jsou lidé jako ty, nejde ani jinak 😁😁😁

ytrasa napsal(a):

Psáno,před časem-že cestopis od Kačky koupím buď v levných knihách později--v dalším dotisku,nebo čem./jistě dá se číst levněji :)-jak jinak,že ..

Nebylo to ve zlým nic-spíš naopak-s nadsázkou. /To stejné čtivo-víno-se dá někde-jinde koupit nejen mnohem levněji../

Ale na druhou stranu jestli info+pochopeno správně: Kačka určitě  něco chystá-nemyšleno jen besedy nad knížkou,setkání se čtenáři,ale i jako...:   do dubna bývalá tisková mluvčí Nemocvičny v Blansku.Nemocvična zrušeno-výpověď z nájmu-duben /Jistě volnolnější čas-  mimo tiskovky,agendu vázanou.atd..-Aktuálně zrušeny ale nejen další lety ,ale i povinné testy,karanténa,atd..

A tak přípomínám znovu : Od června do srpna -jsme měli-fotky,tipy,příspěvky,atmosféru-nejen kol šampíčka,bublinek- co týden skoro - věrou vrchovatou.Čekaly jsme i na tu skleničku vyšroubovanou,orosenou.Ale hlavně- pak i  na ty dojmy,fakta,doporučení, zážitky,dokreslení atmosféry-tam a teď. Posečkejme,nechme Kačku vydechnout.Nadechnout se ,rozhlédnout se -a usmát se-a nejen  zase třeba do foťáku.

Těšme se na další-i když třeba trochu malinko jiné díly-setkání .S naší-vaší-Kačkou-Kateřinou :)

 

0 Citovat

Kateřina Ostrá napsal(a):

Ostatnímu úplně nerozumím....

Tak to byste si mohli(y) rozumět, úroveň posledních příspěvků začíná být nápadně podobná;-)

0 Citovat

Speciálně pro Kačku. Z Bari Centrale jezdí do Matery vlak. Jen teď probíhají stavební práce, tak každý druhý je nahrazen autobusem a ten, co jede, je ukončen v Altamuře, kde se musí přestoupit na navazující, ačkoliv to z jízdního řádu nevypadá.

Takže není třeba jet vlakem letiště a tam přestupovat na tři autobusy denně ani nazpátek stopovat 😉

Jinak mám i jízdní řád na fotce, ale zdejší web mi vytrvale odmítá nahrát a přidat do příspěvku. 


img-20200911-111727.jpg
img-20200911-113442.jpg
img-20200911-112630.jpg
img-20200911-054454.jpg

0 Citovat

je zajímavé, že k Matera Centrale nevedou koleje... že by podzemka? Nebo je to jak v Tenkrát na Západě? :-)

0 Citovat

Matera Centrale je podzemní. Zbytek trasy ne. Ale tuto trať nezná Google ani Rome2rio. Minimálně ten úsek Bari-Altamura. 

0 Citovat

Na Googlu trať vidět je až do Matery, kromě toho podzemního úseku. A na M. Centrale visí odkaz na jízdní řády.

0 Citovat

nie je to tym, ze tam nejazdi Trenitalia ale  Ferrovie Appulo Lucane? Inak nechapem tu posadnutost Rome2Rio :D

0 Citovat

Michal napsal(a):

Speciálně pro Kačku. Z Bari Centrale jezdí do Matery vlak. Jen teď probíhají stavební práce, tak každý druhý je nahrazen autobusem a ten, co jede, je ukončen v Altamuře, kde se musí přestoupit na navazující, ačkoliv to z jízdního řádu nevypadá.

Takže není třeba jet vlakem letiště a tam přestupovat na tři autobusy denně ani nazpátek stopovat 😉

Jinak mám i jízdní řád na fotce, ale zdejší web mi vytrvale odmítá nahrát a přidat do příspěvku. 

jako dobrý, ale myslím, že  to stopování byl určitě větší zážitek :-)

0 Citovat

Jeee, díky! Zítra vyzkouším😁 Pošli mi to, prosím, do zprávy na FB 🙏🙏😊

 

citace="Michal"]

Speciálně pro Kačku. Z Bari Centrale jezdí do Matery vlak. Jen teď probíhají stavební práce, tak každý druhý je nahrazen autobusem a ten, co jede, je ukončen v Altamuře, kde se musí přestoupit na navazující, ačkoliv to z jízdního řádu nevypadá.

Takže není třeba jet vlakem letiště a tam přestupovat na tři autobusy denně ani nazpátek stopovat 😉

Jinak mám i jízdní řád na fotce, ale zdejší web mi vytrvale odmítá nahrát a přidat do příspěvku. 

[/citace]

0 Citovat

Tonda 2...to stopování byl ten nejvíc top zážitek z Bari! I když to byl protipól svěžesti... 🙃

 

Tonda 2 napsal(a):

[citace="Michal"]

Speciálně pro Kačku. Z Bari Centrale jezdí do Matery vlak. Jen teď probíhají stavební práce, tak každý druhý je nahrazen autobusem a ten, co jede, je ukončen v Altamuře, kde se musí přestoupit na navazující, ačkoliv to z jízdního řádu nevypadá.

Takže není třeba jet vlakem letiště a tam přestupovat na tři autobusy denně ani nazpátek stopovat 😉

Jinak mám i jízdní řád na fotce, ale zdejší web mi vytrvale odmítá nahrát a přidat do příspěvku. 

jako dobrý, ale myslím, že  to stopování byl určitě větší zážitek :-)

[/citace]

0 Citovat

Koukám, Kateřina má dnes svátek. Dlouho tady nepublikovala žádný cestopis. Vypadá to, že jí nakonec dostal ten virus.

0 Citovat

Naopak, relaxuje u Atlantiku. Popřejme jí vše nejlepší, cestopis určitě bude brzy. :-)

0 Citovat

Nadezda ,kdepak tu nedostane nic ,ta se toula  nekde v teple ,jednoznacne pro letosek nejaktivnejsi cestovatelka .ktera ma k tem restrikcim  nejlepsi zpusob obrany  

Ale diky ,to by zas bylo reci ,ze jsem zapomel dceri  poprat k svatku ,jen ta  se neflaka u Atlantiku ,ale distancne  uci  z domova  

Zato ja se flakam doma i kdyz vyjimecne neprsi -)


photo0746-800.jpg

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Koukám, Kateřina má dnes svátek. Dlouho tady nepublikovala žádný cestopis. Vypadá to, že jí nakonec dostal ten virus.

Děkuji za milé přání, potèšilo 🍸✌🙃

0 Citovat

mirjur napsal(a):

Naopak, relaxuje u Atlantiku. Popřejme jí vše nejlepší, cestopis určitě bude brzy. :-)

 

I tobě moc děkuji 🍸🌊🔝

0 Citovat

mikir napsal(a):

Nadezda ,kdepak tu nedostane nic ,ta se toula  nekde v teple ,jednoznacne pro letosek nejaktivnejsi cestovatelka .ktera ma k tem restrikcim  nejlepsi zpusob obrany  

Ale diky ,to by zas bylo reci ,ze jsem zapomel dceri  poprat k svatku ,jen ta  se neflaka u Atlantiku ,ale distancne  uci  z domova  

Zato ja se flakam doma i kdyz vyjimecne neprsi -)

Tak to je ten nejlepší komentář v tomto vlákně a velký kompliment! Děkuji! 🙏😊

 

Jo a dcera má super jméno! 😉

0