Zdravím vospolok.  Ponuka letných destinácií je tento rok veľmi obmedzená a stále sa mení. Nechcelo sa mi šaškovať s QR kódmi a neistotou, tak som rozhodol, že prvá letná dovolenka bude pri slovenskom mori - Zemplínskej šírave. P.S.: Áno, keby sme nemali malé bejby, tak by sme boli odvážnejší a asi aj niekam zaleteli, no roadtripy po domovine majú svoje čaro tiež. A hlavne sme teraz zistili, že takéto malé deti fakt nemá zmysel ťahať niekam k moru. https://tonicove.sk/leto-pri-slovenskom-mori/ Náklady: Ubytovanie cez Dankove poukazy cca 130 euro na 7 dni Nafta cca 100 eur (1500km dokopy) Langos 1,60 eur Lod Zemplin 5 eur Pivo Maestro 1,40 eur Denne menu mimo Siravy okolo 3,5-4 eura osoba inak sme vacsinou mali silne ranajky na apartmane a potom az podvecer sme dobiehali stratene kalorie  .

Leto pri slovenskom mori

Založil ve fóru Cestopisy

10 reakcí

Zdravím vospolok.  Ponuka letných destinácií je tento rok veľmi obmedzená a stále sa mení. Nechcelo sa mi šaškovať s QR kódmi a neistotou, tak som rozhodol, že prvá letná dovolenka bude pri slovenskom mori - Zemplínskej šírave.

P.S.: Áno, keby sme nemali malé bejby, tak by sme boli odvážnejší a asi aj niekam zaleteli, no roadtripy po domovine majú svoje čaro tiež. A hlavne sme teraz zistili, že takéto malé deti fakt nemá zmysel ťahať niekam k moru.

https://tonicove.sk/leto-pri-slovenskom-mori/

Náklady:

Ubytovanie cez Dankove poukazy cca 130 euro na 7 dni

Nafta cca 100 eur (1500km dokopy)

Langos 1,60 eur

Lod Zemplin 5 eur

Pivo Maestro 1,40 eur
Denne menu mimo Siravy okolo 3,5-4 eura osoba
inak sme vacsinou mali silne ranajky na apartmane a potom az podvecer sme dobiehali stratene kalorie

0

Back to socialsm 😃. Ale to jak jsou připravený na cizince mě pobavilo. Keys na baru 😃😃

0 Citovat

Tonicove cestopisy jsou nejlepší! Zvedl v práci náladu! :-)

0 Citovat

Super cestopis! A ta informace pro cizozemce "Keys na baru" nemá chybu :-).

0 Citovat

Jeeeej sirava. Tam som stravila cele detstvo. Ako pozeram, skoro nic sa tam nezmenilo :D

A ta fotka okresneho uradu v MI ma uplne zabila. Tam som chodila k mame do prace hravat pac mana :D 

Inak standardne super cestopis :) 

0 Citovat

Hustý! Málokterý cestopis mě zaujme, ale tohle je čestná výjimka.


A jo, s malýma dětma se nemá cenu táhnout na konec světa. Však oni odrostou a zase se otevře spousta možností


(Ne jako mně - když nastala éra Sky Europe, byla jsem doma s miminama a počítala každou korunu, a když už zase uzrál čas na cestování, máme tu koronavirus)
0 Citovat

Opravdu perfektní. Je vidět, že od návštěvy kdysi.......se toho moc nezměnilo. Možná letos bude opáčko, takže díky za některé další zajímavosti, která velmi ráda převezmu. Budu se těšit. 

0 Citovat

heh, dakujem za pekne slova, no je to tam miestami velke retro, ale urcite sa to oplati navstivit. asi lepsie vzdy zaciatkom leta ako neskor, kym nie je voda zelena :D

0 Citovat

no koukal jsem a říkal jsem si, proč všichni jezdí do Čiatury, když to samé mají za humny... :D

0 Citovat

Super, a ked to prejde niekto kto tam nie je doma, je to uplne ine, a dikes za pripomenutie kostolika pod Senderovom, uz tam budem musiet vybehnut konecne :D


Btw, ze ste tam boli min tyzden? Aj sa mi zdalo, ze v pristave som vas z auta zazrel ;) 


A ak by chcel clovek trosku menej "anglicanov" tak treba prist pred prazdninami

0 Citovat

heh, boli cely minuly tyzden:)

anglicania v pohode, aspon to malo exoticky nadych :D tolko vauxhallov som dlho nevidel >D

0
10 reakcí