Ahojte milovnící Thajska  .

Thajsko únor/březen 2015

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

12 reakcí

Ahojte milovnící Thajska smiley
Chtěli bychom s přítelem (Já 29,On 32)letět v únoru nebo březnu 2015 do Thajska cca 3 tydny,může být i méně,je to o domluvě. Pojali bychom to jako výlety za památkami a i lenošení a úžívání si moře. Hledáme někoho,ideálně pár,který by se rád připojil a umí aspoň trochu anglicky:-)nebo má i třeba zkušenost s cestováním po Thajsku.

0

Ahoj,

plánuju vycestovat do Thajska na začátku února bo někde v půlce února na max. dva týdny. Možná se připojí i kamarádka, takže bych vám případně nedělal křena smiley Každopádně, máte už nějaká místa, která byste chtěli navštívit? Itinerář zatím nemám, ale tak nějak už začínám mít jasno, kam bych se chtěl vydat.

0 Citovat

Ahojky,
už jsem se nakontaktovala na kamosku,ktera by se pridala a nejspise i jeji pritel.Mame uz presne datum 9.2-27.2.Napis mi prosim tvuj email a ja bych te zkontaktovala.Diky:-)

0 Citovat

Ahoj,
s spřítelkyní (oba 22) se tam taky chystame letet 18.2. - 18.3. Mate už vymyšleny nějaky místa kam by jste se chtěli podivat? A jestli se můžu zeptat s kym letíte?? Kdyby jste chteli mohli by jsme si tam nekdě sejit a jit si sednout na pivo smiley

0 Citovat

Ahoj,my nemame jeste letenky,nejdriv hledam nekoho kdo by letel s nami smileyA radi by jsme podnikali vylety s tim kym tam pojedem,nemame ani jeden zkusenost s takovou dovcou.Pivo neni spatny napad,ale jak jsem uz napsala chceme partaky na cestu:-)

0 Citovat

Tak to jo:), my už se chystáme koupit letenky teď, aby pak nebyly zbytečně předražený. Vypadá to, že nejspíš poletíme do Bangkoku a pak se pomalu budeme přesouvat na jih přes Ko Phanagan a Ko Samui až do Malajsie, nakonec z Kuala Lumpur zpět do Prahy. Taky to pro nás bude poprvé smiley a anglicky se domluvíme. Každopádně by nám parťáci nevadili, na druhou stranu by jsme už nechtěli moc měnit plán cesty. Jakou máte představu vy?? smiley

0 Citovat

Taky plánuji příští rok Thajsko, ale spíše až podzim. Za 12 dní mě čeká Mexiko, tak to by bylo moc "rychle" pro mě.

0 Citovat

jsme 4 lidi, 2 kluci, 2 holky 31-33 let. V období 17.2-26.2.2014 budeme na Phuketu, Patong beach. Pokud by měl někdo zájem, můžeme podniknout společné akce. Další info na davidoff.s@atlas.cz

0 Citovat

Luci,

konecne jsem se sem dostal a mam moznost odpovedet. My letime take 9.2.2015 s Aeroflotem a vracime se 24.2.2015, takze se nam terminy docela prekryvaji a mohli bychom se pripadne spojit. Z Bangkoku se hned po priletu premistime do Krabi a po ostrovech se pak budeme posunovat nahoru zpet - k Bangkoku, ktery nechavame na zaver. Lepsi byt v dobe odletu blizko letiste smiley Email je patrihra@gmail.com. Dej vedet.

0 Citovat

Ahoj,
letíme s přítelkyní do Thajska od 13. do 27. února s Aeroflotem přes Moskvu. Zatím máme naplánováno hned po příletu do Bangkoku přeletět do Krabi a tam pak v klidu projet ostrůvky, pak možná Phuket a na závěr 2-3 dny Bangkok, vše ale uvidíme podle situace a určitě bychom se rádi s někým spojili, pokud by to bylo možné smiley. Rád si od někoho nechám poradit zajimavá místa apod. Jedeme takhle na "slepo" poprvé, takže každá rada a společnost dobrá. Můj mail je: pauloz@centrum.cz .Díky moc a Thajsku zdar smiley

0 Citovat

Neletí někdo 11.února z Pardubic? Docela se těším při přesunu z Domodedova na Vnukovo na nejaky ten pirozek a pivko ve meste. Nepřidá se někdo?

0 Citovat

Ahoj, já (29:-)mám koupenou letenku do Bangkoku na 7.2. od Aeroflotu a letím zatím sama. Budu moc ráda, když se k někomu budu moci přidat...pokud je ještě inzerát aktuální, budu ráda, když se ozveš na zuzana.holoubkova@centrum.cz smiley

0 Citovat

Ahojky Všem,dnes po dlouhé době jsem se sem podivala a koukam na tolik reakci,ani jsem nečekala:-)každopádně už se nám to krátí a 9.2 odlitame z Mosky a aeroflotem.tak jsem zvedava jak bude probihat.Tak vsem zdar a s temi co leti 9.2 z moskvy,tak se urco potkame:-)

0
12 reakcí