Ahoj, dovoluji si přidat svůj cestopis o Anglii. Celkem nás tento šestidenní výlet vyšel asi na 10 000 Kč/osobu. Bydleli jsme v Londýně, 3 dny jsme strávili prohlídkou tohoto města a jeden den jsme se vydali na anglický venkov do městečka Eastbourne na bílé křídové útesy Seven Sisters. Vím, že Londýn už je celkem provařená destinace, nicméně i tak doufám, že se třeba najde někdo, koho tento cestopis inspiruje  .

Cestopis Londýn + křídové útesy Seven Sisters

Založil(a) ve fóru Cestopisy

4 reakce

Ahoj,
dovoluji si přidat svůj cestopis o Anglii. Celkem nás tento šestidenní výlet vyšel asi na 10 000 Kč/osobu. Bydleli jsme v Londýně, 3 dny jsme strávili prohlídkou tohoto města a jeden den jsme se vydali na anglický venkov do městečka Eastbourne na bílé křídové útesy Seven Sisters. Vím, že Londýn už je celkem provařená destinace, nicméně i tak doufám, že se třeba najde někdo, koho tento cestopis inspiruje smiley

http://itchyfeetdiary.blogspot.cz/2014/ ... .html#more

0

šestidenní výlet do Londýna za 10 000kč? smiley smiley co vás na tom stálo tolik peněz? to by mě zajímalo teda o.O

edit:// už čtu článek smiley

0 Citovat

Budete se divit, ale opravdu stálo, bohužel smiley

letenka 1 600 Kč
ubytko 3 000 Kč
metro 1 000 Kč
vlak 500 Kč
bus z/na letiště 500 Kč
jídlo + vstupy 3 400 Kč

celkem 10 000 Kč

0 Citovat

Ahoj, fajn cestopis, na to že jde o tak "provařené" místo, které zná skoro každý cestovatel, tak jste dokázali sestavit vyvážený program po must-see i méně známých místech. Jen tak dál. A jinak P.S. prodělali jste 3 libry, když jste na letišti vzali Oyster card za 18 s kreditem 15 smiley, protože karta jako taková kupovaná ve městě je zdarma, platí se jen kredit smiley. 10 tis. na osobu je dost, ale když jste chodili jíst i do restauraček a za 5 nocí jste dali 6000 za pokoj, tak cena asi odpovídá...

0 Citovat

Londýn opravdu není levný, obzvláště když chce člověk navštívit hlavní památky, kde je vstup většinou kolem 20 liber. To je masakr. Jelikož mě zajímá historie, tak chci jít většinou i dovnitř.
Zaujal mě výlet na útesy Seven Sisters, takže díky za tip:) Pěkné fotky.

0
4 reakce