Zdravičko, hladam partacku na nejaký trip, dovolenku. Preferujem lacné letenky chcel by som ako medzi prvými navštíviť Island, Anglicko-Londýn,Liverpool, Španielsko-Fuerteventura,Ibiza,Malorka(kedykolvek) neskôr ma ťahá do Maroka, Cyprus, Malta. Privítam nové nápady na tripy. Mam 28, som z Bardejova. Nikde sa neponahlam všetko ma svoj čas, treba to nejako naplanovať ; Ak ťa to zaujalo tak napiš, urcite sa nejako dohodneme   .

DOVOLENKA LETO 2022 alebo hocikedy

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

4 reakce

Zdravičko, hladam partacku na nejaký trip, dovolenku. Preferujem lacné letenky chcel by som ako medzi prvými navštíviť Island, Anglicko-Londýn,Liverpool, Španielsko-Fuerteventura,Ibiza,Malorka(kedykolvek) neskôr ma ťahá do Maroka, Cyprus, Malta. Privítam nové nápady na tripy. Mam 28, som z Bardejova. Nikde sa neponahlam všetko ma svoj čas, treba to nejako naplanovať ; Ak ťa to zaujalo tak napiš, urcite sa nejako dohodneme 

1

Pokud nemáš děti školou povinné nebo dovolenou vázanou na léto, je dobré se vyhnout letním měsícům. Bývají nejdražší letenky i ubytování (covid časy tato pravidla trochu mění, ale od toho teď abstrahujme) a v jižní Evropě bývá solidní vedro nepříliš vhodné na pohodovou turistiku.

0 Citovat

pri tom vybere destinacii a letnej sezony je letenka najmensi vydavok :)

2 Citovat

Jedu Ibizu, Cyprus a Maltu, jestli platíš. 

0 Citovat

Takze postupne  Island je nejlevnejsi asi s Katowic ,pripadne s Krakowa  pak je mozne  mrknout na Viden ,ovsem leto bych vynechal,  uz tak je to jedna z nejdrazsich  destinaci Evropy , da se do zacatku cervna  a pak  od poloviny zari  Londyn -Liverpool  kdykoliv ,zatim se Anglii vyhybam protoze nejsem ockovany  a  nestojim o jejich  prudeni s  dalsim testem i po priletu  tam  Spanelsko  Fuerteventura nejhezci  plaze ze vsech Kanarskych ostrovu, na dalsi vyziti jsou lepsi jine ostrovy , za me nejlepsi kompromis  Lanzarote , ale zase je zbytecne letet na Kanary v lete , uz ted tam je v pohode na koupani  Ibiza, Mallorka urcite ne pres hlavni sezonu  Maroko je zajimave ale pokud vim nechteji ted neockovane Kypr taky mel nejake blbe podminky jinak je fajn Malta  to same o letni sezone a rovnez  byly problemy pro neockovane 

Jako tip  Portugalsko  vcetne Madeiry , samozrejme kazde zvlast  bud pobrezi Algarve  nebo pak  Madeira a na vykoupani ostrov Porto Santo  Dalsi skvele  mista  Recko -ostrovy  na ne se daji sehnat slusne letenky  i v lete  a ubytovani neni  zase tak premrstene  loni jsme bydleli 14 dnu v druhe pulce cervence  ve dvou  za 500 euro  primo u plaze na Rhodosu ,ale vedro pres 40 Zalezi jak se budou chovat letos  s tim covidem, ja volim letos Albanii ,ale uz na konci cervna 

Jinak zalezi jakou partacku najdes a  s jakymi zajmy , s temi  letisti  pri tvem bydlisti  bych se koukal  na  Viden , Bratislavu,  Rzesow,  Kosice a  samozrejme pak nejake prestupy Cokoliv co zvolis mimo obdobi od pulky cervence  do poloviny srpna bude levnejsi nez ten inkriminovany mesic prazdnin at uz letenka nebo ostatni naklady Loni to byla s covidem trochu vyjimka a bylo volneji i levneji nez za normalnich okolnosti

0
4 reakce