Hledám někoho kdo nechce cestovat sám a tak bys rád/a někoho poznal/a. Zároveň ti není ale cizí batoh a spacák, nevadí ti přespat i pod širákem a ve  městech využít low cost hostel.  Jazyky a pomoc jsou vítany (hlídání věcí, rada, zájem se přiučit apod). Já (38 let) jsem cestovatel co projel pár kontinentů, také průvodcoval. Byl jsem i u  šamanů a mám rád i něco hlubšího. Z přírody preferují více prales, ale nemám  problém udělat zastávku u moře a zdržet se nějaký den. Vzhledem k situaci a pandemii, by bylo nutné se dohodnout, nejlépe zatím na  čtrnáct dnů, ale pokud se poznáme, můžeme i na měsíc nebo dva. Také rád cestují po ČR, tak není problém něco připravit. Návrh: Slovinsko, Portugalsko, Turecko, Albánie, Bosna a Hercegovina, Srbsko a  celkově Balkán, Arménie. Ideálně od Května a později. Osobní setkání je před cestou nutné. Jsem z Prahy.  Kontakt, napiš soukromou zprávu nebo email: infochavin (zavináč) gmail com   S pozdravem Fenri    .

Cestovatel/ka, kdo nechce cestovat sám/a

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

1 reakce

Hledám někoho kdo nechce cestovat sám a tak bys rád/a někoho poznal/a.
Zároveň ti není ale cizí batoh a spacák, nevadí ti přespat i pod širákem a ve 
městech využít low cost hostel. 
Jazyky a pomoc jsou vítany (hlídání věcí, rada, zájem se přiučit apod).


Já (38 let) jsem cestovatel co projel pár kontinentů, také průvodcoval. Byl jsem i u 
šamanů a mám rád i něco hlubšího. Z přírody preferují více prales, ale nemám 
problém udělat zastávku u moře a zdržet se nějaký den.
Vzhledem k situaci a pandemii, by bylo nutné se dohodnout, nejlépe zatím na 
čtrnáct dnů, ale pokud se poznáme, můžeme i na měsíc nebo dva.
Také rád cestují po ČR, tak není problém něco připravit.
Návrh: Slovinsko, Portugalsko, Turecko, Albánie, Bosna a Hercegovina, Srbsko a 
celkově Balkán, Arménie. Ideálně od Května a později.
Osobní setkání je před cestou nutné.

Jsem z Prahy. 

Kontakt, napiš soukromou zprávu nebo email: infochavin (zavináč) gmail com

 

S pozdravem Fenri

 

0

https://cs.wikipedia.org/wiki/Fenrir

2
1 reakce