Kdyby měl někdo zájem, tak mi zbylo z dovolené 330 MXN. Ideálně osobní předání (Praha) za 400 Kč.  .

Prodám zbylé mexické pesa

Založil ve fóru Cestopisy

8 reakcí

Kdyby měl někdo zájem, tak mi zbylo z dovolené 330 MXN.

Ideálně osobní předání (Praha) za 400 Kč.

0

Zdravím, tady se bavíme o pár drobných (z dovolené).
Vážně si myslíte, že tímto porušuji nějaký český zákon?!

Mimochodem, ČNB má v současné době trošku jiné starosti..

1 Citovat

At zijou kreteni

2 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

At zijou kreteni

No pan Petr Johan Marek je sice na CL registrován 5 let, ale komentáře má jen posledních 14 dní a všechny jsou jako by se mu někdo vychcal do kafe nebo mu někdo začal chrápat s přítelem...

9 Citovat

Třeba je probuzený. Jako Budha...

1 Citovat

Podle kurzu co pán nabízí se vyplatí to směnit z eur nebo dolarů na místě a to ani nepočítám čas potřebný na to osobní setkání.

0 Citovat

[citace="Hekit"]

Fakt? A v jaký směnárně? Já tady zrovna jsem, tak abych věděl.

Směna v Revolutu a výběr z bankomatu vyjde lépe, ale jít do směnárny měnit eura/dolary? To pochybuju.

Ale souhlasím, že scházet se, se z časových důvodu nevyplatí. A kdo má Revolut, tak ani z finančních.

0 Citovat

Nečekaně nejlíp vychází směnárny na letišti v Mexico City na T1, nikde jinde jsem neviděl lepší kurzy, ale je pravda, že po nich moc nekoukám, protože neměním - jak říkáš, Revolut totiž vyjde lépe. Jenom bacha, poplatky za výběr se diametrálně liší (z levnějších Citibanamex 30, Santander 35, Caja Popular Mexicana 18,  Banco Azteca 30, Banorte 46 - údaje si průběžně aktualizuju, někde je to nějaký procento, tak se to snadno může lišit). A trochu se bojím, že ještě pár dní a hodnota těch 330 pesos se těm 400 korunám fakt přiblíží :(

0 Citovat

Díky všem za postřehy a nechal bych je nově za 350 Kč.

0
8 reakcí