Začátkem příštího roku se chystám na několikadenní výlet do Estonska, chci vidět Tallinn, Paldiski, Narvu, městečko Kunda (fakt existuje :D ) Je tam toho docela dost k vidění, jen třeba v Tallinnu (historicky jedna z nejvyšších budov světa,krásné historické centrum, "amfiteátr" kde proběhla Estonská zpívající revoluce, opuštěný "přístav" který byl postavený kvůli olympiády v sovětském svazu) Pohlaví je mi tak nějak jedno, hlavně aby nebyla nuda a ticho, jen pro info, mě je 28. V profilu mám kdyžtak vyplněný facebook, tak stačí napsat  .

Estonsko 2023

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Začátkem příštího roku se chystám na několikadenní výlet do Estonska, chci vidět Tallinn, Paldiski, Narvu, městečko Kunda (fakt existuje :D )
Je tam toho docela dost k vidění, jen třeba v Tallinnu (historicky jedna z nejvyšších budov světa,krásné historické centrum, "amfiteátr" kde proběhla Estonská zpívající revoluce, opuštěný "přístav" který byl postavený kvůli olympiády v sovětském svazu)

Pohlaví je mi tak nějak jedno, hlavně aby nebyla nuda a ticho, jen pro info, mě je 28.

V profilu mám kdyžtak vyplněný facebook, tak stačí napsat

0
0 reakcí