Hľadám spolucestovatela na plavbu na antarkidu v mesiaci február marec  .

Plavba na Antarktídu

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

10 reakcí

Hľadám spolucestovatela na plavbu na antarkidu v mesiaci február marec

0

Ahoj chceš se podívat co je za ledovou hranicí ? Nové světy o kterých se nám ani nesnilo....

0 Citovat

Za kolik se to dá teď pořídit? Plavby z Ushuaie bývaly za 5000 USD. Četl jsem kdysi, že záleží také na velikosti plavidla, čím menší tím lepší, jeden den může vystoupit na břeh omezený počet osob.

0 Citovat

Aktualni ceny za 10/11 dni plavby 6000 a víc USD.

 Nechce se mi jet samotnému.

0 Citovat

asi to nie je celkom to, čo chceš...

https://www.ncl.com/fr/en/cruise...QUSHPSYBUE

 

0 Citovat

Ziggy1 napsal(a):

Za kolik se to dá teď pořídit? Plavby z Ushuaie bývaly za 5000 USD. Četl jsem kdysi, že záleží také na velikosti plavidla, čím menší tím lepší, jeden den může vystoupit na břeh omezený počet osob.




26.3. - 4.4.2024 jedeme s manželkou se společností https://antarpply.com/
$6140 na osobu za Standard Twin

0 Citovat

$6140 na osobu za Standard Twin

kde som v zivote zle odbocil :D

17 Citovat

[/citace]


26.3. - 4.4.2024 jedeme s manželkou se společností https://antarpply.com/
$6140 na osobu za Standard Twin

[/citace] 

To zní dobře, jaký máte itinerář, letíte v předstihu do Ushuaie? Pak cruise a co po návratu? Nějaká Patagonie?

0 Citovat

22.3. přiletíme do Buenos Aires
25.3. přelet do Ushuaia
26.3. odjezd lodí

4.4. návrat lodí do Ushuaia
5.6. přelet zpět do Buenos Aires
6.6. odlet z Buenos Aires


Není to nic extra. Zápasili jsme s dovolenou. Ještě jsme se trefili do Velikonočních svátků. Tento náš trip už i po finanční stránce je cílený jen směrem na plavbu lodí.
Ještě bylo ve hře přelet do Puerto Iguazú a zajet na Iguazu Falls. Ovšem s ohledem na náš čas, který máme k dispozici a další faktory jsem to vynechal. Nechtěl jsem to nějak moc lámat přes koleno. 
Kromě toho jsme tedy víc neplánovali.

Po stránce cestování a poznávání je to tedy trošku nuda :D.

0 Citovat

[/citace]

22.3. přiletíme do Buenos Aires
25.3. přelet do Ushuaia
26.3. odjezd lodí

4.4. návrat lodí do Ushuaia
5.6. přelet zpět do Buenos Aires
6.6. odlet z Buenos Aires


Není to nic extra. Zápasili jsme s dovolenou. Ještě jsme se trefili do Velikonočních svátků. Tento náš trip už i po finanční stránce je cílený jen směrem na plavbu lodí.
Ještě bylo ve hře přelet do Puerto Iguazú a zajet na Iguazu Falls. Ovšem s ohledem na náš čas, který máme k dispozici a další faktory jsem to vynechal. Nechtěl jsem to nějak moc lámat přes koleno. 
Kromě toho jsme tedy víc neplánovali.

Po stránce cestování a poznávání je to tedy trošku nuda :D.

[/citace]

I tak to bude fajn.

Máte trochu času i na Buenos Aires. Když jsme byli v Sao Paulu před lety, jeden Anglán na hostelu nějak zmínil „Buenos Aires is great“. Za pár let jsme tam byli taky a zjistili, že se nemýlil. Iguazú je kapitola sama o sobě „My poor Niagara“ zvolala údajně Eleanor Rooseveltová, když tu nádheru viděla

Myslím, že tato část Jižní Ameriky je minimálně na dvě návštěvy. Absolvoval jsem sever Argentiny + Chile (Buenos, Iguazú, Salta, Mendoza, Santiago) a můj wishlist je ta Patagonie (začít v Santiagu, přes Puerto Varas, Bariloche, Calafate a skončit v Ushuaie, takový snový bonus by mohla být ta plavba).

2 Citovat

@Ziggy1

Trip je za námi. Byla to vážně paráda. Úplně jiný svět. Posádka expedice fantastická, zkušená.

Měli jsme pravý Drake Passage, žádný Drake lake. Půlka lodi to problila jak tam, tak na cestě zpátky 😄

 

2
10 reakcí