Ahoj Hledám parťačku na low cost trip buď na nějaký z řeckých ostrovů (Lefkada, Korfu, Siathos) nebo na Kanáry (Tenerife, Lanzarote). Vše by de odvíjelo od aktuání ceny letenek. Ubytko přes airbnb/booking, půjčení auta/čtyřkolky, pláže, památky, dobrý jídlo, no prostě klasika Termín buď cca 14.8.-24.8. nebo 11.9.-20.9, ale můžeme kdyžtak nějak upravit. Mně je 22, tak ideálně někdo v podobném věku. Kdyžtak napište, těším se:) Filip  .

Hledám parťačku na výlet do Řecka/Kanárské ostrovy - předběžně 14.8.-24.8. nebo 11.9.-20.9

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

2 reakce

Ahoj Hledám parťačku na low cost trip buď na nějaký z řeckých ostrovů (Lefkada, Korfu, Siathos) nebo na Kanáry (Tenerife, Lanzarote). Vše by de odvíjelo od aktuání ceny letenek. Ubytko přes airbnb/booking, půjčení auta/čtyřkolky, pláže, památky, dobrý jídlo, no prostě klasika Termín buď cca 14.8.-24.8. nebo 11.9.-20.9, ale můžeme kdyžtak nějak upravit. Mně je 22, tak ideálně někdo v podobném věku. Kdyžtak napište, těším se:)
Filip

0

Pošli letenky, Koloušku. Řecko je můj sen.

8 Citovat

Sue, koukám, že to máš hrozně moc “rozlítané” .....letenky od Wizzu? Ať tam je ještě více adroš!🤣

0
2 reakce