Ahoj, hledám někoho k sobě, nejlíp ve dvou (pro stop ideal) 🚶‍♀️ 🚶‍♂️  Rád chodím 🚶‍♂️, cestuju 🚂 🚌🏍✈️ Jsi dobrodružné povahy? Napiš mi do emailu. Jsem dobrodruh a cestovatel, navštívil jsem už pár kontinentů, nějaké zkušenosti mám (ty mít tak moc nemusíš).  Letos bych rád uspořádal cestovačku, hlavně po Zélandu a Austrálii s batohem a stanem na cca 45 - 50 dnů , dle dohody a ceny letenek (co nejlevnější, vhodné pro toho kdo chce za málo co nejvíc). Vízum a letenku vyřídíme (vízum už mám) společně. Nejsem proti se domluvit co navštívit (mám už hrubý plán). Rád bych dal nějakou tu sopku, let vrtulníkem nad Zélandem.  Samozřejmě že využijeme i místní dopravu v různé kombinaci a stopem.  Pokud třeba část autem, bude to na domluvě.  Jsi pohybově aktivní (nejlíp nekuřák-čka), nevadí ti chodit s batohem (aktivně opravdu někde chodíš). Určitě osobní sraz, klidně někde popojedu 🚂 a jsem z Prahy (mám 35 let). email: infochavin (zavinac) gmail com    .

Nový Zéland a Australie, podzim 2024 s batohem, stanem

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahoj, hledám někoho k sobě, nejlíp ve dvou (pro stop ideal) 🚶‍♀️ 🚶‍♂️ 
Rád chodím 🚶‍♂️, cestuju 🚂 🚌🏍✈️ Jsi dobrodružné povahy? Napiš mi do emailu.
Jsem dobrodruh a cestovatel, navštívil jsem už pár kontinentů, nějaké zkušenosti mám (ty mít tak moc nemusíš). 

Letos bych rád uspořádal cestovačku, hlavně po Zélandu a Austrálii s batohem a stanem na cca 45 - 50 dnů , dle dohody a ceny letenek (co nejlevnější, vhodné pro toho kdo chce za málo co nejvíc). Vízum a letenku vyřídíme (vízum už mám) společně.
Nejsem proti se domluvit co navštívit (mám už hrubý plán). Rád bych dal nějakou tu sopku, let vrtulníkem nad Zélandem. 

Samozřejmě že využijeme i místní dopravu v různé kombinaci a stopem. 
Pokud třeba část autem, bude to na domluvě. 
Jsi pohybově aktivní (nejlíp nekuřák-čka), nevadí ti chodit s batohem (aktivně opravdu někde chodíš).
Určitě osobní sraz, klidně někde popojedu 🚂 a jsem z Prahy (mám 35 let).

email: infochavin (zavinac) gmail com

 

0
0 reakcí