Musel jsem trochu měnit plány ohledně cestování během zimy/jara a nakonec jsem se rozhodl vyrazit v druhé půlce března do Thajska. Bylo by to tedy od 17.3. do 26.3. kuli letence která by tak vyšla pouze na 9800,-. Cílová destinace jsou ostrovy Koh Samui, Koh Tao a Koh Phangan. Přidal by se někdo?  .

Thajsko 17.3. - 26.3.

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

3 reakce

Musel jsem trochu měnit plány ohledně cestování během zimy/jara a nakonec jsem se rozhodl vyrazit v druhé půlce března do Thajska. Bylo by to tedy od 17.3. do 26.3. kuli letence která by tak vyšla pouze na 9800,-. Cílová destinace jsou ostrovy Koh Samui, Koh Tao a Koh Phangan. Přidal by se někdo? smiley

0

Zhruba v tom termínu budu s přítelkyní v TH (bohužel pouze na 14 dnů i s cestou od nás), snažím se zatím něco naplánovat a nechci sedět na jednom místě. Zatím mám v hledáčku Ko Phangan a případně Ko Tao, uvažuju ale taky o oblasti Ko Sukon a můj oblíbený Ko Tarutao. Vzhledem k tomu, že času je opravdu málo, rozhoduju se zatím o těch variantách s ohledem na přesuny, které si tentokrát budu muset zajistit už od nás (myslím ty páteřní). Tak dám ještě vědět, kdybychom se ale někde "míjeli", můžeme dát alespoň Chang smiley
Pro ostatní dotaz a prosba o informace - byli jste někdo na ostrově Ko Sukon? Hlavně by mě zajímala situace s ubytky, na booking.com se zobrazují pouze dvě, chtěl bych to řešit až na místě.

0 Citovat

Ahoj Medvěde, některé jižní ostrovy Thajska jsem navštívil, Ko Tarutao, Ko A Dang a Koh Lipe. Ubytování je opravdu velice omezené pokud se týká hotelového typu ubytování. Problém s pitnou vodou, el.energií a tím také teplá voda a klimatizace. Jedině na Ko Lipe je kompletní servis. Pokud ti ale nevadí spaní někde v síti, tak si myslím, že se asi domluvíš na místě. Každopádně se jedná o oblast kde můžeš šnorchlovat a koupat se v průzračné vodě.

0 Citovat

Lipe, Tarutao, Mook a ostrovy nahoru mam jiz prosmejdene, chtel jsem jen info ohledne cen a moznostech na Sukonu, at treba nejsem prekvapen - jednou se mi skoro stalo, ze na Tarutau bylo v chajdach plno a musel jsem skoro do stanu na plazi, coz s pritelkyni nechci smiley
Hotelove typy ubytovani opravdu moc nemusim, ty "bamboo" chajdy jsou dostacujici smiley

0
3 reakce