Nazdárek, někdo na Island květen - červen? Všem se omlouvám za změny... jelikož mě potkala neočekávaná událost v červenci, je možný termín na Island i v srpnu, což by bylo i více vyhovující, kdyby se někomu chtělo. Díky  .

Island

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

7 reakcí

Nazdárek, někdo na Island květen - červen?
Všem se omlouvám za změny... jelikož mě potkala neočekávaná událost v červenci, je možný termín na Island i v srpnu, což by bylo i více vyhovující, kdyby se někomu chtělo. Díky smiley

0

Nazdar, ja o tom Islandu přemýšlím na začátku května (3. - 13.5.), ale muselo by to být hodně nízkonákladově, takže beru stan a stopovalo by se.

0 Citovat

Ahoj, na Islandu budu od 9.5. do 16.5. cestujeme dva dospělí a dcera, plán cesty ještě nemám. Tak už mám 9.5.-13.5. Reykjavík ( Grettisborg Apartments) a jednodenní výpravy do zajímavých oblastí do vzdálenosti cca 100km. 13.5.-16.5 v blízskosti Vík (Vestri Pétursey) prozkoumání jihovýchodní části ostrova.

0 Citovat

Možná pojedeme od 17. června na týden. Když tak napiš jitka.kr(alt plus 64)centrum.cz

0 Citovat

Ahoj.
My se chystáme 1-2. týden v červenci. Plánujeme půjčit auto a ostrov objet, cca 10 dní? 2 lidi nám vypadli a tak sháníme 1-2 dobrodruhy do týmu smiley
Kdyby se někdo chtěl přidat, nebo vyzvědět více informací piště na e-mail: terezap0@centrum.cz

0 Citovat

Ahoj, my jsme na Islandu od 10.5 do 18.5. Mas nejaky plan ? Snad se potkame. Lada

0 Citovat

Čau,
žiju a pracuju v Reykjavíku, kromě 2 tejdnů v červnu tady budu až do zimy a rád bych se k někomu přidal na cestu kolem ostrova. Jsem 24 letej fotograf z Písku, jsem pro každou srandu, klidně i stopování, jenom nechci jet sám. Můžu poradit, kde nakoupit apod. smiley
Kdyžtak email: miksatkoj@gmail.com

Mějte se,
Honza

0 Citovat

Ahoj..
Jsme 2 a našli jsme super levné ubytování v reykjavíku pro 4 osoby v termínu 9.7-11.7, proto shanime další dva lidi kteří by s námi sdíleli pokoj v rámci ušetření. Po rozpočítání by se jednalo o 1000 Kč za oba/2 noci...
Pokud mi měl někdo zájem ať se prosím ozve na M.Jedle@centrum.cz.

0
7 reakcí