Najde se tu nejaky cestovatel-fotograf? cestuju hlavne kvuli fotografovani a tezko se mi hleda spolucestovatel se stejnym zajmem  .

Fotograf spolucestovatel

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

10 reakcí

Najde se tu nejaky cestovatel-fotograf? cestuju hlavne kvuli fotografovani a tezko se mi hleda spolucestovatel se stejnym zajmem smiley

0

Ahoj, nemela bys zajem se podelit o par fotek? Mel bych zajem o fotky, ktery by mohly byt titulni pro prispevky - tedy aby na prvni pohled bylo jasne co reprezentuji smiley

0 Citovat

Ahoj, klidne.. prosim napis mi na email nebo FB co presne potrebujes
a snad se mi podari najit na nejakou dalsi cestu spolucestovatele, at jsou i dalsi fotky smiley

0 Citovat

Ahoj,
mohu nabídnout fotografie mimojiné z Makedonie, Albánie, Černé Hory, Korziky - z měst tak, aby byly k poznání i z přírody a okolí.
Pokud jde o to spolucestování - organizuji pravidelně výpravy, zatím nejbližší plně neobsazená bude na přelomu ledna - února do Benátek na karneval - focení masek a průvodu.
Lucka

0 Citovat

Katko, a nemůže to být fotografka cestovatelka ? smiley

0 Citovat

Muze byt i fotografka smiley

0 Citovat

Tak bezva, to by chtělo se sejít, odkud jsi ? Když tak mi nech prosím zprávu na FB https://www.facebook.com/merlin.i.merlin.7 , nedostanu se sem často, díky smiley

0 Citovat

Ahoj zkusim to tady a nebudu zbytečně zakládat nové téma smiley taky fotím a hledám touhle cestou spolucestujiciho nebo cestujicí smiley kldině mi napište zpravu smiley docela to i spěchá někam bych chtel vycestovat smiley. Dik

0 Citovat

Ja se taky pridam.
Fotim a klidne bych se k nekomu pridal, kdo by rad nekam vycestoval s fotakem smiley)
Laka me nekdy o prazdninach treba Irsko... Ale neni to podminkou smiley

0 Citovat

hm a ci Island nebo Norsko ?:) nebo Thaisko ?? máš facebook ?:) kolik ti je:) ?

0 Citovat

To Dave: Jestli stále potřebuješ fotky měst / destinací ke článkům, tak bych něco měl. východní Karibik, východní pobřeží USA, JV Asii (Thai, Kamboža, Kuala Lumpur, Singapur)

0
10 reakcí